Magdalena: świadectwo otrzymanych łask

Nowennę Pompejańską po raz pierwszy zaczęłam odmawiać w lutym 2013 r. Prosiłam Matkę Najświętszą o łaskę zdrowia dla mojej siostry po ciężkiej operacji ginekologiczno-onkologicznej. Prośba została wysłuchana. Moja siostra cieszy się już trzeci rok dobrym zdrowiem. Obecnie odbywa co pół roku badania kontrolne, których wyniki są dobre. Już kilkakrotnie odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia mojej siostry. Czynię to z przerwami do tej pory, jestem wówczas spokojna, bo przecież Matka Najświętsza jest najlepszą Lekarką.
Nowennę Pompejańską odmawiałam również w intencji otrzymania pracy przez moją siostrzenicę. W krótkim czasie tzn. jeszcze gdy odmawiałam Nowennę siostrzenica otrzymała dwie oferty pracy. Ja również otrzymuję w tym czasie inne łaski osobiste.
Składam to świadectwo aby zachęcić wszystkich do modlitwy Nowenną Pompejańską, bo jest to modlitwa nie do odparcia! Ufajcie w pomoc Matki Najświętszej!

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
M.ChrobocińskaMariusz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Ładne świadectwo. Pani Magdaleno proszę o udzielenie wskazówek jak otrzymać to o co prosi się, jak Pani otrzymała łaski intencje które Pani składała?

M.Chrobocińska
Gość
M.Chrobocińska

Modliłam się przedstawiając Matce Najświętszej konkretną prośbę o zdrowie i konkretną prośbę o pracę. Gdy odmawiałam NP w intencji zdrowia siostry codziennie uczestniczyłam we Mszy św. porannej. Miałam wówczas wrażenie, że wtedy ze mną modlą się wszyscy tj. kapłan i inne osoby obecne na tej Mszy św. To jest też wielka moc modlitwy wspólnotowej. Tak jak by się wszyscy na wzajem za siebie modlili. Powierzałam też tę intencję Jezusowi Miłosiernemu w kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Wierzyłam, że Maryja i Jezus przyjdą nam z pomocą a ufność nie zostanie zawiedziona,

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…