Anna: Dziękuję Ci Matko Najświętsza

Chciałabym dać świadectwo z odmówienia Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie w różnych intencjach. Ta modlitwa bardzo mi pomogła, otrzymałam wiele łask Bożych, modliłam się o prace dla syna, którą otrzymał w krótkim czasie, o zdrowie z paraliżu twarzy, który mnie dosięgnął. Przeczytaj Anna: Dziękuję Ci Matko Najświętsza
Przeczytaj całość

Elżbieta: Zdrowie matki

Szczęść Boże, od paru lat odmawiam Nowennnę Pompejańską w róznych ważnych dla mnie i moich bliskich sprawach. ZAWSZE moja modlitwa zostaje wysłuchana i otrzymuję pomoc i wsparcie od Matki Bożej Różańcowej. Ostatnio odmawiałam Nowennę w intencji pomyślnej poważnej operacji mojej Mamy. Przeczytaj Elżbieta: Zdrowie matki
Przeczytaj całość

Maria: wielkie problemy wychowawcze

Nigdy nie zwątpię w MIŁOSIERDZIE BOŻE
Przeczytaj całość

Ala: Bliżej Nieba

Podczas zmawiania w myślach Nowenny, przeinaczały się słowa modlitwy, pojawiały się obelgi (strasznie się wstydziłam, skąd to się bierze!!!). A w pewnym momencie w głowie usłyszałam natarczywe słowa „zdechniesz!, zdechniesz!”. Zaczęłam się zastanawiać, czy ja sobie tego wszystkiego nie wmawiam, czy to jest normalne?! Postanowiłam, że nie dam się, i skoro tak, to nie przestanę się modlić. Nowenna zakończona, nie wiem, czy były się nawrócił, ale mam nadzieję, że Bóg obdarzy go najpotrzebniejszymi łaskami.
Przeczytaj całość

Agata: zostałam uzdrowiona z nałogu palenia

Co daje mi Nowenna??? Właśnie to, że już się nie awanturuję, nie buntuję przed Bogiem.
Przeczytaj całość

Kasia: Wymodlone rodzeństwo dla naszej corki

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie od mojej mamy, która w kilku intencjach modliła sie w ten sposób. Modliła sie miedzy innymi o moja pierwsza córkę, o jej poczęcie, zdrowie. Dzis skończyła ona 4 latka. Kiedy miała 2 latka, zaczęliśmy z mężem starać sie o rodzeństwo dla niej bez powodzenia.

Powoli zaczynałam tracić nadzieje, ze w ogole nam sie uda. Nie mogłam pogodzić sie z myślą, ze moja córka będzie jedynaczka tym bardziej, ze ja pochodzę z licznej rodziny. W tej swojej desperacji zaczęłam Nowennę wierząc, ze z pomocą Matki Bożej nam sie uda. Skończyłam ja dzień po 3 urodzinach mojej corki. Nic sie nie zmieniało. Zaczęłam dalej szukać pomocy. Chodzilam na Nabożeństwa Fatimskie, gdzie na nauce usłyszałam słowa jakby skierowane do mnie, zeby sie dalej modlić, a moje prośby zostaną wysłuchane. Historia przytoczona przez księdza była dokładnie na ten sam temat, który mnie dotyczył. Modliłam sie także do św. Joanny Beretty Molli, odwiedziłam jej figurę i relikwie w kościele w PA w USA. W cztery miesiące po skończonej Nowennie Pompejanskiej i miesiąc po odwiedzeniu relikwii św. Joanny, bardzo nieoczekiwanie ze względu na przechodzona w tym czasie infekcje, dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom gdy zobaczyłam druga kreskę na teście ciążowym! Pisze to świadectwo dziękując serdecznie za otrzymana łaskę i czekając z niecierpliwoscią na narodzenie mojej drugiej córeczki. I wierze, ze Matka Boska i św. Joanna bedą z nami w czasie porodu i obdarza dobrym zdrowiem, abyśmy mogły szcześliwie wrócić do domu do czekającej z niecierpilowością duzej siostrzyczki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!