Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica . Pragnę podziękować Maryi za wstawiennictwo u Naszego Ojca o NP dowiedziałam się od siostry zakonnej w sierpniu 2015 roku kiedy byłam na zabiegu w szpitalu usunięcie czerniaka oraz węzłów chłonnych .

Bałam się że nie podołam tak długiej modlitwie , różaniec zawsze mnie męczył . Ale po wyjściu ze szpitala zaczęłam odmawiać NP , dzięki której jestem spokojniejsza nie denerwuję się , i badania wszystkie wychodzą dobrze nie mam nigdzie przerzutów . teraz jestem w trakcie odmawiania już piątej NP i będę już cały czas odmawiać NP. Wierzę że jestem zdrowa . Dzieki Ci Maryjo , że wysłuchałas moich próśb o zdrowie .Mm nadzieję że dalej będzie wszystko ok. Nie wiem jak to wyjaśnić , ale jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa . Dziękuję Ci Maryjo za wszystko .

- zawsze 

pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AgaGabriela (GJ)monika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
monika
Gość
monika

Piękne świadectwo, życzę zdrowia i wszystkiego dobrego 🙂 dla Pani i dla cłej Pani rodziny

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

O pewnym typie snów w życiu człowieka wierzącego, który wszystkie sfery swojego życia oddaje Bogu, pięknie pisze (książki, jest też tekst w necie) i mówi ksiądz Krzysztof Grzywocz, obecnie egzorcysta diecezji opolskiej. Takie sny jak Twój nie są przypadkowe i są odpowiedzią na Twoją modlitwę. Gdybyś chciała się we własnej intencji (kropeczki w pierwszym punkcie do uzupełnienia) włączyć w modlitwy Róży św. Brata Alberta, w którym jednym dziesiątkiem Różańca modlimy się za osoby chore na nowotwory, napisz mgabriel1962 małpa wp.pl. . Róża Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Brata Alberta Intencje: 1. Za Eryka, Koichiego [czyt.: Koicziego], Grażynę,… Czytaj więcej »

Aga
Gość
Aga

Ja również odmawiam różaniec NP i wierzę że Matka Boska wysłucha mojej modlitwy …modle się o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka i do tej pory wszystko jest dobrze choć czasem badania mówią co innego lecz ja wierzę Matce Boskiej i ufam bardzo

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące