Marcelina: Modlitwa o kontakt z osobą mieszkającą daleko

Treść świadectwa: Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach. Wierzę, że Matka Boża mi pomaga i czuwa nade mną, a uwierzcie mi, w sytuacji, w której byłam mogła pomóc tylko modlitwa! Prosiłam o utrzymanie kontaktu z osobą, na której bardzo mi zależy, jest ona dla mnie bardzo ważna, ale mieszka ona bardzo daleko. Z dnia na dzień przestaliśmy się ze sobą kontaktować, aż tu pewnego dnia dostaję wiadomość od tej osoby. Po właśnie 4 miesiącach. Ufajcie i wierzcie, nasza Matka Najświętsza chce dla nas jak najlepiej i wyprasza u Pana Boga wiele łask. Pozdrawiam wszystkich.

A: Czułam wtedy przy sobie takie duchowe wsparcie !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica . Moja historia z nowenną pompejańską zaczęła się pod koniec listopada 2015 roku
Przeczytaj

Żaneta: Dziękuję Ci Matko za Twoją dobroć

Modliłam się i nadal się modlę o zdrowie dla mojej córki, aby nie zachorowała na tą chorobę co ja i żeby nie cierpiała. 29 grudnia otrzymałam wynik badania genetycznego informujący, iż geny powodujące moją chorobę nie mutują. Oznacza to, że moja choroba nie jest dziedziczna i córka nie jest obciążona genetycznie ta chorobą!
Przeczytaj

Justyns: Ale stał się cud!!! Nie ma żadnego raka!!!

Ale stalo się!! Za 3 tygodnie odebraliśmy wyniki histopatologiczne licząc na to że rak jest niezlosliwy. Ale stał się cud!!! Nie ma żadnego raka!!!To tylko wielki guz.
Przeczytaj

Aron: Modlitwa – moja druga nowenna

Moja intencja jeszcze nie została wysłuchana, ale wierzę i mam ogromną nadzieję,że się stanie cud i otrzymam łaskę , o którą prosiłem Najświętszą Maryję Pannę.
Przeczytaj

Maria: modlitwa o zdrowie córki

Witajcie! Zgodnie z obietnicą Matce Najświętszej składam świadectwo łaski otrzymanej za Jej pośrednictwem. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się o problemach z tarczycą naszej córki. Zaskoczenie, trochę strachu przed nieznanym. Wtedy po raz pierwszy pomyślałam o nowennie pompejańskiej, o istnieniu której usłyszałam kilka miesięcy wcześniej przy okazji poważnej choroby naszej...
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Henio27Aniazlotko38 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
zlotko38
Gość
zlotko38

Witam. iekne
jest to Twoje swiadectwo ja w takiej podobnej intencji modle sie juz rok czasu i dalej cisza … boje sie ze Maryja mnie nie wysluchuje …ale nadal sie modle jest to juz moja 4 nowenna w tej intencji

Ania
Gość
Ania

witaj, ja miałam podobnie, modliłam sie o kontakt (ale nie tylko ) z pewna osoba, która mieszka daleko stad. Nie miałam kontaktu z ta osobaprawie poł roku i po poł roku napisał do mnie od tak! wierze ze to dopiero poczatek. A modliłam sie nowenna, miesiac po jej zakonczeniu ta osoba sie odezwała. Wiec trzeba ufac i wierzyc ! u mnie zapewnie to potrwa za nim wszystko sie ułozy, ale czasem warto czekac. POzdrawam!!

Henio27
Gość
Henio27