Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica . Pragnę podziękować Maryi za wstawiennictwo u Naszego Ojca o NP dowiedziałam się od siostry zakonnej w sierpniu 2015 roku kiedy byłam na zabiegu w szpitalu usunięcie czerniaka oraz węzłów chłonnych .

Bałam się że nie podołam tak długiej modlitwie , różaniec zawsze mnie męczył . Ale po wyjściu ze szpitala zaczęłam odmawiać NP , dzięki której jestem spokojniejsza nie denerwuję się , i badania wszystkie wychodzą dobrze nie mam nigdzie przerzutów . teraz jestem w trakcie odmawiania już piątej NP i będę już cały czas odmawiać NP. Wierzę że jestem zdrowa . Dzieki Ci Maryjo , że wysłuchałas moich próśb o zdrowie .Mm nadzieję że dalej będzie wszystko ok. Nie wiem jak to wyjaśnić , ale jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa . Dziękuję Ci Maryjo za wszystko .

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

3 myśli na temat „Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa

 1. O pewnym typie snów w życiu człowieka wierzącego, który wszystkie sfery swojego życia oddaje Bogu, pięknie pisze (książki, jest też tekst w necie) i mówi ksiądz Krzysztof Grzywocz, obecnie egzorcysta diecezji opolskiej. Takie sny jak Twój nie są przypadkowe i są odpowiedzią na Twoją modlitwę. Gdybyś chciała się we własnej intencji (kropeczki w pierwszym punkcie do uzupełnienia) włączyć w modlitwy Róży św. Brata Alberta, w którym jednym dziesiątkiem Różańca modlimy się za osoby chore na nowotwory, napisz mgabriel1962 małpa wp.pl. .

  Róża Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Brata Alberta
  Intencje:
  1. Za Eryka, Koichiego [czyt.: Koicziego], Grażynę, Urszulę J., Marka, Patrycję, Izę, Agatę, Jerzego S., Asię, Ewelinę, …….. i innych chorych na choroby nowotworowe.
  2. Za Tomka i chorych artystów.
  3. Za tych, co niosą innym ulgę we wszelkim bólu i pomagają im wytrwać do końca w Chrystusie
  4. W intencjach własnych

  Tajemnice światła
  1. Chrzest Pana Jezusa – Anna K.
  2. Cud w Kanie Galilejskiej – AMI
  3. Głoszenie Królestwa Bożego – Gabriela
  4. Przemienienie – Jadwiga H.
  5. Ustanowienie Eucharystii – Aneta

 2. Ja również odmawiam różaniec NP i wierzę że Matka Boska wysłucha mojej modlitwy …modle się o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka i do tej pory wszystko jest dobrze choć czasem badania mówią co innego lecz ja wierzę Matce Boskiej i ufam bardzo

A Ty co o tym myślisz? Napisz!