TERESA: Decyzja brata – odwyk

Otóż moja ostatnia intencja była za brata o wyjście z nałogu alkoholizmu. Alkohol spowodował wielkie spustoszenie w życiu mojego brata, między innymi rozpadła się Jego rodzina.
Przeczytaj całość

Joanna: Obudziłam się zlana potem

Nie mogę nie wspomnieć o trudach, jakie towarzyszą odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cudowna modlitwa. Uzdrowienie i wiele łask

Mam 28 lat. Od wielu lat tj. od około 7 klasy szkoły podstawowej cierpiałam na bardzo silne bóle głowy. Były to bóle spowodowane chorobą zatok, które z czasem przerodziły się w bardzo silne migreny. W dodatku praca, którą podjęłam w czasie studiów (6 lat siedzenia w przeciągu) pogorszyła mój stan...
Przeczytaj całość

Emilka: Dziękuję za otrzymany CUD pracy

Pragnę podziękować i zaświadczyć o otrzymanej łasce, którą otrzymałam w Nowennie Pompejańskiej. Od ok 10 - 15 lat nie mogłam znaleźć normalnej pracy. Miałam jakieś takie drobne prace, prace na czarno, prace w których byłam poniżana, przezywana. Musiałam dojeżdżać, stać w polu i w zimnie czekać na autobus. Miałam też...
Przeczytaj całość

Magdalena: Wyzwolenie męża z nałogu tytoniowego

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się w Czatachowej m.in. od ojca Daniela ale i od jednego z braci który mówił świadectwo. Bardzo mi wtedy zależało, żeby mój mąż przestał palić by nie niszczył swojego zdrowia. Myślałam, że nie dam rady odmawiać nowenny, gdyż pracuję po 12h, ale Matka Boża zadbała o to by ten czas się znalazł. Mój mąż już w 3 dniu nowenny oznajmił, że kupił jakiś praparat by rzucić palenie, byłam zdziwiona, ale nie ustawałam w modlitwie. Po jakimś czasie mąż powiedział, że tabletki które bierze nic nie dają, ale jak już nie pali tych kilka dni to spróbuje rzucić to palenie.

Powiedziałam mu, że modlę się za niego o uwolnienie z nałogu, trochę był tym zdziwiony ( NP skończyłam odmawiać 22.08.2015). Matka Boża wyprosiła łaskę u swego Syna i mój mąż nie pali. Ostatnio powiedział, że on nawet nie czuł, że walczył z jakimś nałogiem i nie ciągnie go do papierosów. Ponadto Bóg przemienił jego serce, mąż zaczął chodzić do kościoła i wyspowiadał się po kilku latach.
Drugą nowennę odmówiłam za syna o łaskę nawrócenia, gdyż chce on zmienić wyznanie, na razie Pan Jezus dał mi łaskę, iż łatwiej jest mi rozmawiać z synem i wieżę że w odpowiednim czasie jaki dla niego wybrał Bóg, mój syn się nawróci.
Dziękuję tobie Maryjo za wstawiennictwo do twego syna i wszelkie łaski którymi zostaliśmy obdarzeni. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: Wyzwolenie męża z nałogu tytoniowego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!