Dominika: Dziękuje Matce Bożej za uleczenie mnie z choroby

Zaczęłam odmawiać nowennę jakoś w lipcu . Najpierw nie wierzyłam że dotrwam do końca bo zazwyczaj odmawianie zostawiałam na wieczór. Byłam chora na nerwice i depresje .
Read More

Zofia: Dzięki Królowej Różańca Świętego zostałam mamą

Chciałam złożyć świadectwo otrzymania łaski macierzyństwa dzięki Królowej Różańca Świętego. Od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o dziecko.
Read More

Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej

DAJE NA TO SWIADECTWO MODLILAM SIE DO NIEJ NOWENNA POPEJSKA DO OSTATNIH SIL JAKIE MIALAM W INTENCJI MOJEJ MIALM POSTAWIONA DIAGNOZE PRZEZ DWOH LEKARZY CZERNIAKPrzeczytaj Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej
Read More

Aneta: Maryja pomogła nam wyjść z kłopotów

Kochani! Moja droga z Nowenną Pompejańską zaczęła się w Listopadzie zeszłego roku. Koleżanka, kiedy napisałam jej o ciągnących się już od dłuższego czasu problemach zachęcała mnie, pisała o Nowennie Pompejańskiej nie do odparcia...ja sceptyczna...Myślę 3 różańce? Toż mam małe dziecko, obowiązki duży dom ...tyle pracy.,..i zaniechałam, niestety, ale jej słowa...
Read More

Maria: Wysłuchane modlitwy

Odmawiam obecnie ósmą nowennę. Potwierdzam, jak większość osób, że ta modlitwa uzależnia. Przy pierwszej i trzeciej nowennie prosiłam Matkę Przenajświętszą o uzdrowienie mojego 4-letniego synka.
Od małego jego kości czołowe odstawały od kości ciemieniowej, co było dość widoczne. Modliłam się o to, aby te kości się zrosły, modlitwą do św. Rity i Koronką do Miłosierdzia Bożego. Nie widziałam jednak aż takiej poprawy zdrowia, jaką widzę po odmówieniu nowenny. Pierwszą nowennę w tej intencji skończyłam w marcu, a drugą w maju. Dopiero teraz mogę w 100% potwierdzić, że stał się cud – głowa mojego synka wygląda tak samo jak u zdrowych dzieci. Zaskoczeniem było dla mnie, gdy mój syn powiedział w trakcie drugiej nowenny, że coś czuje w głowie.
Teraz odmawiam kolejne dwie nowenny: jedną o wyleczenie tego samego synka z wady wrodzonej końsko-szpotawości. Wada po 4 latach zaczęła wracać, w efekcie czego jego lewa noga ucieka do środka. Zauważyłam, że po 14 dniach odmawiania części błagalnej synek w tracie snu był niespokojny, wiercił się i rzucał nogami. Gdy następnego dnia spytałam go o powód tego niepokoju, odpowiedział mi, że czuł coś w nóżkach. Myślę, że to Matka Boża działała, aby uleczyć moje dziecko. Została wysłuchana także moja modlitwa za brata o znalezienie przez niego pracy.
Obiecałam Maryi dać piękne świadectwo, co właśnie czynię. Ufajcie i módlcie się, bo Matka Boża zawsze nas słucha i pomaga. Dziękuję Ci, Matko Nasza Ukochana. Miej nas w swojej opiece. Kocham Cię, Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: Wysłuchane modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Dla mnie to niesamowite jak działa ta modlitwa.

JolaJ
Gość

I dałaś Mario przepiękne świadectwo swojej wiary i siły modlitwy . Niech dobry Bóg ma w opiece Twojego synka i całą rodzinę .

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!