Aneta: nie wątpcie w siłę Różańca!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Od dawna chciałam podzielić się z Wami kochani moimi przeżyciami.W grudniu 2013 zakończyłam odmawiać moją pierwszą NP w której prosiłam Panienkę o pomoc w znalezieniu pracy. I jest moja prośba została wysłuchana pracę podjęłam w styczniu tego roku i jestem bardzo bardzo szczęśliwa no i kochani...
Przeczytaj całość

Beata: Zrozumiałam że Bóg mnie przecież wysłuchał

We wrześniu 2013 roku u mojego taty zdiagnozowano nowotwór płuc.Była to już choroba na tyle zaawansowana,że operacja nie była nie wchodziła w grę.Zaczęłam szukać jakiejś skutecznej modlitwy i przypomniałam sobie ,jak koleżanka wspomniała mi o Nowennie Pompejańskiej.Zaczęłam ją odmawiać bardzo gorliwie Modliłam się o wielką łaskę, o uzdrowienie mojego taty...
Przeczytaj całość

Anna: Czuję bliskość Boga

Już nie długo zakończę część dziękczynną swojej drugiej nowenny. Pierwszej nie udało mi się dokończyć, jednak wewnętrznie czułam, że intencja, w której się modlę jest niewłaściwa.
Przeczytaj całość

Olga: Wielkość Matki Bożej

Jestem studentką medycyny, która studiowała 3 lata na uczelni zagranicznej, jednak moim marzeniem, zawsze było studiować w moim ojczystym kraju. Przeniesienie do Polski graniczyło z cudem, jednak postanowiłam podjąć to ryzyko, złożyłam podania na różne uczelnie w Polsce i czekałam z niecierpliwością na odpowiedź, sprawa była dla mnie o tyle ważna, gdyż gdyby nie powiodło się mi przenieść do Polski, również nie mogłabym kontynuować nauki w mieście, gdzie zaczęłam studiować, czyli tak naprawdę zostałabym na lodzie, bez studiów, bez perspektywy na przyszłość.
Przeczytaj całość

Barbara: uratowanie małżeństwa

Teraz odmawiam drugą nowennę i już zauważyłam działania Matki Bożej z Pompejów.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wymodlona praca

Od ponad 6 miesięcy nie miałam pracy, którą straciłam po długoletnim stażu. O Nowennie Pompejańskiej po raz pierwszy usłyszałam na nabożeństwie Fatimskim ponad 2 lata temu. Gdy już straciłam nadzieję na zmianę w swoim życiu, moje myśli natrętnie kierowały się ku Nowennie i zaczęłam szukać w internecie, w jaki sposób ją odmawiać i czytać świadectwa osób ją odmawiających. Zaczęłam odmawiać Nowennę 10 lutego, w Środę Popielcową w intencji znalezienia pracy w swoim mieście.

Po pierwszym tygodniu odmawiania Różańca, odebrałam telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną, a w ostatnim dniu części błagalnej Nowenny, podpisałam umowę o pracę w pierwszym dniu pracy. Jestem szczęśliwa i pełna wiary, że Matka Święta z Pompejów wysłuchała moich próśb. Dziękuję Królowo Różańca Świętego! Za dwa dni kończę swoją pierwszą Nowennę, a już dzisiaj rozpoczęłam odmawiać kolejną Nowennę w innej intencji, którą również jestem pełna wiary, że Maryja mnie wspomoże. Tak, Nowenna jest nie do odparcia i wiem, że nie będą one ostatnimi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Wymodlona praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!