Joanna: Uzdrowienie serca

Chciałam złożyć świadectwo ponieważ zostałam uzdrowiona. Już wcześniej w trakcie nowenny przesłałam świadectwo o tym jak modlitwa uspokoiła mnie, mimo nie udanej operacji serca (pierścień założony w sercu na zastawce wyrwał się uszkadzając jeszcze bardziej mięsień) i perspektywy kolejnej tym razem groźniejszej dla życia operacji. (Świadectwo opublikowano 11.03.2018) Wtedy odczuwałam poprawę wydolności serca, ale nie miałam potwierdzenia w wynikach badań.
Read More

Katarzyna: Najwspanialszy czas modlitwy

Dziś zakończyłam Nowennę i choć moja intencja nie została wysłuchana to był to najwspanialszy czas. Czas mojego nawrócenia po latach życia w grzechu. Maryja poprzez różaniec daje mi ogromną siłę. Teraz inaczej patrzę na swoje życie. Staram się dziękować Panu za swój krzyż, swoje cierpienie.
Read More

Marcin: Trwajmy w módlitwie ufajmy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica . Pragnął bym złożyć kolejne świadecto z odmawiania nowenny pompejanskiej .
Read More

Celina: znalezienie mieszkania

Mojej siostrze groziła eksmisja z mieszkania ,gdyż zalegała z opłatą z powodu utraty pracy.Cły rok toczyły się sprawy w sądzie o przyznanie lokalu zastępczego.Sąd stwierdził,że się nie należy. Moja siostra była zrozpaczona.Szukała na własną rękę,ale opłaty przewyższały jej możliwości. Ja dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam odmawiac w styczniu tego...
Read More

Katarzyna: Radość z każdego dnia macierzyństwa

Nowenne Pompejańską odmawiałam po raz drugi. Pierwszy raz kiedy zaszłam w ciąże po 2 latach starań. Wtedy prosiłam Matkę Bożą Rożańcową o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla rozwijającego się synka. Ciąże przechodziłam wzorowo u nic sie nie działo. Dopiero po porodzie pojawiły się małe komplikacje i nerwowy czas. Wcześniejsze rozwiazanie ciąży, 2-tygodniowy pobyt w szpitalu, bakteria u synka, podejrzenie pewnej choroby, torbielki w główce, żółtaczka...
Read More

Magdalena: Wyzwolenie męża z nałogu tytoniowego

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się w Czatachowej m.in. od ojca Daniela ale i od jednego z braci który mówił świadectwo. Bardzo mi wtedy zależało, żeby mój mąż przestał palić by nie niszczył swojego zdrowia. Myślałam, że nie dam rady odmawiać nowenny, gdyż pracuję po 12h, ale Matka Boża zadbała o to by ten czas się znalazł. Mój mąż już w 3 dniu nowenny oznajmił, że kupił jakiś praparat by rzucić palenie, byłam zdziwiona, ale nie ustawałam w modlitwie. Po jakimś czasie mąż powiedział, że tabletki które bierze nic nie dają, ale jak już nie pali tych kilka dni to spróbuje rzucić to palenie.

Powiedziałam mu, że modlę się za niego o uwolnienie z nałogu, trochę był tym zdziwiony ( NP skończyłam odmawiać 22.08.2015). Matka Boża wyprosiła łaskę u swego Syna i mój mąż nie pali. Ostatnio powiedział, że on nawet nie czuł, że walczył z jakimś nałogiem i nie ciągnie go do papierosów. Ponadto Bóg przemienił jego serce, mąż zaczął chodzić do kościoła i wyspowiadał się po kilku latach.
Drugą nowennę odmówiłam za syna o łaskę nawrócenia, gdyż chce on zmienić wyznanie, na razie Pan Jezus dał mi łaskę, iż łatwiej jest mi rozmawiać z synem i wieżę że w odpowiednim czasie jaki dla niego wybrał Bóg, mój syn się nawróci.
Dziękuję tobie Maryjo za wstawiennictwo do twego syna i wszelkie łaski którymi zostaliśmy obdarzeni. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Henio27
Gość
Henio27