Anna: przyśniła mi się Matka Boska mówiąc: „Twoja wiara Cię uzdrowiła…

W trakcie odmawiania drugiej Nowenny przyśniła mi się Matka Boska mówiąc: „Twoja wiara Cię uzdrowiła, idź w pokoju”.
Przeczytaj całość

Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona

Moja cierpliwość została nagrodzona. Dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój.
Przeczytaj całość

Bogumiła: Odnalazłam właściwą drogę

Sama mam małe dziecko i sama je wychowuję, bez wsparcia rodziny i jest mi bardzo ciężko.., ale wiem, że mam Ojca w niebie i że on mnie kocha bezwarunkowo i nic złego, ani mi ,ani mojej córeczce nic się nie stanie.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Spokój w pracy

Jakiś czas temu rozpoczęłam nową pracę, zresztą wyproszoną w nowennie pompejańskiej. Niestety, bardzo stresuję się nowymi obowiązkami, odpowiedzialnością. Mój lęk przed pójściem do pracy był niekiedy tak duży, że musiałam stosować środki uspakajające. Przeczytaj Katarzyna: Spokój w pracy
Przeczytaj całość

Magdalena: modliłam się o pomoc

Chciałam potwierdzić, iż jest to modlitwa dzięki, której otrzymałam łaskę, o którą prosiłam w tej nowennie. Dziś tj. 31.07.2013r. jest ostatni dzień nowenny i właśnie w dniu dzisiejszym otrzymałam propozycję dodatkowej pracy, a modliłam się o pomoc i poprawę sytuacji finansowej naszej rodziny. Dzięki Ci Matuchno kochana
Przeczytaj całość

Majka: zaczelam nosic medalik a wczesniej nie moglam bo dusilo mnie,

Najukochańsza Matko Boża tak jak obiecałam w każdej Nowennie Pompejańskiej Dziekczynnej tak o to dziś spełniam i pragne złożyć świadectwo, na które sklada się kilka dużych i małych świadectw mających dla mnie ogromne znaczenie, gdyż dzięki Tobie o Łaskawa Pani i Twojemu Synowi Jezusowi Chrystusowi zawdzięczam to wszystko co otrzymałam, doświadczylam by zmienić swoje dotychczasowe życie, które zostalo mi dane przez Boga.

Pragne podziękować za dar bycia w ciąży, o który modliłam sie w Nowennie Pompejanskiej, ale nie donosiłam jej z powodu choroby i straciłam dwoje dzieci przed Świetami Bozego Narodzenia, ktore odeszły do Boga jako aniolki Krystianek i Maksymilianek, za pomoc i poczucie Twojej matczynej bliskosci Matko Boza w tak okroonym dla mnie czasie, za siłe i wiare, przemiane mojej osoby, zbliżenie sie do Pana Boga. Dziekuje za piekny pogrzeb moich dzieci, za tak piekny dzien i godzine Milosierdzia Bozego, za Ksiedza tak wyrozumialego i oddanego Bogu, za wszelka pomoc osob, ktore Matko Boza postawiłaś na mojej drodze w tak bolesnym dla mnie czasie. Dziekuje rowniez za pomoc w zdaniu egzaminow i powrót na studia i chec kontynuowania dalszej nauki, za sile do walki z chorobami. Bardzo pragne podziekowac Ci Matko Boza, ze otworzylas mi oczy na moj zwiazek, ktory nie byl oparty na Bogu, za znaki w snach, ktore mowily o podwojnym zyciu mojego partnera, ktore okazaly sie prawda, ze dalas mi Matko Najukochansza sile by zakonczyc ten zwiazek i nie zyc tak jak zylam. Teraz wiem ile stracilam przez takie zycie a szczegolnie wartosciowe i cenne to milosc Boga. Dzieki Matce Bozej zmieniam sie przystepuje do spowiedzi i komunii, chodze do Kościola, modle sie, zaczelam nosic medalik a wczesniej nie moglam bo dusilo mnie, zapragnelam zyc inaczej. Odkad sie modle Nowenna Pompejanska moje zycie nabralo sensu, zmienia sie, jestem radosna,wybaczylam mojemu bylemui modle sie za niego zeby sie zmienil a wczesniej bylam wrogo do niego nastawiona. Mam przyjaciol, ktorzy mnie wspieraja a tym samym ja chce pomoc komus. Nie obawiajcie sie niczego, powierzcie wszystko Matce Bozej, ale i podziekujcie za wszystko. Posumowanie pragne zakonczyc tymi oto slowami: Kiedy potrzebowalam Ciebie Matko Boza Pompejanska przyszlas do mnie i podniosłas mnie upadajaca z moim wlasnym krzyzem i otarłas mi łze wskazujac nowa droge zycia, ktora podazac chce. Bog Zapłac.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Majka: zaczelam nosic medalik a wczesniej nie moglam bo dusilo mnie,"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Ależ miałaś szczęście. Bóg zesłał Ci dwóch ANIOŁKÓW abyś „naprawiła” swoje życie. Piękne, prawdziwe świadectwo.

Honorata
Gość
Honorata

Piękne świadectwo umacniaj się w wierze
Z Panem Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!