Magda: Świadectwo

Modlę się już od 22 czerwca. To moja pierwsza nowenna. Było bardzo trudno. Nie mogłam się skupić, telefon dzwonił, kiedy zaczynałam modlitwę zawsze ktoś coś ode mnie chciał
Przeczytaj całość

Barbara: modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc

Dziękuję Matce Bożej za łaskę jaką otrzymałam modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc bardzo sie przestraszyłam tej diagnozy gdyz jest młodym ojcem dzieciPrzeczytaj Barbara: modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc
Przeczytaj całość

Marianna: Otrzymałam łaskę

Chcę podzielić się swoim świadectwem.Odmawiałam kolejną Nowennę Pompejańską,tym razem prosiłam Matkę Bożą o wstawiennictwo w przemianie życia mojego syna.W części dziękczynnej syn otrzymał propozycję pracy charytatywnej ale zgodnie z jego zainteresowaniami,pomaga mu to wyjść z depresji ,która go męczy.
Przeczytaj całość

Urszula: jestem takim marnym grzeszącym człowiekiem a otrzymałam tak wiele

Dziękuję Ci Matko Boża że otoczyłaś mnie swoja opieką!
Przeczytaj całość

K: Uwolnienie kleryka

Szczęść Boże! Decyzję o rozpoczęciu mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej podjęłam spontanicznie. poczułam, że mój przyjaciel, kleryk, potrzebuje modlitwy. Wiedziałam (dało się zauważyć), że coś go trapi, nie wiedziałam jednak, co, dlatego modliłam się po prostu w jego intencji. Właściwie prawie nie mieliśmy ze sobą kontaktu podczas tych 54 dni, każdy żył własnym życiem.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Prośba o uzdrowienie

Jak dowiedziałam się że moja wnuczka Julia która miała przyjść na świat,ma poważną wadę serca a z taką wadą lekarze powiedzieli że dziecko nie przeżyje nawet godziny od momentu przyjścia na świat,od razu chwyciłam za różaniec i odmawiałam Nowennę Do Matki Bożej Pompejskiej z prośbą o uzdrowienie Julii.

Julia przyszła na świat na własnym oddechu ,miała się dobrze przez 10 dni,zaczęła mieć problemy z oddychaniem i zdecydowano o operacji,operacja udała się, Juleczkę czeka jeszcze jedna operacja. To że Ona żyje i pozwala nam cieszyć się sobą to zasługa Matki Bożej.Dziękuje Ci Kochana Matko za ocalenie mojej Wnuczki.
Odmawiajcie Nowennę ,spłyną jeszcze inne łaski na Was,tak i było w moim przypadku dostałam o wiele więcej łask niż prosiłam.Odmawiam już drugą nowennę w intencji córki.Dziękuje Kochana Matko

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Katarzyna: Prośba o uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Życzę zdrowia małej Julci i opieki Matki Bożej, to wspaniale, że zostałaś wysłuchana, pozdrawiam

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dziękuje Ci Weroniko:) Pozdrawiam Serdecznie:) Wielką siłę ma różaniec,*

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dziękuje Ci Weroniko.Pozdrawiam Serdecznie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!