Magdalena: Wyzwolenie męża z nałogu tytoniowego

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się w Czatachowej m.in. od ojca Daniela ale i od jednego z braci który mówił świadectwo. Bardzo mi wtedy zależało, żeby mój mąż przestał palić by nie niszczył swojego zdrowia. Myślałam, że nie dam rady odmawiać nowenny, gdyż pracuję po 12h, ale Matka Boża zadbała o to by ten czas się znalazł. Mój mąż już w 3 dniu nowenny oznajmił, że kupił jakiś praparat by rzucić palenie, byłam zdziwiona, ale nie ustawałam w modlitwie. Po jakimś czasie mąż powiedział, że tabletki które bierze nic nie dają, ale jak już nie pali tych kilka dni to spróbuje rzucić to palenie.

Powiedziałam mu, że modlę się za niego o uwolnienie z nałogu, trochę był tym zdziwiony ( NP skończyłam odmawiać 22.08.2015). Matka Boża wyprosiła łaskę u swego Syna i mój mąż nie pali. Ostatnio powiedział, że on nawet nie czuł, że walczył z jakimś nałogiem i nie ciągnie go do papierosów. Ponadto Bóg przemienił jego serce, mąż zaczął chodzić do kościoła i wyspowiadał się po kilku latach.
Drugą nowennę odmówiłam za syna o łaskę nawrócenia, gdyż chce on zmienić wyznanie, na razie Pan Jezus dał mi łaskę, iż łatwiej jest mi rozmawiać z synem i wieżę że w odpowiednim czasie jaki dla niego wybrał Bóg, mój syn się nawróci.
Dziękuję tobie Maryjo za wstawiennictwo do twego syna i wszelkie łaski którymi zostaliśmy obdarzeni. Chwała Panu!

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Henio27 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Henio27
Gość
Henio27

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?