Iwona: Modlitwa o apetyt dla dziecka

Szczęść Boże, Chciałam dać świadectwo o nowennie pompejańskiej. Moje dziecko ma 7 lat i waży tylko 17 kilo, bardzo się martwiłam o moją córeczkę, dowiedziałam się od koleżanki o nowennie z początku byłam negatywnie nastawiona, ale później nie wiem dlaczego zaczęłam się modlić.
Read More

Katarzyna: Lęk przed porodem – Matka Najświętsza mnie wysłuchała

Dzięki Ci Matuchno kochana za wysłuchanie mojej prośby.Długo zwlekałam ,żeby napisać to świadectwo.Wdzieczna będę Ci Matko do końca moich dni,Ty nigdy nie zostawiasz swoich dzieci bez opieki gdy Cię proszą.Panicznie bałam sie porodu ,który mnie czekał po 9 latach od ostatniego razu,bo jedną córkę już miałam.przyznać muszę ,że na poczatku...
Read More

Kasia: Wdzięczna za to że jest jak jest :)

Dla tych którzy piszą, że po modlitwie jest gorzej - proszę nie wiążcie tego z nowenna bo według mnie każda modlitwa przybliża nas do Pana Boga, więc jak może być po modlitwie gorzej?
Read More

Janek: Wciąż odczuwam opiekę Matki Bożej

Urodziłem się 26 sierpnia, co związało mnie z Matką Bożą Częstochowską. W moim życiu różnie bywało, ale jakoś zawsze wychodziłem z różnych opresji. Niedawno znalazłem się jednak na życiowym zakręcie. Przypadkowo w kościele usłyszałem o nowennie pompejańskiej. Odczekałem dwa miesiące. Poszukałem w internecie informacji na temat tej modlitwy, ale bałem się, że nie dam rady odmówić trzech części różańca i to każdego dnia przez 54 dni!
Read More

Ula: świadectwa nowenny pompejańskiej

Jestem spokojniejsza i milsza dla wszystkich.Całe swoje życie i swoich bliskich powierzyłam Matce Bożej.Obiecałam, że napiszę swoje świadectwo więc się wreszcie zebrałam i chcę powiedzieć wszystkim, że to jest wspaniała modlitwa i wcale nie jest to takie trudne znaleźć 1 godzinę w ciągu dnia na jej odmawianie.Pragnę wspomnieć, że każdemu , komu mam okazję opowiadam o o tej skutecznej i cudownej nowennie.
Read More

Kinga: Pomoc w nauce i spokój w związku

Długo nie mogłam zebrać się do napisania świadectwa, jednak dziś modląc się, coś mnie tknęło i obiecałam to Matce Bożej. Nowennę zaczęłam odmawiać w trudnym dla mnie okresie, natknęłam się na nią w internecie na kilka dni przed rozpoczęciem 2016 roku. Zapisałam się do newslettera, by codziennie otrzymywać przypomnienie o nowennie. Na początku było mi ciężko odmówić choć 1 różaniec, ale po niecałym tygodniu spłynęła już na mnie ogromna łaska. Miałam w szkole problemy z matematyką, groziła mi na semestr ocena niedostateczna.

Zaczęłam się gorliwie modlić a Matka Pompejańska wylała na mnie swą łaskę, zaliczyłam na 3. Była to moja pierwsza nowenna, ale pod jej koniec byłam już zmęczona i gdy ją skończyłam, nie planowałam odmawiania kolejnej. Los jednak chciał inaczej, zaczęły się problemy w moim związku. Ciągłe kłótnie, brak zrozumienia… Wtedy zaczęłam odmawiać moja drugą nowennę, która trwa do dzisiaj. Otrzymałam wiele łask, m.in. brak kłótni, zrozumienie i prawdziwą miłość. Czuję w każdej sytuacji opiekę Matki Bożej. Tak jak obiecałam ,,wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu które mi wyświadczyłaś…”. Poleciłam już tę modlitwę przyjaciółce, której również pomogła, a teraz opowiem o niej mojej Mamie. Szczęść Boże wszystkim!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kaleb Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kaleb
Gość
Kaleb

Jestes wspaniala mloda dziewczyna, moze zainteresuje Cie jedna rzecz, o ktorej w srodkach musowego przekazu sie kompletnie dzisiaj niemowi, szczegolnie mlodym ludziom, a mianowicie o Prawie Pierwszych Polaczen. Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię,… Czytaj więcej »