Marcin: spokój wewnętrzny.

Witam Wszystkich jest to moje pierwsze świadectwo dotyczące Nowenny Pompejańskiej.Dowiedziałem się o niej przez przypadek szukając w internecie skutecznej modlitwy. Chociaż od końca mojej modlitwy minęło już sporo czasu, postanowiłem podzielić się tym co przeżyłem z innymi ludźmi. Otóż modliłem się o poznanie w życiu kobiety z którą będę mógł założyć rodzinę. Mimo tego że prośba o którą się modliłem nie została wysłuchana w moim życiu zaszły pewne zmiany.

Przede wszystkim otrzymałem łaskę spokoju wewnętrznego, którego bardzo potrzebowałem. Poza tym ludzie z którymi współpracuje zaczeli bardziej życzliwie odnosić się do mnie. Jestem wdzięczny Matce Bożej i dziękuję Jej za wszystkie otrzymane łaski i za to że czuwa nade mną. Wierzę w to że kiedyś jeśli Bóg zechce otrzymam dar o który będę nadal się modlił. Polecam każdemu Nowennę Pompejańską,gdyż jest to naprawdę silna modlitwa.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Marcin: spokój wewnętrzny."

Powiadom o
avatar
Beata
Gość

Tak to bardzo silna modlitwa i ma ogromną moc tylko trzeba zaufać .;) I na pewno zostaniemy wysłuchani 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Aguśka
Gość
Aguśka
Marcinie ja też odmówiłam 2 nowenny w intencji znalezienia dobrego męża. Do tej pory ta intencja się nie spełniła ale Bóg, również poprzez Maryję obdarzył mnie tyloma innymi łaskami, że aż głowa mała:). Przede wszystkim dostałam łaskę wiary, prawdziwej wiary gdzie codziennie odkrywam mojego kochanego Boga:). Dostałam dar modlitwy, dar zrozumienia i wiele wiele innych. Wreszcie moja wiara jest żywa a nie ” letnia” jak to było do tej pory…Dwa dni temu zaczęłam odmawiać kolejną nowennę pompejańska…długo zastanawiałam się o co mam się tym razem w niej modlić, czy mam się modlić za kogoś czy za siebie. Postanowiłam zapytać Boga… Czytaj więcej »
Ania
Gość

O to samo się modlę, żeby znaleźć mężczyznę u boku którego będę mogła patrzeć na wszystkie cuda jakie nas otaczają… Zaczęłam nowennę dosyć niedawno, ale wewnętrzny spokój o którym piszesz jest po prostu nie do opisania. Pozdrawiam!

pola
Gość

A ja bardzo proszę aby Marcin i Aguśka wymienili się numerami telefonów 🙂

Aguska
Gość
Aguska

Pola a skąd taki pomysł?. Zreszta nie wiem, czy Marcin by tego chciał…

Betsi
Gość

Witam
Tez zaczelam odmawiac nowenne pompejanska, mam nadzieje ze wytrwam I ze rowniez bede sie mogla z Wami podzielic moim swiadectwem. Zdaje sobie sprawe ze czasami to o co prosimy nie koniecznie zostanie nam dane, poniewaz Bog ma dla nas znacznie inne plany, on zna nas najbardziej I wie czego w danej chwili,sytuacji zyciowej tak najbardziej nam potrzeba aby isc ta jedyna droga, droga do Zbawienia
Chwala Panu!!!!!
Czy Marcin I Aguska sa Razem?

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij