Małgorzata: Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk

Szczęść Boże, moją pierwszą nowennę skończyłam 19 lutego 2016 r. Była to nowenna w mojej intencji. Od początku odmawiania nowenny czułam działanie złego. Już w pierwszym dniu od różańca odpadł krzyżyk, mąż naprawił. Później kilkakrotnie różaniec rozrywał się, ale zawsze mąż naprawił. Miałam ciężkie chwile, mąż trafił do szpitala i już myślałam, że nie znajdę siły i czasu na odmówienie modlitwy.

Jednak mąż kazała mi obiecać, jak wychodziłam od Niego ze szpitala, że odmówię, nie przerwę. Pod koniec części błagalnej rozchorowałam się, wysoka gorączka, antybiotyk, chwile zwątpienia i zniechęcenia. Brak siły do odmawiania, ale za mną stał mąż, który mnie wspierał i nie pozwalał, abym przerwała odmawianie. Pod koniec części dziękczynnej, sytuacja się powtórzyła, znowu gorączka, antybiotyk. Opadłam z sił. Jednak mąż trwał przy mnie i wspierał mnie, abym nie przerwała. Gdy skończyłam odmawiać nowennę, czułam coś w rodzaju rozczarowania, bo myślałam, że nie otrzymałam łask o które prosiłam. Jednak z czasem zrozumiałam, że Matka Boża obdarzyła mnie o wiele większymi łaskami niż sama prosiłam. Choć modliłam się za siebie, wiele łask otrzymał mój mąż, który tak mnie wspierał w tej modlitwie. Matka Boża wie najlepiej co jest nam najbardziej potrzebne w życiu i teraz rozumiem, że choć modliłam się za siebie, to ta modlitwa była bardziej potrzebna mojemu mężowi, który nawet nie wiedząc, też w niej uczestniczył. Dziękuję Mateczko Kochana, za wszystkie otrzymane łaski, wiem, że każdego dnia jesteś przy mnie i mojej rodzinie. Dziękuję!!!

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EwaSandra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sandra
Gość
Sandra

Szczesc Boze ! kazde swiadectwo jest niezwykle poruszajace, bo to modlitwa rozancowa, ktora tak silnie umacnia i otwiera ludzkie serca 🙂 tym razem modlilam sie za mojego brata, a teraz trwam na mojej czwartejnowennie za mojego tate, Maryja obudzila we mnie milosc do rozanca, do Niej samej, a przede wszystkim do Pana Boga ! wystarczy zapytac ja o intencje, a ona sama Tobie powie 🙂 Wszystko ma swoj czas i Maryja w pelni sil Boskiej Woli dziala w moim zyciu i apropo tego wszystkiego w jakich sprawach sie modle 🙂 Zawsze pisze w komentarzach swoje swiadectwa, gdyz nigdy nie udaje… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Wspaniałego masz męża.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?