Bela: Modlitwa o dobrego męża

Nowennę zakończyłam 16 stycznia br. Od roku byłam sama po rozstaniu z chłopakiem. W trakcie odmawiania nowenny zbliżyłam się do Boga i poszłam do spowiedzi świętej, zrzucić z siebie ten cały ciężar. Kiedyś odmówienie różańca było dla mnie problemem. Dzięki nowennie stałam się zupełnie innym człowiekiem- uzyskałam wewnętrzny spokój i radość życia.Przeczytaj Bela:...
Read More

Luca: Ta modlitwa ma moc

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenny. Od końca lutego nie rozstaję się z różańcem. Zaczęłam odmawiać nowennę po wysłuchaniu w internecie świadectwa pewnej kobiety. Byłam wtedy w strasznym dołku i miałam wrażenie,że nie mam już wpływu na to co się dzieje w mojej rodzinie....
Read More

Lidia: Przemiana wewnętrzna i praca nad sobą

Witajcie moi drodzy. Niejednokrotnie już składałam świadectwo na tej stronie. I powiem szczerze, że trochę nie wiem o czym pisać. Nie chcę po raz kolejny opowiadać tych samych historii. Dlatego dziś postanowiłam złożyć inne świadectwo. Nie będzie ono dotyczyło jednej konkretnej sprawy, nie będzie o czymś tak bardzo namacalnym jak uzdrowienie z choroby czy znalezienie pracy. Będzie to świadectwo wewnętrznej przemiany i doświadczenia cudu bliskości Boga. Myślę, że tak można to w skrócie opisać. Nowennę Pompejańską odmawiam już od prawie 3 lat. Od dwóch i pół nie robię ani dnia przerwy między jedną a drugą.
Read More

Weronika: Nasz mały wielki cud

Długo zwlekałam z napisaniem mojego świadectwa. Moje dziecko niedawno skończyło roczek. Jest najwspanialszy darem jaki mogliśmy dostać od Boga za wstawiennictwem Matki Boskiej dzięki Nowennie Pompejańskiej. Nasze historia zaczęła się jak u wielu małżeństw.
Read More

Jakub: Podziękowanie za Miłość Matki Bożej.

Obiecałem Matce Bożej, że za otrzymane łaski zmienię całe swoje życie tak aby Jezus Chrystus był zawsze na pierwszym miejscu wraz z codzienną modlitwa dziękczynna za otrzymane łaski. Zrozumiałem, że całe swoje życie należny powierzyć łasce Bożej i miłości Najświętszej Maryi.
Read More

Magdalena: Za wszystko Ci dziękuję!

Cudowną przygodę z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam 5 lat temu. Od tego czasu modlitwa ta jest obecna w moim życiu. Maryja prowadzi mnie w sposób bardzo cichy i delikatny. W trakcie wielu już odmówionych nowenn nie doświadczyłam niesamowitych cudów, emocji i poczucia spokoju.

Często była i nadal jest to dla mnie modlitwa trudna, czasami pełna wątpliwości i rozterek. Nie otrzymałam jeszcze nigdy tego o co prosiłam w sposób prosty i łatwy do zauważenia. Często też modlę się w intencjach, które trudno sprawdzić jaki skutek modlitwa przyniosła. Do tej pory też nie napisałam ani jednego świadectwa, gdyż za każdym razem zastanawiałam się o czym mam właściwie napisać.
Jednak z perspektywy czasu coraz wyraźniej widzę jak wzrasta we mnie umiłowanie modlitwy różańcowej, tęsknota za nią, za spotkaniem z Maryją Pompejańską. Pierwsze modlitwy były dla mnie udręką, te ostatnie, choć nie pozbawione trudu, największą radością. I chyba to jest ten cud. Pokochałam Maryję, zawierzyłam Jej moją rodzinę i siebie, chcę z Nią iść przez życie, bo wiem że tylko Matka Boża jest naszą nadzieją. Wiele jeszcze muszę w sobie zmienić, ale robię to pod okiem ukochanej Matki. Kocham Cię Maryjo i za wszystko dziękuję! Magda

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!