Karolina: miałam ogromnego doła…..

Właśnie skończyłam, odmawiać nowennę Pompejanska, prosiłam Matkę Bożą, o rozwiazanie, wszystkich problemów w szkole z matematyki, ostatnia klasa maturalna, a tu ciagle problemy, załamania podczas nowenny pojawiały się liczne problemy, odniosłam wrażenie jakby wszystko było przeciwko mnie, miałam ogromnego doła…..

byłam załamana, jednak nie przestawalam się modlić, trwalam do końca w swojej modlitwie, nie bez przyczyny jest Ona nowenna dla wytrwałych, zaufalam Matce Bożej, dzisiaj dowiedziałam się, ze wszystkie moje problemy zostały rozwiązane, Nowenna przyniosła mi wiele łask, nowenna zmienila mnie, stalam się silna psychicznie. Kochani módlcie się do Matki Bożej zaufajcie jej ! jest dla nas taka dobra, tak bardzo nas Kocha !

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Karolina: miałam ogromnego doła….."

Powiadom o
avatar
Barbara
Gość
Barbara
Pani Karolino.Nie warto sie niepokoić że nic nie wychodzi tak, jak sie chce i pragnie.Nikt na tej ziemi nie ma wszystkiego wedłuig swojej woli.. Trzeba niekiedy zwrócic uwage na dobra niebieskie a wówczas zobaczy sie, że te rzeczy doczesne sa marne, bardzoniepewne i uciażliwe.Nikt nie żyje bez utrapienia.Należy wszystko odnosić do Boga, jako ostatecznego celu.Do tej miłości prowadzi Maryja do swojego Syna. Ona wyprasza łaskiOgromna jest Jej dobroć. Wspaniale, że Pani doznała łaski i problemy ustapiły. Maj to miesic Maryi. Należy się Jej dziekczynienie za ;pomoc o którą sie Pani modliła .Życze dalszej opieki i wielu łask od Mateńki Pompejańskiej.
marta
Gość

Super świadectwo, bardzo podtrzymujące na duchu!!! Dziękuję 🙂

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij