Ania: Macierzyństwo

powennę Pompejanską odmawialiśmy z mężem dwa razy w intencji macierzyństwa. Mieliśmy problemy z poczeciem dziecka. Leczyliśmy się, ale leczenie nie przynosiło rezultatów.Byliśmy załamani. Wszystkie oszczędności jakie mieliśmy wydaliśmy na leczenie, a ciąży jak nie było, tak nie było. Zaczęliśmy modlić się o nasze macierzyństwo. Rozwazalismy też adopcję ,choć podczas kursu...
Przeczytaj całość

Lucja: Nowenna pompejańska w intencji prawdziwej miłości

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 21. Czerwca 2017 roku. Moją intencją było odnalezienie prawdziwej, silnej i odwzajemnionej miłości do mężczyzny (prośba o łaskę dobrego męża). Na początku Nowenny byłam w dziwnym związku. Właściwie była to przyjaźń + całowanie się i ewentualnie jakieś zbliżenia.
Przeczytaj całość

Renata: Bogu niech będą dzięki!

A to wszystko za sprawą Ukochanej Matki, która zdaje Mu sprawę o Mnie. Bogu niech będą dzięki.
Przeczytaj całość

Kasia: Moje modlitwy

Nowenna Pompejańska i modlitwy do św. Józefa dodają mi sił do walki z przeciwnościami każdego dnia,do trwania ,do nadziei ,że wszystko będzie dobrze,że razem pokonamy wszelkie trudności.
Przeczytaj całość

Marcin: Nieprawdopodobne tyle łask !

Nasza Mama dodawała mi siły i otuchy
Przeczytaj całość

Kornelia: w moim małżeństwie bylo bardzo źle

Witam. Zaczne moze od tego, ze w moim małżeństwie bylo bardzo źle. Nie wiem kiedy to sie stalo, ale oboje z mężem byliśmy bliscy rozwodu. Powodów bylo sporo, ale czy były to powody do rozwodu? Jakis czas temu nie potrafilismy juz niczego razem robić, nawet rozmawiac. Ja mialam ogromny żal do męża za wiele jego błędów. Wciąż sie klocilismy o sprawy byłe i bieżące. Mąż nawet zdjął obrączkę, ktorej nigdy nie zdejmowal. Zaczelam odmawiac nowenne, choc nie liczylam na nic i w nic juz nie wierzylam, jesli chodzi o nasze malzenstwo. Cóż Matka Boża przyszla z łaską przebaczenia.Udalo mi sie pokonac ogromny zal do meza i to dalo poczatek nowemu spojrzeniu na nas.Jestem bardziej wyrozumiała, a maz tez sie zmienil na lepsze. Kolejna łaską jest łaska pracy w zawodzie, narazie na umowe zlecenia, ale mam nadzieje na umowe o prace. Dziekuje Matce Bozej za opieke i wstawiennictwo u Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!