Anna: Maryja zaprowadziła mnie do odpowiedniego lekarza

To była już moja druga nowenna. W czasie tej pierwszej zrozumiałam swoj grzech. Wyspowiadałam sie. Jednoczesnie zmagalam się z ogromnymi lękami i natręctwami. Podczas drugiej nowenny one powoli zaczely ustawać. Maryja zaproawdzila mnie do odpowiedniego lekarza. Dzieki modlitwie i terapii zaczynam zyc normalnie. Nie wracam juz do przeszlosci. Wiem, ze...
Read More

Jerzy: Głowa pękała mi od myśli pełnych trwogi.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Mam 35 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu. Pod koniec czerwca br. przeżywałem ciężkie chwile pełne obaw o zdrowie najbliższej mi osoby, mojej żony.
Read More

Małgorzata: Rozwiązanie trosk związanych z dziećmi

Kocham Maryję od dzieciństwa, modlitwę różańcową znam od dawna i częściej lub rzadziej w swoim życiu się nią modliłam. Na modlitwę pompejańską trafiłam w internecie niby przypadkiem choć dziś wiem, że Maryja chciała abym różaniec odmawiała w taki sposób. Przeczytaj Małgorzata: Rozwiązanie trosk związanych z dziećmi
Read More

Jolanta: Łaska dobrej śmierci

Dziękuję Królowej Różańca Świętego za Śp . Edwarda , mojego teścia za dobrą śmierć i za to , że odszedł do Pana , pojednawszy się z Bogiem .
Read More

Żaneta: Lepsza praca dla męża

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 15 sierpnia. Prosiłam Matkę Bożą o lepszą pracę dla męża, gdyż było nam ciężko utrzymać się z tego co zarabiamy.
Read More

Kazimierz: To prawda!

To prawda, ta nowenna jest nie do odparcia. Aktualnie odmawiam piątą. Pomiędzy jedną a drugą myślałem sobie, że warto odpocząć trochę, abym nie stał się gadatliwy. Ale gdzie tam! Rano jak zawsze wcześnie wstawałem, odmawiałem pacierz, dokładałem litanię i… nie wstawałem z kolan, bo czułem, że czegoś w tym brak. Tyle że pora kończyć modlitwę, bo trzeba było iść do pracy. I tak wytrzymałem trzy dni. Czwartego dnia zacząłem znów odmawiać nowennę i jestem pewny, że właśnie tego mi brakowało.
A teraz o moich intencjach. Jedna prośba została wysłuchana na 100%. Modliłem się o zdrowie dla żony, bo biedaczka przechodziła raka piersi, miała dwie operacje, chemię i radioterapię. Towarzyszyło temu totalne załamanie, płacz, zgryzota i takie tam, jak to w utrapieniu. Prosiłem Matkę Świętą o zdrowie i żeby, nie daj Boże, żona nie miała przerzutów. I ta prośba została wysłuchana. Minęły trzy lata i wszystkie wyniki są bardzo dobre, tylko moja żona niepocieszona, bo jej rentę zabrali i musi szukać pracy. Więc mówię: „Jak dobry Bóg dał zdrowie, to i reszty nie poskąpi. Trzeba się tylko modlić”.
Na pozostałe łaski muszę chyba poczekać, bo jak do tej pory dostaję całkiem inne. Modliłem się o uwolnienie od zadłużeń, a dostałem uwolnienie od alkoholizmu, za co Matce Bożej niech będzie chwała i dziękczynienie, bo miałem skłonność do nadużywania alkoholu, ku utrapieniu moich bliskich, no i własnym.
Na zakończenie wielkie dzięki Bogu wszechmogącemu za Matkę Świętą i jej nowennę pompejańską. Wielkie dzięki za wszelkie łaski, a tych łask jest moc, tylko faktycznie na razie ich nie widzimy. A kto cierpi, to też niech dziękuje Bogu, bo cierpienie to też łaska. Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

29 komentarzy do "Kazimierz: To prawda!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa A
Gość
Teresa A

Kazimierz jestes PRAWDZIWYM APOSTOŁEM RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

Zadowolona
Gość
Zadowolona
RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Witam jestem zainteresowana Roza Rozancowa o powolaniach, nie odmawialam tego nigdy wiec nie bardzo wiem jak to przebiega , odmawia sie tylko jedna tajemnice rozanca? Pozdrawiam Ania

Maria W
Gość
Maria W

Aniu tak z modlitwa poczatkowa i konczymy tak jak w NP i rozwazamy tajemnice nam przypisana zadowolona napewno cie dopisze

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Aniu, napisz do mnie proszę na maila wszystko Ci wytłumaczę. Tak odmawia się przez 54 dni jedną przydzieloną dziesiątkę Różańca w intencji Róży oraz w intencjach nadesłanych przez uczestników Róży. Jeżeli jesteś zainteresowana to przydzielę Ci Tajemnicę ” Przemienienia na górze Tabor”. Tylko jeszcze raz Cię proszę potwierdź mi uczestnictwo.

