Emilia: Uwolnienie z nałogu palenia

Pragnę podzielić się z Wami moja wielką radością. Ostatnią nowenną odmówiłam za dusze w czyśćcu cierpiące aby i one modliły się za mnie, a zwłaszcza w intencjach, które jakoś stały w miejscu i nic się nie działo- zwłaszcza o rzucenie palenia przez mojego męża, o które modliłam się wielokrotnie.
Read More

wysłuchana: watro wierzyć, zaufać i modlić- Matka Boska zawsze wysłucha i pomoże

Jestem urodzoną optymistką i myślałam, że muszę zawsze z wszystkiego wybrnąć, tym razem nie dało rady coraz więcej przeciwności losu, narastające ciągle problemy i naprawdę zrobiło się bardzo ciężko. Więc sięgnęłam po różaniec z nadzieją oby się udało 3 różance dziennie przez 54 dni trochę byłam się tego wyzwania i byłam przerażona tak długą modlitwą ale dałam radę.
Read More

Jadzia: Pomoc siostrze

Odmówiłam za nią nowennę pompejańska i okazało się że chłopak nie był uczciwy zerwał z nią. Nigdy nie traktował znajomości poważnie i nie dążył do ślubu.
Read More

Marzanna: Bardzo trudne i ważne egzaminy

Odmawiając Nowennę Pompejańską prosiłam o to, aby moja córka zdała dwa bardzo trudne i ważne egzaminy na studiach. Był to drugi termin egzaminów, gdyż za pierwszym razem nie zdała. Egzaminy zdała pomyślnie a splot różnych zdarzeń udowodnił , że opiekowała się nią Matka Boska z Pompejów.
Read More

Aleksandra: łaska przebaczenia

Nazywam się Aleksandra. Jestem matką 6 latka i 2,5 latka. W styczniu tego roku dowiedziałam się o zdradzie męża i chęci odejścia. W momencie kiedy usłyszałam prawdę świat mi się zawalił a serce zaczęło strasznie krwawić! Chociaż ciało żyło serce i dusza były w agonii! Doznałam takiej rozpaczy, że nie...
Read More

Krystyna: Otrzymałam wszystko.

Piszę i w oczach łzy mam ze wzruszenia. To już moja piąta nowenna. Modliłam się o skończenie studiów syna, obronę jego pracy dyplomowej, opiekę i błogosławieństwo Najlepszej z Matek – Królowej – dla niego, a co najważniejsze, aby znalazł pracę w swoim zawodzie i ciężko w to uwierzyć, ale syn obronił licencjat, zdał na magisterski, w połowie drugiego roku rozpoczął pracę w operze i kończy studia magisterskie.

To się dzieje naprawdę, nie od razu zdałam sobie sprawę, że wszystko otrzymuję o co proszę, dlatego dopiero teraz o tym piszę. Nowennę odmawiam na cześć i chwałę Królowej, mojej Królowej, Niepokalanej Matki Boga, a wszystko o co proszę chcę, aby było zgodne z wolą Bożą, bo nie da rady iść pod górkę samemu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!