Magdalena: Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia

Błogosławiony Bartolo Longo w suplice do Królowej Różańca Świętego napisał: „Różaniec jest równocześnie medytacją i prośbą. Wytrwałe błaganie zanoszone do Matki Bożej opiera się na ufności, że macierzyńskie wstawiennictwo wszystko może uzyskać od Serca Syna”. Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia od Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Ludka: Nigdy nie zwątpię w moc tej modlitwy

Na nowennę pompejańską natrafiłam przypadkiem, w internecie szukałam innej modlitwy a w wyszukiwarce znalazłam nowenna pompejańska, a że bardzo potrzebowałam łaski Bożej gdyż mąż z zięciem stracili pracę postanowiłam rozpocząć nowennę. Była to moja pierwsza nowenna, muszę dodać że nie potrafiłam nawet dobrze odmawiać różańca, odmawiałam nowennę razem z aplikacją na yu tube.
Przeczytaj całość

Marzena: Pragniemy domu – a Bóg nas tak prowadzi abyśmy go szukali

Pragnąc przedstawić świadectwo odmawiania Nowenny Pompejańskiej, już na początku chcę powiedzieć, że podjecie się jej odmawiania to wspaniała szkoła modlitwy, przeżycia tajemnicy zbawienia. Tutaj działa Matka Boża która stała pod krzyżem i patrzyła na swojego umęczonego Syna a naszego Boga, tu nie działamy my sami. Obecnie odmawiam już piąta nowennę....
Przeczytaj całość

Emila: Często niedostrzegane łaski

Nie pamiętam, którą z kolei nowennę odmawiam. Prosiłam Matkę o pracę dla starszego syna, o łaski dla niego. Praca nie jest szczytem marzeń, ale jest. 11 XI kończę kolejną nowennę w intencji znalezienia przez Matkę żony dla syna. On wiele kiedyś wycierpiał z powodu utraconej miłości (nie oceniam broń Boże...
Przeczytaj całość

B:Zaufałam Jezusowi i Maryi

Już kilka razy zabierałam się do napisania tego świadectwa, ale zawsze coś. Nowennę odmawiam w intencji uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej. O nowennie słyszałam wcześniej, ale nigdy nie zgłębiałam tematu. 49 dni temu podeszła do mnie koleżanka i wiedząc o mojej chorobie wspomniała o nowennie, przede wszystkim wskazując na fakt, że podczas jej odmawiania odczuwa się wielki spokój.
Przeczytaj całość

Kasia: zdałam trudne kolokwia, zaliczenia itd.

Witam! To moje pierwsze świadectwo. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 8 lutego 2016 roku i jest to moja pierwsza nowenna. Wcześniej, owszem, modliłam się na różańcu, ale bardzo nieregularnie. W tym roku zaczęłam studia. Są to moje wymarzone studia i dlatego też modlę się NP o potrzebne mi łaski na ich czas. Do tej pory doświadczyłam wielu – zdałam trudne kolokwia, zaliczenia itd.

Najświętsza Maryja Panna bardzo mi pomagała i pomaga nadal. Także w życiu rodzinnym i osobistym. Dzięki NP poprawiły się moje relacje z mamą, nauczyłam się wybaczać, jestem lepszym człowiekiem, bardziej przeżywam każdą Mszę Świętą, zaczęłam się regularnie modlić.
Jednak pojawiły się też trudności. Do zakończenia NP zostały mi tylko 2 dni, a ja czuję ogromne zniechęcenie. Ciągle wydaje mi się, że nie modlę się wystarczająco dobrze. Podczas pisania tego świadectwa nachodzą mnie myśli, żeby lepiej go nie publikować, bo przecież jest wiele innych lepszych świadectw, a moje na pewno nikomu nie pomoże.
Wydawało mi się, że wszelkie trudności „wyczerpały się” podczas kilku pierwszych tygodni, ale najwyraźniej tak nie jest. Chciałabym wytrwać do końca. Od razu po zakończeniu tej NP, zamierzałam rozpocząć drugą w intencji dusz cierpiących w czyśćcu, lecz teraz coraz częściej wydaje mi się, że nie dam rady.
Za wszelkie łaski – Maryjo, dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: zdałam trudne kolokwia, zaliczenia itd."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Piękne świadectwo wyrazie trudności w odmawianiu poproś św.Jana Pawła 2 lub św. ojca Pio. Niech Bóg Cię błogosławi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!