Beata: nie tylko rzucił palenie ale również nawrócił się

Odmówilam trzy razy nowenne pompejańską w intencji mojego syna zniewolonego nałogiem tytoniowym ( od 13 roku palił papierosy).Przeczytaj Beata: nie tylko rzucił palenie ale również nawrócił się
Przeczytaj całość

Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej

DAJE NA TO SWIADECTWO MODLILAM SIE DO NIEJ NOWENNA POPEJSKA DO OSTATNIH SIL JAKIE MIALAM W INTENCJI MOJEJ MIALM POSTAWIONA DIAGNOZE PRZEZ DWOH LEKARZY CZERNIAKPrzeczytaj Wiem, że to łaska od Matki Bożej Pompejańskiej
Przeczytaj całość

Karolina: miałam ogromnego doła…..

Byłam załamana, jednak nie przestawalam się modlić, trwalam do końca w swojej modlitwie, nie bez przyczyny jest Ona nowenna dla wytrwałych
Przeczytaj całość

Tomasz: zły duch cały czas stara się oderwać mnie od Maryji

Witam wszystkich. Chcę się z Wami podzielić swoją historią. Dziś mija 54 dzień gdy zacząłem odmawiać kolejną modlitwę pompejańską, udało mi się ją skończyć w całości chociaż momentami było naprawdę bardzo ciężko.
Przeczytaj całość

A: Pierwsza nowenna przyniosła mi niesamowity pokój i wiarę

Zawsze dziękuję za ich poprawę. Już niedługo odbędzie się sprawa. Oddaję wszystko to, co trapi moje serce Naszej Mateńce. Zawierzam Jej to wszystko, co przede mną. Zawierzam Jej moje intencje i moje życie.
Przeczytaj całość

Maria: Wysłuchane modlitwy

Odmawiam obecnie ósmą nowennę. Potwierdzam, jak większość osób, że ta modlitwa uzależnia. Przy pierwszej i trzeciej nowennie prosiłam Matkę Przenajświętszą o uzdrowienie mojego 4-letniego synka.
Od małego jego kości czołowe odstawały od kości ciemieniowej, co było dość widoczne. Modliłam się o to, aby te kości się zrosły, modlitwą do św. Rity i Koronką do Miłosierdzia Bożego. Nie widziałam jednak aż takiej poprawy zdrowia, jaką widzę po odmówieniu nowenny. Pierwszą nowennę w tej intencji skończyłam w marcu, a drugą w maju. Dopiero teraz mogę w 100% potwierdzić, że stał się cud – głowa mojego synka wygląda tak samo jak u zdrowych dzieci. Zaskoczeniem było dla mnie, gdy mój syn powiedział w trakcie drugiej nowenny, że coś czuje w głowie.
Teraz odmawiam kolejne dwie nowenny: jedną o wyleczenie tego samego synka z wady wrodzonej końsko-szpotawości. Wada po 4 latach zaczęła wracać, w efekcie czego jego lewa noga ucieka do środka. Zauważyłam, że po 14 dniach odmawiania części błagalnej synek w tracie snu był niespokojny, wiercił się i rzucał nogami. Gdy następnego dnia spytałam go o powód tego niepokoju, odpowiedział mi, że czuł coś w nóżkach. Myślę, że to Matka Boża działała, aby uleczyć moje dziecko. Została wysłuchana także moja modlitwa za brata o znalezienie przez niego pracy.
Obiecałam Maryi dać piękne świadectwo, co właśnie czynię. Ufajcie i módlcie się, bo Matka Boża zawsze nas słucha i pomaga. Dziękuję Ci, Matko Nasza Ukochana. Miej nas w swojej opiece. Kocham Cię, Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: Wysłuchane modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Dla mnie to niesamowite jak działa ta modlitwa.

JolaJ
Gość

I dałaś Mario przepiękne świadectwo swojej wiary i siły modlitwy . Niech dobry Bóg ma w opiece Twojego synka i całą rodzinę .

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!