Honorata: Cudowne laski

Modlitwa uzaleznia w pozytywny sposob. Jak sie uda z Boza pomoca to na swieta odwiedze mateczke w Pompejach, bowiem wybieramy sie do Rzymu po raz kolejny na dluzej. Widocznie Bog ma plan dla nas i probuje nas naprowadzic mimo, ze jestesmy grzeszni. Warto zaufac.
Read More

Elżbieta: Radośc z ukończenia Nowenny Pompejańskiej

Rozpiera mnie radość i duma, bo szczęśliwie zakończyłam modlitwę pompejańską. Wytrwałam w postanowieniu, dałam radę. Odmawiałam modlitwę przez 54 dni z Radiem Różaniec o 21.30. Początek był trudny. Czasami zawodził mnie internet, zrywało połączenie, albo zanikał głos, albo ktoś lub coś próbowało mi przeszkadzać. Pojawiały się tez pokusy, np. w...
Read More

Agnieszka: Przedłużenie życia

Gdy na nieuleczalnego raka płuc zachorował mój tato,wraz z mamą i ciocią z ufnością odmówiłyśmy Nowennę Pompejańską w intencji jego uzdrowienia.Zdawałyśmy sobie sprawę,że tylko Matka Najświętsza i Pan Jezus mogą nam pomóc. Kiedy kończyłyśmy Nowennę,stan taty był bardzo zły,lekarze podejrzewali przerzuty raka do mózgu,chorego nękały napady padaczkowe,wraz z utratą przytomności.Przeczytaj...
Read More

Joanna: Nowenna Pompejanska jest cudowna!

Witam serdecznie, mam na imię Joanna i chciałabym wam powiedzieć świadectwo na temat tej cudownej modlitwy jaką jest Nowenna Pompejanska. Nowennę tę rozpoczęłam odmawiać 31 października a skonczylam dzień przed Wigilią - 23. 12 Nowennę tę odmawiałam w intecji mojej przyjaciółki Jadwigi. Codziennie prosiłam Matkę Różanca Świętego o potrzebne łaski dla...
Read More

Bozena: moje swiadectwo

Nowenna pompejanska zmienila moje zycie i moich bliskich, niepostrzezenie z dnia na dzien zlo zmienialo sie w dobro, chociaz czasami bylo ciezko.  Teraz przy trzeciej nowennie, z perspektywy czasu widze ze wszystko mialo swoj sens, trzeba siei tylko starac a pomoc nadejdzie.
Read More

Kasia: Wymodlone rodzeństwo dla naszej corki

O Nowennie Pompejanskiej dowiedziałam sie od mojej mamy, która w kilku intencjach modliła sie w ten sposób. Modliła sie miedzy innymi o moja pierwsza córkę, o jej poczęcie, zdrowie. Dzis skończyła ona 4 latka. Kiedy miała 2 latka, zaczęliśmy z mężem starać sie o rodzeństwo dla niej bez powodzenia.

Powoli zaczynałam tracić nadzieje, ze w ogole nam sie uda. Nie mogłam pogodzić sie z myślą, ze moja córka będzie jedynaczka tym bardziej, ze ja pochodzę z licznej rodziny. W tej swojej desperacji zaczęłam Nowennę wierząc, ze z pomocą Matki Bożej nam sie uda. Skończyłam ja dzień po 3 urodzinach mojej corki. Nic sie nie zmieniało. Zaczęłam dalej szukać pomocy. Chodzilam na Nabożeństwa Fatimskie, gdzie na nauce usłyszałam słowa jakby skierowane do mnie, zeby sie dalej modlić, a moje prośby zostaną wysłuchane. Historia przytoczona przez księdza była dokładnie na ten sam temat, który mnie dotyczył. Modliłam sie także do św. Joanny Beretty Molli, odwiedziłam jej figurę i relikwie w kościele w PA w USA. W cztery miesiące po skończonej Nowennie Pompejanskiej i miesiąc po odwiedzeniu relikwii św. Joanny, bardzo nieoczekiwanie ze względu na przechodzona w tym czasie infekcje, dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży z drugim dzieckiem. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom gdy zobaczyłam druga kreskę na teście ciążowym! Pisze to świadectwo dziękując serdecznie za otrzymana łaskę i czekając z niecierpliwoscią na narodzenie mojej drugiej córeczki. I wierze, ze Matka Boska i św. Joanna bedą z nami w czasie porodu i obdarza dobrym zdrowiem, abyśmy mogły szcześliwie wrócić do domu do czekającej z niecierpilowością duzej siostrzyczki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!