Aga: Na początku myślałam o rozwodzie ale postanowiłam, że chcę wybaczyć i uratować nasze małżeństwo.

Witam. Swoją nowennę odmawiałam w intencji, aby Matka Boża pomogła nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej, w której się znaleźliśmy. Wybrałam taką intencję, bo wtedy myślałam, że to problemy finansowe są głównym powodem kłótni i nieporozumień w naszym małżeństwie.
Read More

Magdalena: Matka Boża pokazała mi nowe możliwości

Szczesc Boze modlitwe rozpoczelam w miesiacu Maryjnym czyli Maju. Bylam tak sfrustrowana , brakiem mozliwosci zmiany pracy. Od dwoch lat intensywnie szukalam pracy. O modlitwie powiedziala mi kolezanka, zaufalam i zaczelam odmawiac rozaniec.Przeczytaj Magdalena: Matka Boża pokazała mi nowe możliwości
Read More

Zbyszek: modlitwa różańcowa nie jest dla słabych

Małżeństwo chrześcijańskie i uwolnienie od zła.
Read More

Mateusz: Najwspanialszy prezent urodzinowy

Tytół mojego świadectwa jest w 100% powiazane z Nowenna co zaraz się okarze. Jestem w trakcie odmawiania mojej chyba 6 Nowenny i modle się o dobra żonę. Tą Nowenne zaczołem odmiawiać wraz z pocztkiem października bo pomyślałem, że wkoncu warto odmowić kolejną NP a w szczególności, że to jest miesiąc Różańcowy.
Read More

Magda: Kochani!!!! Widziałam tyle świadectw …

Jestem w trakcie drugiej Nowenny. Pierwszą zaczęłam dzięki Mężowi, który namawiał mnie juz wcześniej do odmawiania (ale ciagle wydawało mi się ze nie jest w ogóle możliwe żebym dała rade!) i dzięki wspólnej Nowennie Ojca Adama Szustaka, która przekonała mnie, że właściwie czemu nie spróbować.
Read More

Kasia: Moje modlitwy

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się ze strony faccebooka”Piszę listy do św. Józefa”. Często tam zaglądam.bo św.Józef to mój patron i opiekun,mój orędownik i przyjaciel. Nie mam na tej ziemi nikogo,komu mogłabym powierzyć moje troski i zmartwienia a kto mógłby mi pomóc je rozwiązać,ale mam św. Józefa i to dzięki niemu trwam i dźwigam ten ciężar.

Jestem przekonana,że to św. Józef przybliżył mnie do Maryi,sprawił,że pokochałam Ją całym sercem i jestem przekonana,że to,iż trafiłam na Nowenne Pompejańską,też nie było przypadkiem. Codziennie w jednej z modlitw do św Józefa prosiłam” Naucz mnie nabożnie czcić Błogosławioną Maryję. Rozpal moje serce dziecięcą miłością i niezachwianą ufnością ku Niej” i to była pierwsza prośba wymodlone u św. Józefa-) Tak właśnie rozpoczęłam modlitwę na różańcu,Nowennę Pompejańską. Ja wiele tu osób muszę przyznać ,że kiedyś jedna dziesiątka różańca wydawała mi się długa,tak teraz po prostu kocham różaniec i uwielbiam go odmawiać. Przyznamy,że odmawiam go w różnych miejscach ,tak jak mi czas pozwala. A to jadąc rowerem,a to na piaskownicy ,kiedy mój synek się bawi,a to podczas przygotowania obiadu,a nawet kiedy sprzątam mieszkanie. Różaniec,modlitwa,towarzyszy mi wszędzie. Kocham te chwile z paciorkami. Ogromnie wierzę w siłę tej modlitwy. Jestem spokojniejsza, silniejsza,mniej się boję,wiem,że będzie dobrze. Zawierzyłem Maryi i św. Józefowi całe moje życie . Obiecałam IM moją absolutną wierność ,bez względu na wszystko. Zaraziłem moimi modlitwami moją mamę i siostrę,wiem,że się modlą -) Intencji miałam już wiele,część się spełniła, praca dla mojego syna,dodatkowa praca dla męża, są takie na które wciąż czekam,ale z taką wiarą i nadzieją i spokojem,że wiem,że ta chwila nadejdzie. Kocham Cię Maryjo,kocham Cię św. Józefie .Obiecuję,że nigdy Was nie opuszczę, nigdy nie przestanę się modlić ,prosić i dziękować. Dzięki modlitwie staram się być lepszym człowiekiem. Nowenna Pompejańska i modlitwy do św. Józefa dodają mi sił do walki z przeciwnościami każdego dnia,do trwania ,do nadziei ,że wszystko będzie dobrze,że razem pokonamy wszelkie trudności. Gorąco,z całego serca zachęcam do Nowenny Pompejańskiej i do modlitw do św. Józefa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kasia: Moje modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MM
Gość

Piękne świadectwo, pełne bożego pokoju 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!