Radek
Gość

Poszukuję osoby która by sie podjeła modlitwy w Rózy za moje małżeństwo Radka i Marty które jest w kryzysie jestem z zoną 4 lata po ślubie rocznićę bedziemy obchodzić 26 maja żona sie wyprowadziła odemnie 9 m-cy temu i niechce powrotu tylko rozwodu ja juz niemam siły sie modlić więc proszę żeby ktoś kto może pomodliłsie o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z góry dziekóje Radek

Maria W
Gość
Maria W

Ja sie pomodle Radek

Maria W
Gość
Maria W

SOS ZADOWOLONA dopisz mnie do rozy za radka i jego malozenstwoDZiekuje

Maria W
Gość
Maria W

RADEK odpraw 30 dn nabozenstwo do sw JOZEFA jak niemasz kup tu z rossemaryja ksiegarni u Wosia to nabozenstwo jest cudowne Moje malozenstwo przez niebjosa zostalo w sposob niewytlumaczalny uratowane nie powinno istniec w zeszlym roku odrodzilo sie i kochamy sie jakby nic sie niestalo a stalo sie wjele i straszne rzeczy sie dzialy przez 14 lat Nieprzestawaj sie modlic

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Mario…ale ja nic o takiej Róży nie wiem.
Ona nie jest u mnie.

MariaW
Gość

Zadowolona ale PanuRadkowi każesz sie dopisać pogubiłam sie

Sunny
Gość

Zadowolona, ale mozesz otworzyc jeszcze jedna roze w intencjach rodzin. W ten sposob bedzie pelna nowenna.
Tak wiele rodzin w dzisiejszych czasach jest zagrozonyc. Rodziny przechodza tak wiele kryzysow i rozczarowan. A z tego wszystkiego, najbardziej cierpia dzieci. Ale jak napisala Maria, ze za pomoca szczerej modlitwy wszystko mozna zmienic.
Ja wezme jedna dziesiatke w nowej Rozy. Ja i Maria, to juz obsadzone dwie tajemnice. Napewno znajda sie tez inni.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Sunny… u mnie są 3 Róże Relacji ( Tajemnice: Radosne, Bolesne i Chwalebne ) oraz jedna Osób szukających powołania ( Tajemnice Światła ). Więc jest pełna Nowenna. Osoby w sytuacji podobnej do Radka modlą się w Róży Relacji, do której Radka zaprosiłam.

Sunny
Gość

Och, rzeczywiscie! Jakos nie zauwazylam. Przepraszam, nie chce Ci mieszac.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Radek, a dlaczego Ty się nie dołączysz do naszej Róży, w której modlimy się o poprawę naszych relacji z różnymi osobami oraz modlimy się w nadesłanych intencjach?
Jedna dziesiątka dziennie to naprawdę nie jest dużo…

Teresa A
Gość
Teresa A
Radek
Gość

Dziekuję wszystkim za modlitwę za moje małżeństwo a do pani Marii to ja juz odmawiałem nabożeństwo 30 dniowe do św józeja ksiażke też zakupiłem a rezultatów nie widzę może trzeba jeszcze czasu i modltwy a le to juz 9 m-cy łatwiej było by sie modlić jak by żona była w domu

Maria W
Gość
Maria W

Ja mjalam efekty po roku ale najciekawsze jest to panie Radku ,ze modlilam sie za innych w 99%

Radek
Gość

Pani Mariio teraz zaczołem nowenne za moja żonę

MariaW
Gość

Super tak trzeba niektórzy po 5-i więcej nowennach otrzymali łaskę Niech pan trzyma sie róży Zadowolonej ja pana małżeństwo tez wesprę bo małżeństwo jest święte Czas pokarze wole Boża Narazie módlmy sie Pisałam panu o moim niech pan zaufa i prosi Ducha Świetego o światło i kupi Amortha modlitewnikUwolnienie z mocy złego ducha Polecam

Sunny
Gość

Radek, odsluchaj rowniez konferencje Ks. Glasa. To wspanialy egzorcysta. Mozesz uzyskac wiele rad sluchajac jego konferencji.

MariaW
Gość

Złożyłam w Łagiewnikach za pana i pana zonę i wasze małżeństwo prośbę o modlitwę bedą sie siostry zakwas modlić proszę niech pan tez to uczyni

MariaW
Gość

Ps od 16 kwietnia przez mc panie Radku

Teresa A
Gość
Teresa A

Radek wpisz w Łagiewnikach swoją intencję , Siostry przez miesiąc będą się modliły przed Cudownym Obrazem
Tu było zamieszczone świadectwo w styczniu 2-go przez Agnieszkę o uratowanie małżeństwa
Agnieszka pisała że korzystała z modlitw ks.Amortka „Z Jezusem pokonać złego ducha”
Kup tą książkę . Życzę Ci aby Twoje modlitwy zostały wysłuchane.

m-g -m
Gość
m-g -m

Panie Radku, proszę się modlić modlitwami wielbiącymi Boga i dziękować mu za rzeczy dobre i Jemu zostawić walkę ze złymi duchami. Tylko tak budujemy Królestwo Boże na ziemi i otrzymujemy wielkie łaski, one (te łaski) są z tej miłości naszej, a nie z pokonywania szatanów. Biblia mówi jasno: piekło pokonuje Bóg, a pomocą służą Mu powołani do tego kapłani.

Radek
Gość

Do zadowolonej ponieważ nie wiem naczym polega modlitwa W Róży

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Radku…odmawia się codziennie przez okres 54 jedną przydzieloną dziesiątkę Różańca w intencjach Róży oraz intencjach własnych Uczestników Róży. To wszystko.

TERESA
Gość
TERESA

Radku odwiedz str trudne małzenstwa SYCHAR.

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.