Ania: Chwała Panu i Matce Najświętszej

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Przenajswietsza !! To juz drugie moje świadectwo i chociaż odmawiam 4 Nowennę to ani razu nie prosiłam o łaski dla siebie a otrzymałam tak wiele.
Przeczytaj całość

Monika: najpotrzebniejsze łaski

Dla dodania otuchy i nadziei innym osobom, zwłaszcza tym zaczynającym dopiero Nowennę do Matki z Pompejów składam świadectwo na Jej cześć. Nowennę odmawiam po raz trzeci. Żadna z moich próśb nie została jeszcze wysłuchana - być może jeszcze nie czas na to, być może nie są one zgodne z wolą Bożą....
Przeczytaj całość

Natalia: Cud narodzin dziecka

Moja historia zaczęła się 2 lata temu, kiedy zaszłam w ciążę i ją straciłam. Pojawiło się we mnie wtedy silne pragnienie posiadania dziecka. Niestety ponowne zajście w ciążę nie było łatwe. Zamiast pomocy u Boga zaczęłam szukać pomocy u lekarzy. Badania, tabletki, kontrole cyklu, łzy... nic nie przynosiło efektu. Dopiero wizyta kolędowa duszpasterza i otrzymana od niego modlitwa o cud zaczęła zmieniać moje postrzeganie problemu.
Przeczytaj całość

Beata: radykalna poprawa, mimo że dotychczas wszystko zawiodło

Dzis może nie jest jeszcze całkiem dobrze, ale po raz pierwszy od dawna widze radykalna poprawe, mimo że dotychczas wszystko zawiodło.
Przeczytaj całość

Ola: Moje długo odkładane świadectwo

Moim świadectwem pragnę podziękować Naszej Mateczce za łaski, które spłynęły na mnie a zwłaszcza na moją rodzinę od czasu kiedy to 16.10.2013 r. zaczęłam odmawiać tę piękną modlitwę. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego szwagra o łaskę uwolnienia od choroby alkoholowej, która niszczyła całą rodzinę.Przeczytaj Ola: Moje długo odkładane świadectwo
Przeczytaj całość

Karolina: Wyniki amniopunkcji

Nazywam się Karolina. Jest to już czwarte moje świadectwo. Tym razem chodzi o zdrowie naszego jeszcze nienarodzonego dzidziusia, także daru od Maryi która mnie wysłuchała i dzięki temu jestem w upragnionej ciąży z moim skarbeczkiem.
Poszliśmy na pierwsze USG naszego dzieciątka. Boże, jakie to było cudowne kiedy zobaczyłam nasze upragnione dzieciątko na monitorze. Nigdy tego nie zapomnę.
I trach, po USG Pani mi powiedziała że moje dzieciątko jest w wysokim ryzyku jeśli chodzi o zespół Downa. Szok szok szok. To niemożliwe pomyślałam. Po tym płacz i rozpacz. Pani poinformowała nas że mamy możliwość zrobienia amniopunkcji.
Już wtedy byłam w trakcie odmawiania Nowenny o zdrowie naszego skarbeczka.
Dzięki Bogu mam ukochanego mężczyznę przy sobie, mojego Jacusia, Który mnie pocieszał i podnosił na duchu. Nie wiem jak bym to zniosła bez Niego. Jeszcze tak się złożyło że akurat Jacuś był na zwolnieniu lekarskim więc nie byłam w domku sama. Amniopunkcję wyznaczono tydzień po USG 22 lutego.
23 lutego kończyłam część Błagalną Nowenny.
Na wyniki trzeba było czekać. straszne uczucie.
W trakcie tego strasznego okresu poprosiłam Matkę Boską żeby dała mi jakiś znak, że wszystko będzie dobrze z moim dzieciątkiem. Dostałam znak. Przyśniło mi się dzieciątko. Zdrowe.
Po tygodniu dostaliśmy wyniki, że jest wszystko dobrze i będziemy mieć chłopca.
Dziękuję Ci Mateczko.
To nie jedna łaska którą otrzymałam, jest tego bardzo dużo, między innymi ukochany mężczyzna który mnie naprawdę kocha i którego ja kocham, nasze dzieciątko, szczęście, radość i po prostu życie w prawdzie.
Wierzę, że to wszystko za sprawą Maryi.
Teraz czekamy na narodzenie naszego kochanego syneczka.
Wiara to nasze wybawienie, pomoc i życie.
Jestem Ci Maryjo wdzięczna do końca życia.
Dziękuję z całego serca swego, z całej duszy swojej i ze wszystkich sił swoich.
Ufam z całego serca.
Pozdrawiam wszystkich.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Karolina: Wyniki amniopunkcji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iwa
Gość

Karolinko! Cudowne świadectwo, życzę dużo zdrówka dla dzieciątka!!! Nasza Mateczka jest Najukochańsza, zawsze możemy liczyć na Jej wsparcie w ciężkich chwilach, sama tego doświadczyłam wielokrotnie.

Ela
Gość

Piekne swiadectwo, ja równiez mam przy sobie wspanialego mezczyzne, mego meza która wspiera mnie w kazdej trudnej chwili. To ogromna laska. Mam nadzieje ze wkrótce bedziecie sz\czesliwa rodzinka i wasz zwiazek umocni sie jescze bardziej za sprawa waszego maluszka.

Karolina
Gość
Karolina

Dziekuje bardzo. Ja także życzę wszystkim wszystkiego dobrego i pozdrawiam gorąco.

Agata
Gość
Karolino, wzruszyło mnie twoje świadectwo, ja niestety nie maiłam tyle szczęścia u mojego syna w 16 tygodniu poprzez badanie biopsji wykryto zespół Downa, była to moja druga ciąża , z mężem od ponad 6 lat staraliśmy się o rodzeństwo dla naszego syna, postanowiliśmy że nie urodzę, straszne to ale prawdziwe, pamiętam jak poszłam do szpitala i 5 minut przed zabiegiem powiedziano mi że mój syn nie żyje prawdopodobnie od 3-5 dni, pamiętam jak prosiłam Boga żeby sprawił żebym nie musiała decydować i On to sprawił, dalej z mężem będziemy starać o rodzeństwo, nowennę zaczynam dzisiaj, nie spotkałam się wcześniej z… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?