N.: śniła mi się moja ukochana, ateistka ….

Dnia 23 lipca zakończyłem swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską. Nawet nie zauważyłem jak ten czas szybko minął
Read More

E: w intencji mamy

Moja mama miała poważne problemy z tarczycą. Wyniki wskazywały guzki na tarczycy oraz pozostałe wyniki nie były zbyt optymistyczne. Dodatkowo lekarz pierwszego kontaktu zalecił wizytę u kardiologa, ponieważ z sercem też było coś nie tak.Przeczytaj E: w intencji mamy
Read More

Jadwiga: o szczesliwy poród dla córki

Prosilam Matke Boza o szczesliwy poród dla córki i zdrowia dla dzicka.
Read More

Michał: Uzdrowienie

Szczęść Boże. To moje pierwsze i, mam nadzieję, nie ostatnie świadectwo. Niedawno ukończyłam, po kilku nieudanych próbach, moją pierwszą Nowennę Pompejańską.
Read More

Dorota: Nowenna w intecji zdrowia córki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. W styczniu moja córka zaslabła na dyskotece,wygladało to jak atak padaczkowy.
Read More

Kasia: zdałam trudne kolokwia, zaliczenia itd.

Witam! To moje pierwsze świadectwo. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 8 lutego 2016 roku i jest to moja pierwsza nowenna. Wcześniej, owszem, modliłam się na różańcu, ale bardzo nieregularnie. W tym roku zaczęłam studia. Są to moje wymarzone studia i dlatego też modlę się NP o potrzebne mi łaski na ich czas. Do tej pory doświadczyłam wielu – zdałam trudne kolokwia, zaliczenia itd.

Najświętsza Maryja Panna bardzo mi pomagała i pomaga nadal. Także w życiu rodzinnym i osobistym. Dzięki NP poprawiły się moje relacje z mamą, nauczyłam się wybaczać, jestem lepszym człowiekiem, bardziej przeżywam każdą Mszę Świętą, zaczęłam się regularnie modlić.
Jednak pojawiły się też trudności. Do zakończenia NP zostały mi tylko 2 dni, a ja czuję ogromne zniechęcenie. Ciągle wydaje mi się, że nie modlę się wystarczająco dobrze. Podczas pisania tego świadectwa nachodzą mnie myśli, żeby lepiej go nie publikować, bo przecież jest wiele innych lepszych świadectw, a moje na pewno nikomu nie pomoże.
Wydawało mi się, że wszelkie trudności „wyczerpały się” podczas kilku pierwszych tygodni, ale najwyraźniej tak nie jest. Chciałabym wytrwać do końca. Od razu po zakończeniu tej NP, zamierzałam rozpocząć drugą w intencji dusz cierpiących w czyśćcu, lecz teraz coraz częściej wydaje mi się, że nie dam rady.
Za wszelkie łaski – Maryjo, dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Honorata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Piękne świadectwo wyrazie trudności w odmawianiu poproś św.Jana Pawła 2 lub św. ojca Pio. Niech Bóg Cię błogosławi