Małgorzata: Maryja nasza kochana Matka

Szczesc Boze.To jest moje pierwsze swiadectwo,chociaz nowenne odmawiam w tej chwili juz 7 i chcialabym ja przy Bozej pomocy odmawiac do konca moich dni .Do modlitwy tej zachecila mnie moja siostra.Kiedys myslalam ,ze przy mojej pracy jest to nie do wykonania ,ale juz przy pierwszej N.P.zrozumialam ,ze jest to tylko 1godz.dziennie poswiecona Bogu a przede wszystkim Maryji naszej kochanej Matce.
Read More

Alina: Wierzę w orędownictwo Maryi

Nowennę Pompejańską odnawiam przynajmniej raz w roku. Zawsze są to intencje dotyczące moich problemów albo mojej rodziny. W tym roku miało być podobnie. Moja mama choruje a i w mojej pracy nie dzieje się najlepiej. Już postanowiłam że przedstawię te sprawy Królowej Różańca Świętego gdy przeczytałam w religijnej prasie o duszach czyścowych i o tym jak dobrze modlić się za nie w nowennie pompejańskiej.
Read More

Monika: Już wiem jak mam żyć

Witam Wszystkich! Na początek chcę podziękować za wszystkie świadectwa; są niesamowitym umocnieniem i nadzieją. Dziękuję też prowadzącym tę stronę, niech Wam Pan Bóg błogosławi a Maryja wspiera i otacza opieką. Wykonujecie niesamowitą pracę. To moje drugie świadectwo. Przeczytaj Monika: Już wiem jak mam żyć
Read More

Adam: Nowenna Pompejańska a inna Wola Boża

Składam świadectwo z niewsłuchanych 6 Nowenn Pompejańskich (2 odmówiłem ja i 4 moja teściowa). W zeszłym roku na wiosnę teść zachorował na zapalenie oskrzeli, które pomimo leczenia nie ustępowało.
Read More

Stanisława: Prośba wysłuchana

Z początkiem czerwca br zaczęłam po raz drugi odmawiać Nowennę Pompejańską. Początkowo miałam ją odmawiać w innej intencji.
Read More

Łukasz: Przemiana serc oraz małżeństwa

Chciałbym podzielić się swoją pierwszą i mam nadzieje, że nie ostatnią Nowenną Pompejańską. Dla Boga, za wstawiennictwem Matki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych, o czym świadczy mój przypadek. Kilka lat wcześniej należałem do zagorzałych przeciwników Kościoła, ale Bóg zesłał mi na moja drogę anioła , aktualnie moją żonę , która sprawiła, ze powróciłem do Kościoła. Moja żona przeglądała co jakiś czas świadectwa oraz podsuwała mi niektóre do przeczytania. Tak właśnie wzbudziła we mnie ciekawość dotyczącą tej pięknej modlitwy.

Punktem kulminacyjnym który skierował mnie do podjęcia odmawiania nowenny była ostra kłótnia. Kłótnie były nieodłącznym elementem naszego małżeństwa. Wewnętrzny głos skłonił mnie bym zawierzył nasze małżeństwo Matce Bożej, bym poddał los Bogu. Modliłem się o to żeby Matka Boża sprawiła byśmy znów się do siebie przybliżyli i żeby zło nie miało dostępu do naszego małżeństwa . Matka Boża zaczęła zsyłać łaski Boże już w trakcie odmawiania nowenny, stosunki między nami znacząco się polepszały. W momencie, gdy przychodzi kłótnia łatwo sobie z nią radzimy, dzięki zmiękczeniu naszych serc. Ja dostrzegłem wewnętrzną zmianę, mam nadziej że dzięki temu stanę się lepszym człowiekiem, mężem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Łukasz: Przemiana serc oraz małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!