B: Modlitwa podczas ciąży bliźniaczej

Witam. Chcialam podzielić się swoim niesamowitym szczęściem, ktore spotkało mnie dzięki Bogu, a takze dzieki tej modlitwie. Zaczelam odmawiac jak chwile po tym jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciąży, to byla zaplanowana, wyczekiwana ciaza, wspomne ze mamy juz córeczkę, ktora ma 2,5 roczku. Kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, bylam przeszczesliwa.
Przeczytaj całość

TERESA: Maryjo dziękuję Ci za wszystkie łaski

Zachęcona Waszymi świadectwami w sprawach finansowych 9 NP odmówiłam w intencji aby Pan, który był winien nam pieniądze za sprzedany towar dostał pieniądze od firmy, która kupiła ten towar i nam oddał. Znajomi nasi poszli do Sądu i komornika i nic nie dostali a nam w małych ratach ale oddał wszystko 31.12.2015 r.
Przeczytaj całość

Bibianna: Ratunek z wypadku

Dnia 10X 2015r ja i moj maz mielismy straszny wypadek TIR nie ustapil pierszenstwa i ja wjechalam w bok TIRa wiem ze kierowala mna reka Boska .Jak przyjechaly dwa pogotowia i straz pozarna to ciezko bylo im uwierzyc ze nam sie nic nie stalo auto nasz samochod zostal totalnie zniszczony...
Przeczytaj całość

Alex: Nowenna mnie uratowała

Dzień dobry, do napisania świadectwa zbierałam się ponad rok. Sama już nie wiem ile nowenn odmówiłam., jedno jest pewne Matka Boska nad nami czuwa. Intencje odmawianych przeze mnie nowenn były różne, modliłam się o odwzajemnienie uczuć, o dobrą pracę, o pomoc Mateczki dla chłopaka, na którym mi zależało.
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa w intencji byłego ukochanego

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Po 5 latach zostawił mnie chłopak. Historia, jakich wiele na tej stronie. Bardzo to przezywałam. Nie umiałam sobie z tym poradzic i najgorsze, zapomniec. Wydawało mi się, że to ten jeden jedyny na całe zycie, nigdy więcej już nikogo nie pokocham i zostanę sama do...
Przeczytaj całość

Kinga: jako dziecko byłam molestowana seksualnie

Nazywam się Kinga i chciałam złożyć świadectwo mojego nawrócenia i polepszenia stanu zdrowia.
Zacznę od tego, że moje nawrócenie było procesem. Jak na osobę 33 letnią bardzo dużo już przeszłam, bo jako siedemnastoletnia dziewczyna miałam załamanie nerwowe, później pobyty w szpitalach, jako dziecko byłam molestowana seksualnie przez osobę bliską, później po studiach znów spotkało mnie coś złego…

Gdy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z wielką wiarą, że mi pomoże odzyskać stabilność psychiczną po kilku już dniach poczułam że moja wiara się pogłębia. W tym samym czasie oglądałam rekolekcje pewnego księdza egzorcysty i to sprawiło że zaczęłam właściwie pojmować wiarę. Zrozumiałam, że choroba psychiczna nie była najważniejsza w moim przypadku tylko słaba wiara. Zawsze modliłam się o zdrowie, ale za mało wierzyłam, a odmawianie Nowenny Pompejańskiej sprawiło, że nie tylko pogłębiła się moja wiara i nawróciłam się, ale także polepszył się znacznie mój stan zdrowia psychicznego. W niedługim czasie lekarz przepisał mi takie leki, po których czuję się o Niebo lepiej prawie tak jakby choroby już nie było. Zrozumiałam, że przede wszystkim choroba czasami pomaga także zrozumieć nie tylko cierpienie innych ludzi, ale też jest błogosławieństwem, bo często cierpiąc jeśli się zdamy na Wolę Bożą, nie mamy tylu okazji do grzechów i innych błędów życiowych.
Jeśli moje cierpienie było krokiem do tego, aby zacząć się modlić, a modlitwy do tego by się nawrócić, to dziękuję Bogu za ten dar. Moje przesłanie dla innych jest takie żeby się nie poddawali tylko całkowicie zawierzyli Bogu, bo On jest Najlepszym Lekarzem i wie czego nam potrzeba. Lepiej cierpieć jeśli prowadzi, to do nawrócenia niż być zdrowym i grzeszyć. Matka Boża okazała mi wielką łaskę i dlatego dziś dzielę się swoim świadectwem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kinga: jako dziecko byłam molestowana seksualnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Kingo, jesteś wielka !!!!! Niech Ci Bóg błogosławi 🙂

Kornelia
Gość

Myślę, że gdyby człowiek zaraz dostał zdrowie, o które prosi, nie byłoby w nim tej głębi, która jest w Tobie. Ona rozwija się właśnie przez cierpienie. To pewnie jedna z tajemnic, która przybliża nas do Chrystusa. Poza tym bardzo mnie porusza pokora i zgoda na wolę Bożą, która bije z tego świadectwa. To godne podziwu, że po tylu złych przeżyciach, potrafisz być wdzięczna. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo .Chwala Panu!

Dziękuje
Gość
Dziękuje

DziękujęCi za to świadectwo. Twoje przemyślenia są bardzo głębokie i dzięki nim zrozumiałam na swoim przykładzie znaczenie mojego cierpienia. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!