Piotr: Szczęśliwe narodziny

Szczęść Boże. To jest moje drugie świadectwo o nowennie pompejańskiej. W maju 2017 moja żona oznajmiła, że jest w stanie błogosławionym. Mamy już dwóch synów i jakoś specjalnie o dziecko się nie staraliśmy. Wtedy uświadomiłem sobie, że rok wcześniej byliśmy w pierwszą sobotę maja zawierzyć naszą rodzinę Matce Bożej na Jasnej Górze. Na akcie zawierzenia nasz starszy syn kazał napisać swoją prośbę o siostrzyczkę.
Read More

Malgorzata: zgoda w rodzinie

Zjedliśmy obiad i nikt już nie wracał do starych spraw. Dziękuję Ci Najświętsza Panienko za Twoją pomoc i wstawiennictwo.
Read More

Aleksandra: Czuję siłę, która pomaga mi znosić trudności

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Jestem młodą mężatką i mamą ponad rocznego chłopca. Jeszcze całkiem niedawno byłam przygnębiona swoim monotonnym życiem i codziennymi problemami, często narzekałam i miałam uczucie wewnętrznej pustki. Wszystko zmieniło się gdy nawróciła się moja siostra wtedy poszłam w jej ślady i także pragnęłam zbliżyć się do Pana Boga. Książeczkę z Nowenną pompejańską dostała moja teściowa od znajomego, kilka razy szukając czegoś po domu natknęłam się na nią ale nie zwróciłam na nią szczególnie uwagi.
Read More

A: Bóg działa w moim życiu !

Do odmówienia nowenny pompejańskiej podszedłem po raz trzeci i tym razem udało mi się ją ukończyć. Moja modlitwa jednak bywała często dosyć chaotyczna, bo ciężko było odpowiednio się wyciszyć i znaleźć czas na głębsze zastanawianie się nad tajemnicami.
Read More

M: Już widzę kolejne znaki!

A ja czułam się coraz spokojniejsza. Totalnie zawierzyłam Maryi.
Read More

Magdalena: Wyzwolenie męża z nałogu tytoniowego

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się w Czatachowej m.in. od ojca Daniela ale i od jednego z braci który mówił świadectwo. Bardzo mi wtedy zależało, żeby mój mąż przestał palić by nie niszczył swojego zdrowia. Myślałam, że nie dam rady odmawiać nowenny, gdyż pracuję po 12h, ale Matka Boża zadbała o to by ten czas się znalazł. Mój mąż już w 3 dniu nowenny oznajmił, że kupił jakiś praparat by rzucić palenie, byłam zdziwiona, ale nie ustawałam w modlitwie. Po jakimś czasie mąż powiedział, że tabletki które bierze nic nie dają, ale jak już nie pali tych kilka dni to spróbuje rzucić to palenie.

Powiedziałam mu, że modlę się za niego o uwolnienie z nałogu, trochę był tym zdziwiony ( NP skończyłam odmawiać 22.08.2015). Matka Boża wyprosiła łaskę u swego Syna i mój mąż nie pali. Ostatnio powiedział, że on nawet nie czuł, że walczył z jakimś nałogiem i nie ciągnie go do papierosów. Ponadto Bóg przemienił jego serce, mąż zaczął chodzić do kościoła i wyspowiadał się po kilku latach.
Drugą nowennę odmówiłam za syna o łaskę nawrócenia, gdyż chce on zmienić wyznanie, na razie Pan Jezus dał mi łaskę, iż łatwiej jest mi rozmawiać z synem i wieżę że w odpowiednim czasie jaki dla niego wybrał Bóg, mój syn się nawróci.
Dziękuję tobie Maryjo za wstawiennictwo do twego syna i wszelkie łaski którymi zostaliśmy obdarzeni. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Henio27
Gość
Henio27