Irena: Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski

Dziękuję bardzo Matce Bożej za opiekę nade mną i całą moją rodzinę. Ufajcie i trwajcie w modlitwie. Matka Boska wszystkich wysłucha.
Read More

Piotr: Wiem, że moja modlitwa nie będzie zapomniana

Szczęść Boże. To moje drugie świadectwo a 4 Nowenna Pompejańska. Chciałbym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i poniekąd świadectwem tego jak wielką moc ma ta Nowenna...jak już wspomniałem przy pierwszym swiadectwie, 1 nowenne odmówiłem w momencie, gdy sytuacja w moim małżeństwie była ciężka i gdy chciałem uwolnić się od grzechu nieczystości...
Read More

Hanka: Szczęśliwy poród

Pragnę podziękować Matce z Pompejów za opiekę okazaną mojej rodzinie. Kiedy moja synowa - córka była w 6-tym miesiącu ciąży zaczęła się akcja porodowa. Trafiły do szpitala i było bardzo duże zagrożenie. Natychmiast zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską o zdrowie dla wnuczki i szczęśliwy poród. Dzięki opiece Matki Bożej urodziła się zdrowa i wspaniała wnuczka i dla obu wszystko przebiegło szczęśliwie.
Read More

Michalina: Wymodlony cud dla córeczki

Chce złożyć swiadectwo jak Matka Boża się troszczy i wyprasza potrzebne łaski i cuda, odmowilam Nowenne w intencji zdrowia mojej córeczki, w ciazy przeszlam groznego wirusa i konsekwencje tego mogly byc straszne ale zostałam wysluchana, córeczka cudownie się rozwija jest zdrowa.
Read More

Barbara: Dziękuję Mateńko

Zdawalam wielokr.otnie egzamin na prawo jazdy,juz bylam bardzo zniechecona ,chciałam zrezygnować. Przegladajac w internecie modlitwy i nowenny natrafiłam na Nowenne Pompejanska. Przeczytalam wiele swiadectw i pomyslalam, może i mnie spotka laska Matki .W dniu 38 odmawiania Nowenny miałam egzamin i Zdalam . Dziekuje Matenko
Read More

Małgorzata: Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk

Szczęść Boże, moją pierwszą nowennę skończyłam 19 lutego 2016 r. Była to nowenna w mojej intencji. Od początku odmawiania nowenny czułam działanie złego. Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk, mąż naprawił. Później kilkakrotnie różaniec rozrywał się, ale zawsze mąż naprawił. Miałam ciężkie chwile, mąż trafił do szpitala i już myślałam, że nie znajdę siły i czasu na odmówienie modlitwy.

Jednak mąż kazała mi obiecać, jak wychodziłam od Niego ze szpitala, że odmówię, nie przerwę. Pod koniec części błagalnej rozchorowałam się, wysoka gorączka, antybiotyk, chwile zwątpienia i zniechęcenia. Brak siły do odmawiania, ale za mną stał mąż, który mnie wspierał i nie pozwalał, abym przerwała odmawianie. Pod koniec części dziękczynnej, sytuacja się powtórzyła, znowu gorączka, antybiotyk. Opadłam z sił. Jednak mąż trwał przy mnie i wspierał mnie, abym nie przerwała. Gdy skończyłam odmawiać nowennę, czułam coś w rodzaju rozczarowania, bo myślałam, że nie otrzymałam łask o które prosiłam. Jednak z czasem zrozumiałam, że Matka Boża obdarzyła mnie o wiele większymi łaskami niż sama prosiłam. Choć modliłam się za siebie, wiele łask otrzymał mój mąż, który tak mnie wspierał w tej modlitwie. Matka Boża wie najlepiej co jest nam najbardziej potrzebne w życiu i teraz rozumiem, że choć modliłam się za siebie, to ta modlitwa była bardziej potrzebna mojemu mężowi, który nawet nie wiedząc, też w niej uczestniczył. Dziękuję Mateczko Kochana, za wszystkie otrzymane łaski, wiem, że każdego dnia jesteś przy mnie i mojej rodzinie. Dziękuję!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Małgorzata: Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sandra
Gość
Szczesc Boze ! kazde swiadectwo jest niezwykle poruszajace, bo to modlitwa rozancowa, ktora tak silnie umacnia i otwiera ludzkie serca 🙂 tym razem modlilam sie za mojego brata, a teraz trwam na mojej czwartejnowennie za mojego tate, Maryja obudzila we mnie milosc do rozanca, do Niej samej, a przede wszystkim do Pana Boga ! wystarczy zapytac ja o intencje, a ona sama Tobie powie 🙂 Wszystko ma swoj czas i Maryja w pelni sil Boskiej Woli dziala w moim zyciu i apropo tego wszystkiego w jakich sprawach sie modle 🙂 Zawsze pisze w komentarzach swoje swiadectwa, gdyz nigdy nie udaje… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Wspaniałego masz męża.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!