Iza: Modlitwa za dusze czyśćcowe – ich wstawiennictwo i pomoc

Jak obiecałam Matce Bożej składam swoje świadectwo: To już kolejna odmówiona NP, sama nie wiem która z kolei? Ale jest to druga odmówiona przeze mnie za dusze czyścowe. W tej nowennie prosiłam w szczególności o szczególnie bliskie mi osoby zmarłe z rodziny prosząc o miłosierdzie i o niebo dla nich. Mam nadzieję, że tak się stało i wierzę w to.
Przeczytaj całość

Anna: Matko Boża wiesz najlepiej co działo się w moim sercu

Chcę podzielić się moim świadectwem. Nowennę do Najświętszej Marii odmówiłam dwukrotnie i tak też moje intencje zostały wysłuchane. Pierwsza w styczniu w intencji zdrowia mego Synka.
Przeczytaj całość

Magdalena: Wielkie podziękowanie

To będzie krótkie świadectwo ,składam je z racji obietnicy jaka się składa Matce Bożej Pompekanskiej za odmawianie owej nowenny.
Przeczytaj całość

Ewa: Matka Boża „czyści” moje życie powolutku

Zobaczyłam, że Matka Boża "czyści" moje życie powolutku i dla mojego dobra. Pozostawiłam jej wolną rękę i zrobiłam bardzo dobrze-pomimo choroby i jej skutków jakoś się kulam do przodu a kiedy proszę o śmierć z powodu bólu Matka Boża daje mi więcej sił.
Przeczytaj całość

Paulina: Upragniona Ciąża

Moi kochani pragnę podzielić się z Wami szczęśliwą nowiną jaką dziś się dowiedziałam. O tuż jestem w ciąży upragnionej, wytęsknionej, wyczekanej i oczywiście wymodlonej. Staraliśmy się z mężem o to dzieciątko 9 miesięcy, niestety bez skutecznie przeszłam setki badań, monitoringów, kuracji hormonalnej i ziołowej . Mąż też został przebadany i wszystkie wyniki zarówno moje jaki i męża były w porządku, mimo to ciąży nie było. W między czasie poszukując w internecie modlitwy za osoby borykające się z niepłodnością natknęłam się na nowennę pompejską.
Przeczytaj całość

Lidia: zły wciąż mataczy i komplikuje nam życie

Witam wszystkich którzy odwiedzają tę stronę Moje drugie świadectwo będzie krótkie .Odmawiam trzecią Nowennę Pompejanska w intencji syna i mojej 17 kwietnia zakończę swoją trzecią Nowennę.
15 marca 2016 roku zwolniono mnie z pracy pracowałam w firmie zewnętrznej pragnę nadmienić że ta firma daje umowy o pracę co dwa tygodnie We Wielki Czwartek dostałam propozycję pracy w tym samym zakładzie.Wróciłam do pracy

na tym samym dziale tylko na inną zmianę TO JEST DZIEŁO MARYI NASZEJ MATKI lecz w przeciągu czterech dni pracy zaliczylam dwie wpadki dokładnie we wtorek i dziś czyli we czwartek i to jest dzieło złego. W pracy tez się modlę a on nardziej atakuje Nie wiem jak to się dzieje że mogę pomóc osobom postronnym nie spokrewnionym ze mną a sobie i najblizszej rodzinie pomóc nie mogę.NIE PODDAM SIĘ I WYTRWAM DO KOŃCA MARYJA MATKA NAPEWNO MI POMOŻE .Proszę o modlitwę za nas.CHWAŁA PANU AMEN

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!