Świadectwo: nowenna w życiu rodzinnym Agnieszki

25 marca 2012 zakończyłam moja pierwszą Nowennę Pompejańską. Opowiedziała mi o niej moja szwagierka, a resztę doczytałam na tej stronie internetowej. Nie znałam nikogo osobiście, kto odmawiałby tą nowennę (szwagierka jej nie odmawiała), ale świadectwa i komentarze na tej stronie bardzo zachęciły mnie do podjęcia takiego modlitewnego wyzwania. Systematyczna modlitwa...
Read More

Agnieszka: Po tej nowennie zmieniło się wszystko!

Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej. Pierwsze trzy odmówiłam w intencji mojej rodziny, obecnie modlę się za chorą na nowotwór koleżankę. Pierwszą Nowennę odmówiłam z bezsilności. Moja córka - 17 lat wpadła w złe towarzystwo. W szkole jedynki, używki, chłopak, który ciągnął ją jeszcze bardziej w dół. Nie miałyśmy wspólnego języka. Córka po powrocie do domu uciekała do swojego pokoju. Kłóciłyśmy się strasznie. Nic do niej nie docierało. Było coraz gorzej. Nic nie pomagało ani kłótnie, ani łzy.... Szła na dno.
Read More

Anna: spokój i wyciszenie

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w marcu br.Początki były trudne- brak skupienia, rozkojarzenie, brak czasu. Pomimo trudności udało mi się wytrwać z modlitwą różańcową 54 dni.
Read More

Anna: Znów czuję że żyję

Jest mi bardzo wstyd, że dopiero teraz piszę to świadectwo. Niesamowicie wiele zawdzięczam Matence, ponieważ sprawila, że znowu moge żyć i funkcjonować. Prosił o łaskę uzdrowienia z nerwicy, która jest okropna choroba i nikomu jej nie życzę. Kiedy byłam bardzo zdesperowana i wydawało mi się, że już z niej nie wyjdę ,przez przypadek usłyszyszalam w telewizji jak wielką siłę ma modlitwą i jakie cuda może zdziałać ,nawet w beznadziejnych sytuacjach.
Read More

Małgosia: Uwolnienie

Chciałabym dać świadectwo tego, jak nowenna odmawiania w intencji innej osoby odmieniła moje życie. Nie była to ani pierwsza, ani ostatnia odmówiona przeze mnie nowenna. Modliłam się w niej o uwolnienie od zła pewnej osoby, taką intencję podpowiedziało mi serce. Nie widziałam przejawów opętania tej osoby itp., choć podejrzewałam u...
Read More

Leszek: Różaniec ratuje moje małżeństwo.

Szczęść Boże wszystkim tym , którzy odmawiają Nowennę i tym , którzy czytają nasze świadectwa. Piszę już drugie moje świadectwo. W sumie powinno być trzecie ale widocznie zły nie chciał , żeby się tutaj ukazało. To już moja 4 Nowenna , którą teraz odmawiam.

Po przez modlitwę Różańcową stałem się bardziej spokojny, wyrozumiały i wrażliwy na ludzkie krzywdy. Moje życie odmieniło się o 360 stopni odkąd zacząłem odmawiać Nowennę. w styczniu przy pierwszej Nowennie zostałem uwolniony z grzechu nieczystego jaki mi towarzyszył od najmłodszych lat. Tkwiłem przy nim nawet przy naszym małżeństwie , które przechodzi kryzys. Nigdy się z niego nie spowiadałem bo uważałem , że to jest normalne aż do pierwszej Nowenny w styczniu. Modliłem się o uzdrowienie mojego małżeństwa a otrzymałem inną łaskę za którą bardzo dziękuję KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO bo myślałem , że się nigdy od tego nie uwolnię. Przy drugiej Maryja sukcesywnie obdarzała mnie łaskami spowiedzi z innych grzechów oraz uczestniczenie na tygodniu we mszy świętej. Pomagało mi to przezwyciężyć złego , który bardzo mieszał i robił wszystko abym jej nie ukończył bo modliłem się w intencji o czyste serce i myśl dla mojej żony. Były chwile zwątpienia , goryczy ,, brak skupienia i złości na modlitwę różańcową. Niejedno kro tnie przez łzy a wręcz rycząc jak małe dziecko odmawiałem różaniec. Ale nie dałem się bo zły robił wszystko abym przestał modlić się bo znał moje słabości. Drugą Nowennę skończyłem 10 kwietnia w dzień mojej 17 rocznicy ślubu. Gdzie na drugi dzień zacząłem odmawiać następną o Dar przebaczenia i miłości dla mojej żony. Podczas drugiej Nowennie stałem się uzależniony od tej modlitwy i nie potrafił bym bez niej funkcjonować bo mi brakuje rozmowy z Najświętszą Maryją. Maryja małymi kroczkami naprawia to co ja zepsułem i to co moje grzechy złego narobiły w moim całym życiu małżeńskim. Pokazuje mi jak w filmie co robiłem złego. Po prostu prześwietla każdy mój grzech z każdego roku , który nie pozwala jej uzdrowić naszego małżeństwa. Kochani stałem się człowiekiem lepszym , nie myślę nienawiścią i złością jak ma to się do mojej żony. Nie potrafię być zły i żyć nienawiścią bo wszystko widzę i robię z Bożą Miłością. Wystarczy tylko cierpliwie czekać i zawierzyć Najświętszej Maryi. ONA jest naszą Matką i doskonale wie co dla nas jest dobre i jak ma przebiegać naprawa w naszym życiu. Nie poddawajcie się nigdy i módlcie się gorliwie bo ta modlitwa ma wielką moc a na spełnienie trzeba swoje odczekać!!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Leszek: Różaniec ratuje moje małżeństwo."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monis
Gość

Moje świadectwo też jeszcze się nie ukazało , ale wysłałam je 10 dni temu , może trzeba poczekać. Jeśli chodzi o ukazanie grzechów-jak wielu z nas pisze-ja podczas Nowenny „przerabiam”wszystkie rany i cierpienia jakich zaznałam od innych ludzi. Dziekuję Matce Przenajświetszej za ten dar, bo czuję jak się oczyszczam .Grzechów przypominam sobie mało..

Monis
Gość

I często , bardzo , ale to bardzo przeżywam Tajemnice Bolesne..Tak myślę , czy to zbieg okoliczności..

Ania
Gość

Na pewno nie jest to przypadek a wielka łaska. Dziękuj Bogu za ten dar bo myślę że owoce tego będą piękne.
Pozdrawiam 🙂

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Robert
Gość
Robert

Tytuł brzmi: „Różaniec ratuje moje małżeństwo”. – a gdzie to uratowane małżeństwo ? Ja też wiele lat temu myślałem, że Nowenny uratują moje małżeństwo; ba, byłem nawet o tym przekonany, i co ? Minęło wiele lat, a małżeństwa już dawno nie ma…Też otrzymywałem przeróżne, fajne łaski, ale małżeństwo nie zostało uratowane…Dlaczego ? – nie wiem. Wiem tylko, że moja była żona wychodzi wkrótce za mąż…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!