Magda: Nadzieja wbrew nadziei…

Zbierałam się bardzo długo by napisać swoje świadectwo. Nie jest łatwo pisać o doświadczeniu wiary i łaskach, które się otrzymuje. Nie raz spotkałam się z odrzuceniem moich "przeżyć" widząc w oczach innych:pewnie zwariowała. Maryja stała się dla mnie MATKĄ, której tak naprawdę nigdy nie miałam emocjonalnie. To ONA nauczyła mnie...
Przeczytaj całość

małgorzata: ta modlitwa ma w sobie moc

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską dnia 3 maja 2015 roku. Czułam w sobie potrzebę dość nagłą i wiarę w to, że tylko Matka Boża poprzez tę modlitwę jest w stanie dać mi łaskę uzdrowienia. Dziwne rzeczy się działy podczas tych 54 dni. Każdego dnia nie wiedziałam w jaki sposób zły może...
Przeczytaj całość

Róża: Matka Boża obdarzyła mnie wieloma łaskami

pierwszy raz Nowenne Pompejska odmawialam w intencji siostry o Uratowanie jej zwiazku malzenskiego.Juz w czasie odmawiania Nowenny zaczelo sie pomalutku ukladac i przestali sie klocic.Wszystko wskazuje na to ze do siebie wroca.Obecnie odmawiam druga nowenne choc nie jest mi latwo bo przy 3 malych dzieci caly czas jestem odrywana od...
Przeczytaj całość

Robert: 1 dzień nowenny i zabieg się udał

Zabieg szybko dosyć się odbył i aż trzy raz łącznie się pytałem pielęgniarki czy się udał. Za pierwszym "tak" z jej ust, no znowu się poryczałem, ale tym razem z uwielbienia i radości :)
Przeczytaj całość

Elżbieta: odmawianie różańca w drodze to nie wstyd.

Bądź pozdrowiona Panno Maryjo. Królowo Różańca świętego, módl się za nami.
Przeczytaj całość

Magdalena: świadectwo otrzymanych łask

Nowennę Pompejańską po raz pierwszy zaczęłam odmawiać w lutym 2013 r. Prosiłam Matkę Najświętszą o łaskę zdrowia dla mojej siostry po ciężkiej operacji ginekologiczno-onkologicznej. Prośba została wysłuchana. Moja siostra cieszy się już trzeci rok dobrym zdrowiem. Obecnie odbywa co pół roku badania kontrolne, których wyniki są dobre. Już kilkakrotnie odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia mojej siostry. Czynię to z przerwami do tej pory, jestem wówczas spokojna, bo przecież Matka Najświętsza jest najlepszą Lekarką.
Nowennę Pompejańską odmawiałam również w intencji otrzymania pracy przez moją siostrzenicę. W krótkim czasie tzn. jeszcze gdy odmawiałam Nowennę siostrzenica otrzymała dwie oferty pracy. Ja również otrzymuję w tym czasie inne łaski osobiste.
Składam to świadectwo aby zachęcić wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską, bo jest to modlitwa nie do odparcia! Ufajcie w pomoc Matki Najświętszej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magdalena: świadectwo otrzymanych łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Ładne świadectwo. Pani Magdaleno proszę o udzielenie wskazówek jak otrzymać to o co prosi się, jak Pani otrzymała łaski intencje które Pani składała?

M.Chrobocińska
Gość
M.Chrobocińska

Modliłam się przedstawiając Matce Najświętszej konkretną prośbę o zdrowie i konkretną prośbę o pracę. Gdy odmawiałam NP w intencji zdrowia siostry codziennie uczestniczyłam we Mszy św. porannej. Miałam wówczas wrażenie, że wtedy ze mną modlą się wszyscy tj. kapłan i inne osoby obecne na tej Mszy św. To jest też wielka moc modlitwy wspólnotowej. Tak jak by się wszyscy na wzajem za siebie modlili. Powierzałam też tę intencję Jezusowi Miłosiernemu w kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Wierzyłam, że Maryja i Jezus przyjdą nam z pomocą a ufność nie zostanie zawiedziona,

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!