Majka: jak zasnełam ujrzałam Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa

Matko Boża Pompejańska jak mam podziękować Ci za tak piękną łaske jaką bylo dane mi otrzymać w tak pieknym dniu Zmartwychwstania Twojego Syna Jezusa Chrystusa? Pragnę napisać, iż od zawsze miałam pragnienie pójść na Mszę Rezurekcyjna w Niedzielę Wielkanocną, ale nigdy nie było mi to dane z uwagi na stan zdrowia a Tu Pan Jezus sam przyszedł do mnie.

W tym roku bardzo cieżko zachorowałam na zapalenie oskrzeli, dostalam temperatury i kaszlu, ktory uniemożliwił mi pójście do Koscioła na godzine 6 rano. Moi bliscy poszli a w domu zostalam ja i moja siostra. Mimo, że sie obudziłam i chciałam iść, ale zabraklo mi sil i wróciłam do łóżka i wówczas przyszła mi myśl odmawiać Nowenne Pompejanską skladajacą sie z trzech części różańca: Radosna, Światła, Chwalebna. Zaczęłam odmawiać różaniec i na Tajemnicy Swiatła kiedy biły w Kościele dzwony dając znak, iż chodzi procesja wokół Kościoła ja nagle zasnęłam. W tym śnie wszstko bylo jasne, świeciło piękne slońce a w oknie mojego pokoju, w którego stałam wprost tak jak zasnełam ujrzałam Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa.
Radosnego na twarzy, ubranego w czerwono niebieskie szaty i trzymajacego za rękę mnie małą dziewczynke ubraną tak jak przystępowałam do pierwszej komunii świętej ubrana w bialą sukienke i biały wianek na glowie. W tym śnie, w tak krotkim czasie zobaczylam cale swoje życie od chwili, gdy oierwszy raz przyjęłam Chrystusa po czas obecny, to co w życiu zrobiłam źle. Obudziłam się, gdy msza w kościele zakonczyła się i moi bliscy przyszli szykowac wielkanocne śniadanie. Wówczas ja byłam spokojna a jednoczesnie tak milo i szcześliwie zaskoczona ze nie moglam wydobyć z siebie głosu a jedynie co leciały mi z oczu łzy. To były dla mnie wyjątkowe Święta Wielkanocne, bo mi kobiecie grzesznej tak jak kiedyś kobiecie-niewiaście objawił sie Jezus Chrystus, by głosić tak piękną nowine Zmartwychwstania Jego prawdziwgo przyjścia i bycia na ziemi wśród nas. Alleluja Alleluja

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Teresa ABarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Piękny sen. Do mnie też przyszła we śnie Matka Boska, wiele, wiele lat temu; a przecież byłam/jestem kobieta grzeszną. Niezbadane są wyroki boskie.

Teresa A
Gość
Teresa A

Pan Jezus każdego kocha

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką