Iwona: Wsparcie w każdej potrzebie

Witam, chciałabym podzielić się swoim świadectwem otrzymania łaski od Matki Bożej i Pana Boga. Moja Mama, gdy było mi bardzo ciężko i szukałam nowej pracy, zaproponowała mi abym się modliła Nowenną. Po tygodniu, gdy skończyłam Nowennę, zadzwonił do mnie nowy pracodawca. Drugi raz sięgnęłam, gdy córka wyjechała uczyć się na wakacje za granicę.
Read More

Barbara: Maryjo w ramiona Twoje oddaję życie Najbliższych i swoje

Tym razem od razu rozpoczęłam Nowennę błagając Matkę Bożą o uzdrowienie męża.Pomoc przyszła od razu - zmiany okazały się łagodne do obserwacji.
Read More

Robert: Uratowane małżeńśtwo

Sytuacja zaczęła się zmieniać na początku trzeciej nowenny, teraz żona mówi, że mnie kocha i chce ze mną być i chce ze mną dziecko.
Read More

Ewa: Cud narodzin

Swoje świadectwo chciałabym skierować przede wszystkim do osób, które starają się o potomstwo. Bardzo bliska mi osoba zachorowała na endometriozę. Po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę lekarz zasugerował jej in vitro, wskazując tę metodę jako jedyną słuszną w tej sytuacji.Przeczytaj Ewa: Cud narodzin
Read More

Elżbieta: Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam

Wzięłam do ręki różaniec i z wiarą odmawiałam nowennę pompejańską. Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam.
Read More

Lucyna: Nie żałuję ani chwili spędzonej na modlitwie

Za mną kilka NP ,złożyłam już 3 świadectwa o otrzymanych łaskach. Jedna nowenna została wysłuchana tak jak prosiłam.Niektóre wymagają upłynięcia więcej czasu.Niektóre trudno zweryfikować jak np.modlitwa za dusze czyśćcowe lub nawrócenie i zbawienie bliskich.Ale jednego jestem pewna,że nie żałuję ani chwili spędzonej na modlitwie. Czytam tu świadectwa innych i zauważam taką prawidłowość,że za pierwszą odmówioną nowenną idą dalsze:) W moim przypadku było tak samo.

Pierwszy raz zaczęłam NP z siedem lat temu ,ale po pierwszym dniu uznałam,że to za trudne. Ale wróciła ona do mnie i po pierwszej odmówionej z ogromną wiarą i miłością nowennie poszły w krótkich odstępach czasu kolejne.W tym czasie otrzymałam różne łaski dla siebie. Modlitwa wzbudziła we mnie wielkie pragnienie odbycia spowiedzi generalnej i mam nadzieję,że uda mi się niedługo pojechać na rekolekcje przygotowujące do niej.Niedawno przyjęłam szkaplerz św.Michała Archanioła i jestem z tego powodu szczęśliwa.Zachęcam Was do zawierzenia swego życia Matce Pompejańskiej bo Ona nas rozumie i kocha:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henio27 Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27