Gosia: Wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Matko Boża Królowo Różańca Świętego nadszedł czas aby podziękować Tobie za dar otrzymania pracy przez mojego syna. Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w lipcu 2016 roku, kiedy to mój syn zwolnił się z pracy i wyjechał w głąb kraju.
Read More

Agnieszka: Zaufaliśmy bezgranicznie

Pragnę podzielić się z Wami cudowną łaską macierzyństwa, jaką otrzymałam od Mateczki. W zeszłym roku złożyłam swoje świadectwo o niepłodności, długotrwałym leczeniu, śmiertelnie chorym dziecku, stracie i nadziei, które dziś pragnę kontynuować (http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/01/agnieszka-wierze-ze-maryja-czuwa-nad-naszym-malenstwem/).Przeczytaj Agnieszka: Zaufaliśmy bezgranicznie
Read More

Marta: Lekarstwo na zachwiane poczucie wartości

Zaczynając nowenne oczekiwalam cudu - czegos co przyjdzie z zewnatrz i rozwiaze moj problem, a tymczasem cud dokonywal sie we mnie podczas zawierzania siebie MAryi i Bogu. I choc dlugo nic sie nei dzialo, wiedziałam ze jestem w Maryi i Jezusa rekach. A to jest najcenniejsze
Read More

Anonimowo: W podziękowaniu i z nadzieją

Moja pierwszą nowenna Maryja wysłuchała i juz po dwóch tygodniach od jej skończenia podarowała mi ta łaske o którą gorliwie prosiłam.
Read More

Elżbieta: Uwolnienie od złego

Modliłam się o uwolnienie mojej rodziny od złego. Po odmówieniu nowenny, moja prośba została wysłuchana. Również bardziej zapanowała zgoda w rodzinie.
Read More

Małgorzata: Królowo, strzeż od wszelkiego złego

Nowennę Pompejańską odmawiałam już kilka razy. Szukałam ratunku i pomocy w różnych sprawach. Modliłam się o zdrowie dla siebie, o zdanie egzaminów na studiach przez starszego syna, o jak najlepsze wyniki na maturze młodszego i w innych intencjach.

Czułam opiekę i pomoc Maryi, za co Jej serdecznie dziękuję. Obecnie modlę się o jak najlepsze wyniki egzaminu gimnazjalnego z przedmiotu, za który jestem odpowiedzialna. W ostatnich dniach przed egzaminem błagałam, by na teście nie pojawiły się zadania i treści, które mnie niepokoiły. Zostałam wysłuchana. Zawdzięczam to Maryi i Świętym, których też prosiłam o wstawiennictwo. To miłość i litość Królowej Różańca Świętego pomoże mi i mam nadzieję, że moim uczniom.
Królowo pełna miłości czuwaj nad nami, broń nas, strzeż od wszelkiego złego, pomagaj w czynieniu dobra.
Ile mi sił starczy, rozszerzać będę cześć Twoją o Królowo Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?