Mariola: pomoc w pracy i wielka łaska

Szczęść Boże.Mam na imię Mariola i chciałam podzielić się moim świadectwem.Od 10 lat prowadzę mała firmę.Zawsze ciężko pracowałam, starałam się być słowna i wywiązywałam się z terminów i obietnic.Nie była jakiś ogromnych zysków, gdyż firmę prowadziłam uczciwie , rejestrowałam pracowników, odprowadzałam wszystkie składki i cieszyłam się z tego co mi...
Przeczytaj całość

Anna: Wszystko idzie w dobrym kierunku!

O nowennie dowiedziałam się od mojego męża ,gdy w moim życiu przeżywałam wielki smutek i rozpacz. Bez wahania podjęłam się tej pięknej modlitwy.
Przeczytaj całość

Marta: Jestem w ciąży!

Z mężem staraliśmy się o dzieciątko coś ponad 2 lata, obydwoje przebadani, zdrowi, ale czegoś brakło... Bywały ciężkie dni, smutne, rezygnacja, złość... Nie tak dawno trafiła do mnie książeczka z Nowenną Pompejańską. Wiarę 'odnalazłam' na nowo niecały rok temu więc pomyślałam czemu nie spróbować?!
Przeczytaj całość

Stefan: Łaska pracy

Nazywam się Stefan, pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski za przyczyną nowenny pompejańskiej. Mój syn stracił pracę, nie pracował już prawie pół roku, postanowiłem rozpocząć modlitwę nowenną pompejańską w jego intencji w nadziei otrzymania łaski znalezienia pracy.
Przeczytaj całość

Anna: Świadectwo

Odmawianie Nowenny nie jest łatwe ale jakże skuteczne.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk

Szczęść Boże, moją pierwszą nowennę skończyłam 19 lutego 2016 r. Była to nowenna w mojej intencji. Od początku odmawiania nowenny czułam działanie złego. Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk, mąż naprawił. Później kilkakrotnie różaniec rozrywał się, ale zawsze mąż naprawił. Miałam ciężkie chwile, mąż trafił do szpitala i już myślałam, że nie znajdę siły i czasu na odmówienie modlitwy.

Jednak mąż kazała mi obiecać, jak wychodziłam od Niego ze szpitala, że odmówię, nie przerwę. Pod koniec części błagalnej rozchorowałam się, wysoka gorączka, antybiotyk, chwile zwątpienia i zniechęcenia. Brak siły do odmawiania, ale za mną stał mąż, który mnie wspierał i nie pozwalał, abym przerwała odmawianie. Pod koniec części dziękczynnej, sytuacja się powtórzyła, znowu gorączka, antybiotyk. Opadłam z sił. Jednak mąż trwał przy mnie i wspierał mnie, abym nie przerwała. Gdy skończyłam odmawiać nowennę, czułam coś w rodzaju rozczarowania, bo myślałam, że nie otrzymałam łask o które prosiłam. Jednak z czasem zrozumiałam, że Matka Boża obdarzyła mnie o wiele większymi łaskami niż sama prosiłam. Choć modliłam się za siebie, wiele łask otrzymał mój mąż, który tak mnie wspierał w tej modlitwie. Matka Boża wie najlepiej co jest nam najbardziej potrzebne w życiu i teraz rozumiem, że choć modliłam się za siebie, to ta modlitwa była bardziej potrzebna mojemu mężowi, który nawet nie wiedząc, też w niej uczestniczył. Dziękuję Mateczko Kochana, za wszystkie otrzymane łaski, wiem, że każdego dnia jesteś przy mnie i mojej rodzinie. Dziękuję!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Małgorzata: Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sandra
Gość
Szczesc Boze ! kazde swiadectwo jest niezwykle poruszajace, bo to modlitwa rozancowa, ktora tak silnie umacnia i otwiera ludzkie serca 🙂 tym razem modlilam sie za mojego brata, a teraz trwam na mojej czwartejnowennie za mojego tate, Maryja obudzila we mnie milosc do rozanca, do Niej samej, a przede wszystkim do Pana Boga ! wystarczy zapytac ja o intencje, a ona sama Tobie powie 🙂 Wszystko ma swoj czas i Maryja w pelni sil Boskiej Woli dziala w moim zyciu i apropo tego wszystkiego w jakich sprawach sie modle 🙂 Zawsze pisze w komentarzach swoje swiadectwa, gdyz nigdy nie udaje… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Wspaniałego masz męża.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!