Magdalena: W życiu mi się trochę posypało

Witam, pragnę złożyć kolejne moje świadectwo po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Tak się złożyło, że modliłam się razem z serwisem Nowenny.pl, a moja Nowenna zaczęła się w Środę Popielcową a skończyła się w Święto Miłosierdzia Bożego. Modliłam się o moje zdrowie, które trochę się pogorszyło.

Spośród tych kilku Nowenn Pompejańskich, które odmówiłam, ta była dla mnie bardzo trudna, można by rzec: Nowenna skropiona łzami. Podczas jej odmawiania byłam kilka dni w szpitalu. Z racji tego, że modliłam się wieczorem, często chciało mi się spać, podczas modlitwy wielokrotnie wciskały mi się złe myśli, przekleństwa. W życiu mi się trochę posypało, nie licząc zdrowia jest to sytuacja na uczelni, częste kłótnie w rodzinie, oraz pogorszyło się moje zdrowie psychiczne, wydawało mi się, że jestem ciężko chora, że umrę, pogłębiła się moja posesyjna depresja, prawie ciągle jestem smutna, a na domiar tego, jedyna koleżanka która wcześniej wyciągnęła do mnie pomocną dłoń, po swoim wyjeździe do innego miasta zaczęła się ode mnie odwracać. Być może kochana Matka Boża udzieliła mi innych łask, które jeszcze nie zauważyłam, a ja nie chcę być niewdzięczna i pragnę podziękować za wszystko Matce Bożej Pompejańskiej oraz Trójcy Świętej. Obecnie jestem w trakcie odmawiania NP w innej intencji, ufam Bogu, że wszystko będzie dobrze.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Magdalena: W życiu mi się trochę posypało"

Powiadom o
avatar
Honorata
Gość
Honorata

Mateczka zawsze wysluchuje :)moze czasami inaczej. Polecam spotkania u ojca Daniela na Przeprosnej Gorce 🙂

Magdalena
Gość

Oglądałam kiedyś nagrania ze spotkań, bardzo mi się podobały, 🙂 jednak mieszkam bardzo daleko od Przeprośnej Górki, bo na północy Polski.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Na północ jeżdżą Ojcowie Reformaci (m.in. o. Witko i o. Knapczyk) – wystarczy wrzucić w Google Sekretariat Misji i Ewangelizacji, rekolekcje i któreś z tych nazwisk, pojawi się terminarz wyjazdowy. „Północ” to szerokie określenie, ale w okolicach Trójmiasta Knapczyk jest w połowie maja, niedawno był pod Olsztynem, w Świnoujściu 21 maja. Gorąco namawiam na skorzystanie, to jak mobilna Przeprośna Górka:-). Niedawno mama chorego chłopczyka, Jakuba, z Róży Bojanowskiego pojechała z matką (był Knapczyk w centralnej Polsce), bo się i tam paskudna rzecz onkologiczna pojawiła i zmiana się cofnęła po wspólnej modlitwie i nałożeniu rąk. Nigdy nikogo nie namawiam do rutynowej… Czytaj więcej »
TERESA
Gość
TERESA

Do Magdaleny możesz jeszcze skorzystać z Mszy o uzdrowienie w ŁODZI każdego miesiąca ostatni poniedziałek i poprzedzająca niedziela ale można nawet osłuchać na youtube do tyłu starsze polecam .

Kamila
Gość
Kamila

Ja kilka dni temu skończyłam nowennę o moje zdrowie bo w pewnym momencie zaczęło mi się sypać z każdej strony, po zakończeniu nowenny czuję się dużo lepiej. Co ciekawe najgorsze problemy które spotykały mnie w trakcie odmawiania rodziły się w mojej głowie, jakieś stany depresyjne których normalnie nie miałam już 5 lat,zaczeły wracać te same problemy z poprzedniej depresji, poczucie pustki, osamotnienia co bardzo mnie dołowało, smutek..myślałam że zwariuje. Te wszystkie uczucia męczyły mnie strasznie i jednego dnia nagle to wszystko zniknęło, i już wiedziałam co jest grane, to był zły! Magdaleno nie daj się! i nie poddawaj!

Magdalena
Gość

Dziękuję wszystkim za rady i słowa wsparcia. 🙂 Zaczęłam kolejną NP w innej intencji i w trakcie jej odmawiania czuję się trochę lepiej, tylko te myśli złe dają o sobie znać, nawet codziennie. Muszę znów zacząć oglądać nagrania z Przeprośnej Górki, bo kiedyś oglądałam i mi pomagało.A co do Sekretariatu Misji I Ewangelizacji, to muszę koniecznie poszukać informacji na ten temat. 🙂

Maria W
Gość
Maria W

DZIS O 19 TRANSMISJA Z ALANEM Z KRAKOWA Z MODLITWA O UZDROWIENIE -NADAWCA W OBRONIE WIARY I TRADYCJI KATOLICKIEJ ,INTERNETOWO RADIO nowohuckie.pl

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij