Irena: uwolnienie i uzdrowienie z nałogu alkoholu

Dziś moja córka jest wyzwolona z nałogu, jest radosna, odpowiedzialna, niezwykle trudne podejmuje wyzwania w pracy, podwyższa kwalifikacje. Ma cel w życiu.
Przeczytaj całość

Ania: Wyleczony nowotwór

W połowie września 2017 roku zaczęłam odczuwać dziwne dolegliwości brzuszne. Zrobiłam usg i niestety okazało się że mam guza wielkości nerki. Guz był na nadnerczu. Po TK wyszedł do mnie lekarz i powiedział "ciekawe czy nie ma przerzutow" i "trzeba mieć nadzieję" Kiedy otrzymałam wynik TK czułam jakby usunęła mi się ziemia spod nóg. .. Guz chromochlonny, rak kory nadnercza lub przerzut.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Modlitwa za małżeństwo brata

Jest to moja druga Nowenna Pompejańska, którą odmówiłem w swoim życiu. Pierwsza została wysłuchana i udało mi się poukładać moje życie. Tymczasem obecna NP była odmówiona w intencji mojego brata oraz jego małżeństwa.
Przeczytaj całość

Dorota: Wymodlona praca i inne łaski

Szczęść Boże. Chcę się podzielić swoim świadectwem wysłuchanej modlitwy w Nowennie Pompejańskiej. Tą piękną modlitwą różańcową modlę się od 2012 roku ,kiedy miałam problemy ze znalezieniem zatrudnienia.
Przeczytaj całość

Marcin: spokój wewnętrzny.

Witam Wszystkich jest to moje pierwsze świadectwo dotyczące Nowenny Pompejańskiej.Dowiedziałem się o niej przez przypadek szukając w internecie skutecznej modlitwy. Chociaż od końca mojej modlitwy minęło już sporo czasu, postanowiłem podzielić się tym co przeżyłem z innymi ludźmi. Otóż modliłem się o poznanie w życiu kobiety z którą będę mógł założyć rodzinę. Mimo tego że prośba o którą się modliłem nie została wysłuchana w moim życiu zaszły pewne zmiany.

Przede wszystkim otrzymałem łaskę spokoju wewnętrznego, którego bardzo potrzebowałem. Poza tym ludzie z którymi współpracuje zaczeli bardziej życzliwie odnosić się do mnie. Jestem wdzięczny Matce Bożej i dziękuję Jej za wszystkie otrzymane łaski i za to że czuwa nade mną. Wierzę w to że kiedyś jeśli Bóg zechce otrzymam dar o który będę nadal się modlił. Polecam każdemu Nowennę Pompejańską,gdyż jest to naprawdę silna modlitwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Marcin: spokój wewnętrzny."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Tak to bardzo silna modlitwa i ma ogromną moc tylko trzeba zaufać .;) I na pewno zostaniemy wysłuchani 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Aguśka
Gość
Aguśka
Marcinie ja też odmówiłam 2 nowenny w intencji znalezienia dobrego męża. Do tej pory ta intencja się nie spełniła ale Bóg, również poprzez Maryję obdarzył mnie tyloma innymi łaskami, że aż głowa mała:). Przede wszystkim dostałam łaskę wiary, prawdziwej wiary gdzie codziennie odkrywam mojego kochanego Boga:). Dostałam dar modlitwy, dar zrozumienia i wiele wiele innych. Wreszcie moja wiara jest żywa a nie ” letnia” jak to było do tej pory…Dwa dni temu zaczęłam odmawiać kolejną nowennę pompejańska…długo zastanawiałam się o co mam się tym razem w niej modlić, czy mam się modlić za kogoś czy za siebie. Postanowiłam zapytać Boga… Czytaj więcej »
Ania
Gość

O to samo się modlę, żeby znaleźć mężczyznę u boku którego będę mogła patrzeć na wszystkie cuda jakie nas otaczają… Zaczęłam nowennę dosyć niedawno, ale wewnętrzny spokój o którym piszesz jest po prostu nie do opisania. Pozdrawiam!

pola
Gość

A ja bardzo proszę aby Marcin i Aguśka wymienili się numerami telefonów 🙂

Aguska
Gość
Aguska

Pola a skąd taki pomysł?. Zreszta nie wiem, czy Marcin by tego chciał…

Betsi
Gość

Witam
Tez zaczelam odmawiac nowenne pompejanska, mam nadzieje ze wytrwam I ze rowniez bede sie mogla z Wami podzielic moim swiadectwem. Zdaje sobie sprawe ze czasami to o co prosimy nie koniecznie zostanie nam dane, poniewaz Bog ma dla nas znacznie inne plany, on zna nas najbardziej I wie czego w danej chwili,sytuacji zyciowej tak najbardziej nam potrzeba aby isc ta jedyna droga, droga do Zbawienia
Chwala Panu!!!!!
Czy Marcin I Aguska sa Razem?

Obrazki z nowenną pompejańską?