Kornelia: Nauczyłam się przyznawać przed sobą i Bogiem do swoich słabości

Witam. Bardzo długo modliłam się o pracę, chyba rok:) Jeździłam po sanktuariach, odmawiałam przeróżne modlitwy i nic…. Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie i dopiero po drugiej otrzymałam pracę w zawodzie, dokładnie dostosowaną do moich możliwości, gdyż mam małe dziecko.

Poza tym Matka Boża czuwa nade mną i mnie prowadzi. Czuję jej opiekę i choć czasem bywa ciężko, staram się iść do przodu. Nauczyłam się także przyznawać przed sobą i Bogiem do swoich słabości, nie udaję, że wszystkiemu zaradzę. Idę i proszę Boga o pomoc, staram się godzić z jego wolą, choć czasem jest mi bardzo trudno. Gdybym miała wymienić wszystkie łaski uzyskane dzięki nowennom, byłoby to bardzo długie świadectwo. Jednak jedna rzecz na pewno warta jest wspomnienia- zmiana jak dokonuje się co dzień w naszym życiu jest widoczna dopiero z perspektywy czasu, dlatego doceniajmy małe cuda, bo za kilka lat złożą się one na wielki cud.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: