Wierząca: Maryja naprawdę nas słucha!

Od ponad 20 lat cierpiałam na ciężką chorobę skóry. Konsultowałam się z lekarzami, przyjmowałam leki, stosowałam różne maści, kremy, płyny. Nie pomagało nic, oprócz silnych antybiotyków, które działały tylko w momencie kuracji, a kilka dni po zakończonym leczeniu choroba powracała. Odbierała mi ona całą radość życia; unikałam ludzi, miejsc publicznych, a cały swój wolny czas poświęcałam na poszukiwanie skutecznego medykamentu.
Przeczytaj całość

Magdalena: Błogoslawionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus!

Zaćzełam prowadzić bardziej duchowe życie. Msza Św. jest dla mnie najważniejszym wydarzeniem w tygodniu.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Zdrowie dla mamy

Jestem szczęśliwa bo Matka Boża wysłuchała moich próśb , mama przezyla ciężka chemię i w dobrym stanie psychicznym i fizycznym cieszy się życiem . Moja rodzina zaczęła być bardzo wierząca , w każdy wtorek udajemy się z pielgrzymka do Sanktuarium Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Poznaniu gdzie dalej wypraszamy o łaskę zdrowia dla naszej mamy
Przeczytaj całość

Anna: cud jaki za wstawiennictwem Maryi z Pompejów zdarzył się w moim życiu

Od jakiegoś czasu chodzi z mną myśl ze muszę w końcu opisać ten cud jaki za wstawiennictwem Maryji z Pompejów zdarzył się w moim życiu i mojego męża.
Przeczytaj całość

Agnieszka: zdrowie, praca, miłość

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam jesienią 2014 roku. Matka Najświętsza pomogła mojej rodzinie. Wówczas prosiłam o pomoc w wyjściu ze spirali kredytów. Kredyty wspólnie z mężem spłacamy do tej pory ale z opieką Matki Najświętszej jest dużo łatwiej. Już podczas odmawiania modlitwy pojawiły się dla nas bardzo korzystne transakcje i możliwość...
Przeczytaj całość

MAGDALENA: Modlitwa i otrzymane łaski

Szczęść Boże. Pierwszą nowennę odmówiłam w 2014 roku w intencji o zdrowie dla mojego taty o dobre wyniki. Mój tato jest daleki od kościoła i modlitw , zatwardziały do którego nic nie dociera , że to właśnie dzięki Panu Bogu może cieszyć się zdrowiem.

Przykre to jest . Moja modlitwa w której bardzo prosiłam o jego zdrowie została wysłuchana . Drugą nowennę odmówiłam w intencji sprzedaży domu , prosiłam żeby konkretna osoba to kupiła , troszkę trzeba było poczekać , ale również i to zostało wysłuchane. Niedawno skończyłam odmawiać trzecią nowennę do Najświętszej Maryi Panny o dar macierzyństwa myślę że i tym razem zostanę wysłuchana, ale nie nasza wola lecz tego który nas Stworzył. Za każdym razem kiedy odmawiałam nowenny na samym początku pojawiały się kłótnie , wyzwiska , czasem przychodziła myśl a zrezygnuję to może będzie „spokój” w domu, ale po chwili gdzieś ta myśl ulatywała a modlitwa stawała się mocniejsza. Nie odpuściłam powiedziałam sobie jak coś zaczęłaś to skończ. I co dziwne wszystkie przeciwności odchodziły, powoli ale ja byłam coraz silniejsza. W tych trudnych chwilach prosiłam Maryję o pomoc o wzmocnienie mojej wiary. Dziś wiem , że w życiu jest bardzo ważna modlitwa bez niej usychamy i stajemy się niczym. Szkoda jest mi ludzi którzy tego nie widzą i nie czują. Ja wiem, że moje modlitwy zostały wysłuchane.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?