Karolina: miałam ogromnego doła…..

Właśnie skończyłam, odmawiać nowennę Pompejanska, prosiłam Matkę Bożą, o rozwiazanie, wszystkich problemów w szkole z matematyki, ostatnia klasa maturalna, a tu ciagle problemy, załamania podczas nowenny pojawiały się liczne problemy, odniosłam wrażenie jakby wszystko było przeciwko mnie, miałam ogromnego doła…..

byłam załamana, jednak nie przestawalam się modlić, trwalam do końca w swojej modlitwie, nie bez przyczyny jest Ona nowenna dla wytrwałych, zaufalam Matce Bożej, dzisiaj dowiedziałam się, ze wszystkie moje problemy zostały rozwiązane, Nowenna przyniosła mi wiele łask, nowenna zmienila mnie, stalam się silna psychicznie. Kochani módlcie się do Matki Bożej zaufajcie jej ! jest dla nas taka dobra, tak bardzo nas Kocha !

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
martaBarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Pani Karolino.Nie warto sie niepokoić że nic nie wychodzi tak, jak sie chce i pragnie.Nikt na tej ziemi nie ma wszystkiego wedłuig swojej woli.. Trzeba niekiedy zwrócic uwage na dobra niebieskie a wówczas zobaczy sie, że te rzeczy doczesne sa marne, bardzoniepewne i uciażliwe.Nikt nie żyje bez utrapienia.Należy wszystko odnosić do Boga, jako ostatecznego celu.Do tej miłości prowadzi Maryja do swojego Syna. Ona wyprasza łaskiOgromna jest Jej dobroć. Wspaniale, że Pani doznała łaski i problemy ustapiły. Maj to miesic Maryi. Należy się Jej dziekczynienie za ;pomoc o którą sie Pani modliła .Życze dalszej opieki i wielu łask od Mateńki Pompejańskiej.

marta
Gość
marta

Super świadectwo, bardzo podtrzymujące na duchu!!! Dziękuję 🙂

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące