Renata: Najukochańsza Matko nasza – dziękuję!

Otrzymałam w jednym tygodniu aż 8 osiem propozycji podjęcia zatrudnienia, zamiast chociaż jednej, o którą tak bardzo prosiłam.
Przeczytaj całość

Alicja: Cud poczęcia dzieciątka.

Stanelam w punkcie bez wyjscia, co dalej? Modlitwa, zostala tylko modlitwa i wtedy znalazlam nowenne nie odparcia.
Przeczytaj całość

Pati: Nadszedł czas oczyszczania

Gdy tylko rozpoczelam Nowenne Pompejanska, zastanawialam sie nad tym jak napisze moje swiadectwo. Od poczatku odmawiania nowenny wiedzialam, ze je napisze albo napisac musze, nie wiedzialam jednak jak. Gdybym napisala cala prawde o mnie i o moim zyciu powstalaby ksiazka, jezeli napisze tylko kilka zdan o NP nie bedzie to...
Przeczytaj całość

Gabriela: Nowenna… ot tak sobie

Dziś pragnę podzielić się kolejnym świadectwem po odprawieniu nowenny pompejańskiej, której nawet nie miałam w planie. Zdecydowałam się w ostatniej chwili, a to ze względu na datę - 8.09, czyli we wspomnienie Królowej Różańca św. Tym bardziej nie zrezygnowałam z nabożeństwa, gdy po odliczaniu 27 dni - okazało się, iż pierwszy dzień części dziękczynnej trafi akurat w dniu wspomnienia bł. Bartollo Longa oraz św. siostry Faustyny - 5.10.
Przeczytaj całość

Beata: uzależnienie od alkoholu i marihuany

iem, że dzięki Matce Najświętszej wyjdzie z tych nałogów i wróci do Kościoła. Najświętsza Panienka czuwa nad nim.
Przeczytaj całość

Majka: jak zasnełam ujrzałam Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa

Matko Boża Pompejańska jak mam podziękować Ci za tak piękną łaske jaką bylo dane mi otrzymać w tak pieknym dniu Zmartwychwstania Twojego Syna Jezusa Chrystusa? Pragnę napisać, iż od zawsze miałam pragnienie pójść na Mszę Rezurekcyjna w Niedzielę Wielkanocną, ale nigdy nie było mi to dane z uwagi na stan zdrowia a Tu Pan Jezus sam przyszedł do mnie.

W tym roku bardzo cieżko zachorowałam na zapalenie oskrzeli, dostalam temperatury i kaszlu, ktory uniemożliwił mi pójście do Koscioła na godzine 6 rano. Moi bliscy poszli a w domu zostalam ja i moja siostra. Mimo, że sie obudziłam i chciałam iść, ale zabraklo mi sil i wróciłam do łóżka i wówczas przyszła mi myśl odmawiać Nowenne Pompejanską skladajacą sie z trzech części różańca: Radosna, Światła, Chwalebna. Zaczęłam odmawiać różaniec i na Tajemnicy Swiatła kiedy biły w Kościele dzwony dając znak, iż chodzi procesja wokół Kościoła ja nagle zasnęłam. W tym śnie wszstko bylo jasne, świeciło piękne slońce a w oknie mojego pokoju, w którego stałam wprost tak jak zasnełam ujrzałam Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa.
Radosnego na twarzy, ubranego w czerwono niebieskie szaty i trzymajacego za rękę mnie małą dziewczynke ubraną tak jak przystępowałam do pierwszej komunii świętej ubrana w bialą sukienke i biały wianek na glowie. W tym śnie, w tak krotkim czasie zobaczylam cale swoje życie od chwili, gdy oierwszy raz przyjęłam Chrystusa po czas obecny, to co w życiu zrobiłam źle. Obudziłam się, gdy msza w kościele zakonczyła się i moi bliscy przyszli szykowac wielkanocne śniadanie. Wówczas ja byłam spokojna a jednoczesnie tak milo i szcześliwie zaskoczona ze nie moglam wydobyć z siebie głosu a jedynie co leciały mi z oczu łzy. To były dla mnie wyjątkowe Święta Wielkanocne, bo mi kobiecie grzesznej tak jak kiedyś kobiecie-niewiaście objawił sie Jezus Chrystus, by głosić tak piękną nowine Zmartwychwstania Jego prawdziwgo przyjścia i bycia na ziemi wśród nas. Alleluja Alleluja

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Majka: jak zasnełam ujrzałam Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Piękny sen. Do mnie też przyszła we śnie Matka Boska, wiele, wiele lat temu; a przecież byłam/jestem kobieta grzeszną. Niezbadane są wyroki boskie.

Teresa A
Gość
Teresa A

Pan Jezus każdego kocha

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!