Matka: Zmiany w naszej rodzinie

Nowennę Pompejańską odmawiam od 2014r.intencje były różne najpierw za dzieci za rodzinę za dusze w czyściu, w chwili obecnej odmawiam 13 nowennę czyli 7 w intencji syna.Nowenna jest cudną modlitwą daje spokój, nadzieję nigdy nie sądziłam że dam radę odmawiać 3 różańce w jednym dniu a były i 4 ale Matka Boska, kiedy podejmujemy tą decyzje daje tyle czasu i siły że dajemy radę.
Read More

Wiesława: Jej zawierzam swoje życie!

Matka Boża przynagliła mnie, abym do Państwa napisała, bo dość długo ociągałam się. Z wielką radością przyjęłam pojawienie się czasopisma „Królowa Różańca Świętego”, gdyż modlę się nowen­ną już dziesiąty rok. Dziś przesyłam pierwsze świadectwo, o skuteczności tej nowenny. Mam też prenumeratę „Królowej Różańca Świętego”. Mam szczególne nabożeństwo do Matki Bożej, Jej zawierzam swoje życie. Wszystkie łaski, jakie uzyskałam od Jezusa, były przez ręce Maryi.
Read More

Dagmara: Modlitwa o nawrócenie

Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Że wyzdrowieję i że wszystko wróci do normy u Piotra i jego rodziny.
Read More

Asia: Zdane prawo jazdy

Witam.Swoją kolejną Nowennę Pompejańską ukończyłam 27 września. Miesiąc wcześniej dosłownie cudem udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym razem. Jestem pewna,że to dzięki Matce Bożej,która nieustannie czuwała podczas egzaminu i nie dopuściła,aby pojawił się wynik negatywny.Przeczytaj Asia: Zdane prawo jazdy
Read More

Elżbieta: Prośby zostały wysłuchane

O nowennie wiem od około 3 miesięcy,ale chciała napisać o wcześniejszych modlitwach sprzed około1,5 roku.Tymi modlitwami był różaniec i koronka do Miłosierdzia Bożego.Synowi pomimo że pracował wciąż pomagałam.Prosiłam Maryję aby nauczył się innego języka i otrzymał prace w swoim zawodzie.Przeczytaj Elżbieta: Prośby zostały wysłuchane
Read More

Krystyna: Było ciężko i niebezpiecznie

Pokój i dobro ; moja przygoda z Nowenno Pompejańską zaczęła się bardzo dawno temu około 25 lat temu .Tu muszę zaznaczyć że jestem miłośniczką czytania szukania wszystkiego co ma związek z Bogiem i naszą religią .

Właśnie wtedy kupiłam książkę -„”Niewiasta zwycięży ”’i tam przeczytałam o chorej Fortunie Agrelli i nowennie , właśnie wtedy odmówiłam pierwszy raz nie pamiętam w jakiej intencji myślę że z prośbą o pomoc ponieważ zostałam sama z 13-sto letnimi blizniakami .Maryja nie opuściła nas a było ciężko i niebezpiecznie (muszę zaznaczyć że w tej książce było napisane „odmów 5 dziesiątków błagalnych przez 27 dni i 5 dziesiątków dziękczynnych przez 27 dni )) i przez długie lata oprócz innych nowenn odmawianych o nowennie pompejańskiej zapomniałam .Teraz jestem już emerytką mam więcej czasu i właśnie w komputerze spotkałam Maryję Pompejańską i mając tak dużo trudności zabrałam się do modlitwy pierwszą nowennę nie nie mogłam zdecydować za kogo wszystko ważne ,więc odmówiłam w intencjach Maryi (kiedyś gdzieś wyczytałam że Maryja prosi o takie intencje )) 2 dni po zakończeniu nowenny otrzymałam ogromną łaskę po przeszło 25 latach przestałam palić tak nagle miałam w domu ostatnie parę papierosów spaliłam je i koniec nie palę od 3-ech lat .Maryjo dziękuję bardzo dziękuję .Potem była nowenna za dusze czyśćcowe nie wiem ale mam nadzieję że komuś po tamtej stronie pomogłam w sumie odmawiam 6-stą nowennę w Wielki piątek skończyłam w swojej intencji (prosiłam o cud pomocy finansowej Maryja nie podesłała jeszcze pieniążków ale ufam że nie zapomniała o mnie i że napiszę o wysłuchanej prośbie ))Gdy odmawiałam ostatnią nowennę obiecałam Maryi że odmówię dziękczynną i nie czekają na cud jestem w trakcie odmawiania znowu w jej intencjach jako dziękczynną .Chcę powiedzieć że ostatnią i teraz odmawiam 4 części .Jak mi idzie modlitwa różnie są dni że oschle że myśli odlatują ,są dni że z wielką chęcią , są dni że z płaczem ze zwątpieniem że po co to że zle mówię ? ale zawszę zapraszam Ducha Sw.. mojego anioła i moich świętych i wierzę że czego mi brakuje uzupełnią oni moi przyjaciele z nieba ,czasem w każdej części klęczę jeden dziesiątek czasem trzymam ręce w górze .mam jeszcze intencji i wiem że to nie jest ostatnia nowenna .Maryjo za wszystkie nadzwyczajne łaski których mi udzieliłaś i wyprosiłaś u swojego syna Jezusa w moim wdowim ciężkim i grzesznym nie raz życiu dziękuję bardzo dziękuję Niech będzie Bóg uwielbiony niech będzie uwielbiona Najświętsza Maryja Panna .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Krystyna: Było ciężko i niebezpiecznie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sunny
Gość
NOWENNA POMPEJANSKA POD PATRONATEM JANA PAWLA II Nowenne zaczelismy 26 kwietnia, a konczymy 18 maja (urodziny Jana Pawla 2). Odmawiamy modlitwy w dowolnej porze. Dzisiaj, 22 kwietnia zaczynamy czesc dziekczynna. Dziekuje wszystkim uczestnikom za wsparcie. Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie… Wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść… Czytaj więcej »
Renata
Gość
Renata

Krysiu,ja też odmawiam teraz Nowennę w intencji wybranej przez Maryję,w darze z wdzięczności za otrzymane łaski i na Jej chwałę i cześć. Modląc się zawsze proszę Helenkę Pelczar,stygmatyczkę i czcicielkę Serca Bożego aby wspomogła mnie w modlitwie 🙂 i tak trwamy. Mam podobnie,różnie to bywa w różne dni z koncentracją,skupieniem ,zaangażowaniem w modlitwę,ale staram się z całego serca,najlepiej jak potrafię.Pozdrawiam Cię serdecznie. R

Obrazki z nowenną pompejańską?