Krystyna: Było ciężko i niebezpiecznie

Pokój i dobro ; moja przygoda z Nowenno Pompejańską zaczęła się bardzo dawno temu około 25 lat temu .Tu muszę zaznaczyć że jestem miłośniczką czytania szukania wszystkiego co ma związek z Bogiem i naszą religią .

Właśnie wtedy kupiłam książkę -„”Niewiasta zwycięży ”’i tam przeczytałam o chorej Fortunie Agrelli i nowennie , właśnie wtedy odmówiłam pierwszy raz nie pamiętam w jakiej intencji myślę że z prośbą o pomoc ponieważ zostałam sama z 13-sto letnimi blizniakami .Maryja nie opuściła nas a było ciężko i niebezpiecznie (muszę zaznaczyć że w tej książce było napisane „odmów 5 dziesiątków błagalnych przez 27 dni i 5 dziesiątków dziękczynnych przez 27 dni )) i przez długie lata oprócz innych nowenn odmawianych o nowennie pompejańskiej zapomniałam .Teraz jestem już emerytką mam więcej czasu i właśnie w komputerze spotkałam Maryję Pompejańską i mając tak dużo trudności zabrałam się do modlitwy pierwszą nowennę nie nie mogłam zdecydować za kogo wszystko ważne ,więc odmówiłam w intencjach Maryi (kiedyś gdzieś wyczytałam że Maryja prosi o takie intencje )) 2 dni po zakończeniu nowenny otrzymałam ogromną łaskę po przeszło 25 latach przestałam palić tak nagle miałam w domu ostatnie parę papierosów spaliłam je i koniec nie palę od 3-ech lat .Maryjo dziękuję bardzo dziękuję .Potem była nowenna za dusze czyśćcowe nie wiem ale mam nadzieję że komuś po tamtej stronie pomogłam w sumie odmawiam 6-stą nowennę w Wielki piątek skończyłam w swojej intencji (prosiłam o cud pomocy finansowej Maryja nie podesłała jeszcze pieniążków ale ufam że nie zapomniała o mnie i że napiszę o wysłuchanej prośbie ))Gdy odmawiałam ostatnią nowennę obiecałam Maryi że odmówię dziękczynną i nie czekają na cud jestem w trakcie odmawiania znowu w jej intencjach jako dziękczynną .Chcę powiedzieć że ostatnią i teraz odmawiam 4 części .Jak mi idzie modlitwa różnie są dni że oschle że myśli odlatują ,są dni że z wielką chęcią , są dni że z płaczem ze zwątpieniem że po co to że zle mówię ? ale zawszę zapraszam Ducha Sw.. mojego anioła i moich świętych i wierzę że czego mi brakuje uzupełnią oni moi przyjaciele z nieba ,czasem w każdej części klęczę jeden dziesiątek czasem trzymam ręce w górze .mam jeszcze intencji i wiem że to nie jest ostatnia nowenna .Maryjo za wszystkie nadzwyczajne łaski których mi udzieliłaś i wyprosiłaś u swojego syna Jezusa w moim wdowim ciężkim i grzesznym nie raz życiu dziękuję bardzo dziękuję Niech będzie Bóg uwielbiony niech będzie uwielbiona Najświętsza Maryja Panna .

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
RenataSunny Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sunny
Gość
Sunny

NOWENNA POMPEJANSKA POD PATRONATEM JANA PAWLA II Nowenne zaczelismy 26 kwietnia, a konczymy 18 maja (urodziny Jana Pawla 2). Odmawiamy modlitwy w dowolnej porze. Dzisiaj, 22 kwietnia zaczynamy czesc dziekczynna. Dziekuje wszystkim uczestnikom za wsparcie. Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie… Wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść… Czytaj więcej »

Renata
Gość
Renata

Krysiu,ja też odmawiam teraz Nowennę w intencji wybranej przez Maryję,w darze z wdzięczności za otrzymane łaski i na Jej chwałę i cześć. Modląc się zawsze proszę Helenkę Pelczar,stygmatyczkę i czcicielkę Serca Bożego aby wspomogła mnie w modlitwie 🙂 i tak trwamy. Mam podobnie,różnie to bywa w różne dni z koncentracją,skupieniem ,zaangażowaniem w modlitwę,ale staram się z całego serca,najlepiej jak potrafię.Pozdrawiam Cię serdecznie. R

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?