Re: Modlitwa za rodziców i pojednanie małżeństwa siostry

Po skończeniu tej nowenny czuje sie bardzo spokojna
Przeczytaj całość

Mariposa: Uratowane małżeństwo

W roku 2016 odmawiałam nieprzerwanie nowennę pompejańską od marca do początku listopada w intencjach związanych z moim małżeństwem. Już 2 dni po rozpoczęciu modlitwy, tj. 12 marca odkryłam, że mój mąż ma romans ze swoją współpracownicą. Byłam wtedy w 7- mym miesiącu ciąży, odkrycie to ogromnie mną wstrząsnęło.
Przeczytaj całość

Gabriela: Małżeństwo do wyleczenia

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz czwarty. Każdą w intencji małżeństwa i męża. W mojej sytuacji życiowej nic się nie zmieniło, wręcz jest coraz gorzej, ale wiem komu powierzyłam swoje życie i nie wątpię.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Maryja dała mi szansę na dziecko – operacja się udała

Szczęść Boże, chciałabym na chwałę Maryi dać świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej w trudnych sprawach. Mam 36 lat i od ponad roku jestem mężatką, a od kilku miesięcy staramy się z mężem o nasze pierwsze dziecko. Niestety nie udawało się, poszłam więc do lekarza, gdzie usłyszałam diagnozę- mięśniak ogromny macicy, zmiana była tak wielka, że nie było szans na zagnieżdżenie zarodka. Na szczęście szybko zostałam skierowana do wspaniałego specjalisty, który dowiedziawszy się o moim problemie i o tym, że pragnę mieć dziecko przyjął mnie za dwa dni od diagnozy u innego lekarza.
Przeczytaj całość

Łukasz: Przemiana serc oraz małżeństwa

Chciałbym podzielić się swoją pierwszą i mam nadzieje, że nie ostatnią Nowenną Pompejańską. Dla Boga, za wstawiennictwem Matki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych, o czym świadczy mój przypadek. Kilka lat wcześniej należałem do zagorzałych przeciwników Kościoła, ale Bóg zesłał mi na moja drogę anioła , aktualnie moją żonę , która sprawiła, ze powróciłem do Kościoła. Moja żona przeglądała co jakiś czas świadectwa oraz podsuwała mi niektóre do przeczytania. Tak właśnie wzbudziła we mnie ciekawość dotyczącą tej pięknej modlitwy.

Punktem kulminacyjnym który skierował mnie do podjęcia odmawiania nowenny była ostra kłótnia. Kłótnie były nieodłącznym elementem naszego małżeństwa. Wewnętrzny głos skłonił mnie bym zawierzył nasze małżeństwo Matce Bożej, bym poddał los Bogu. Modliłem się o to żeby Matka Boża sprawiła byśmy znów się do siebie przybliżyli i żeby zło nie miało dostępu do naszego małżeństwa . Matka Boża zaczęła zsyłać łaski Boże już w trakcie odmawiania nowenny, stosunki między nami znacząco się polepszały. W momencie, gdy przychodzi kłótnia łatwo sobie z nią radzimy, dzięki zmiękczeniu naszych serc. Ja dostrzegłem wewnętrzną zmianę, mam nadziej że dzięki temu stanę się lepszym człowiekiem, mężem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Łukasz: Przemiana serc oraz małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!