Anonimka: Nie wysłuchana modlitwa?

JAK DLA MNIE TA MODLITWA JEST NIE DO ODPARŁA. DZIĘKI TEJ MODLITWIE OTRZYMAŁAM WIELE ŁASK, POMOCY OD MATKI BOŻEJ. WIELE ZROZUMIAŁAM I DOWIEDZIAŁAM SIĘ DZIĘKI TEJ MODLITWIE. WIEM ,ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU MA SENS WOLA BOGA JEST NAJLEPSZA.
Read More

Marysia: Módlcie się wszyscy do Maryi ona zawsze wskazuję drogę

Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z Nowenna Pompejańską. Zacznę od początku, wszystko zaczęło się gdy znalazłam się w najgorszym stanie duchowym mojego życia, nie widząc sensu życia, mojej ostatniej deski ratunku zaczęłam szukać w Bogu, godzinami przeszukiwałam strony internetowe poszukując ulgi dla mojej poranionej duszy, odmawiałam różne modlitwy,...
Read More

Agnieszka: uratowane małżeństwo

Matka Boża była na niej tak jak moja Mama ziemska, na wyciągniecie ręki na jeden telefon, w dzień czy w nocy. Najświętsza Panienko, wstaw się za nami którzy się do Ciebie uciekamy. Dziękuję Jej za wstawiennictwo, za uratowanie i wyprostowanie naszej relacji w małżeństwie.
Read More

Marzena: modlitwa o cud poczęcia

Obecnie zostało mi 2 miesiące do porodu i nadal modlę się do Najświętszej Maryi Panny różańcem. Uwierzcie mi, że różaniec wciąga...
Read More

Ewelina: Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami

To już moje drugie świadectwo. Trochę dawno odmawiałam Nowennę, ale ciągle chodziła mi po głowie myśl, że muszę złożyć świadectwo z dwóch ostatnich Nowenn.
Read More

Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica . Pragnę podziękować Maryi za wstawiennictwo u Naszego Ojca o NP dowiedziałam się od siostry zakonnej w sierpniu 2015 roku kiedy byłam na zabiegu w szpitalu usunięcie czerniaka oraz węzłów chłonnych .

Bałam się że nie podołam tak długiej modlitwie , różaniec zawsze mnie męczył . Ale po wyjściu ze szpitala zaczęłam odmawiać NP , dzięki której jestem spokojniejsza nie denerwuję się , i badania wszystkie wychodzą dobrze nie mam nigdzie przerzutów . teraz jestem w trakcie odmawiania już piątej NP i będę już cały czas odmawiać NP. Wierzę że jestem zdrowa . Dzieki Ci Maryjo , że wysłuchałas moich próśb o zdrowie .Mm nadzieję że dalej będzie wszystko ok. Nie wiem jak to wyjaśnić , ale jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa . Dziękuję Ci Maryjo za wszystko .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: jakieś 3 dni temu przyśnił mi się Papież Jan Paweł 2 i powiedział mi że jestem zdrowa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
monika
Gość
monika

Piękne świadectwo, życzę zdrowia i wszystkiego dobrego 🙂 dla Pani i dla cłej Pani rodziny

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
O pewnym typie snów w życiu człowieka wierzącego, który wszystkie sfery swojego życia oddaje Bogu, pięknie pisze (książki, jest też tekst w necie) i mówi ksiądz Krzysztof Grzywocz, obecnie egzorcysta diecezji opolskiej. Takie sny jak Twój nie są przypadkowe i są odpowiedzią na Twoją modlitwę. Gdybyś chciała się we własnej intencji (kropeczki w pierwszym punkcie do uzupełnienia) włączyć w modlitwy Róży św. Brata Alberta, w którym jednym dziesiątkiem Różańca modlimy się za osoby chore na nowotwory, napisz mgabriel1962 małpa wp.pl. . Róża Uzdrowienia Chorych i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Brata Alberta Intencje: 1. Za Eryka, Koichiego [czyt.: Koicziego], Grażynę,… Czytaj więcej »
Aga
Gość

Ja również odmawiam różaniec NP i wierzę że Matka Boska wysłucha mojej modlitwy …modle się o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka i do tej pory wszystko jest dobrze choć czasem badania mówią co innego lecz ja wierzę Matce Boskiej i ufam bardzo

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.