Angelika: Na nowo budujemy naszą przyjaźń

Chcialam wszystkich namowic do odmawiania Nowenny .Mojego przyjaciela znam 13lat ,w pewnym momecie zblizylismy sie do siebie i stalismy sie para ,jest kochajacym ,wrażliwym ,dobrym czlowiekiem w pewnym momencie cos sie popsulo i roztalismy sie ,stracilismy kontakt .bardzo cierpialam ze go w mym zyciu juz nie ma .zaczelam odmawiac Nowenne.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

Witajcie, Chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem, ponieważ jeszcze w listopadzie to one były motorem do tego, abym zaczęła nowennę. Nasze problemy (pomimo ogromnej miłości) zaczęły się około 4 lata temu. Jesteśmy doświadczeni chorobą męża, moją, kilkoma poronieniami, pobytami w szpitalu w czasie ciąż oraz później z dziećmi.Przeczytaj Katarzyna:...
Przeczytaj całość

Ania: Świadectwo którego miało nie być

Jak wielu a może jak każdy nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie czasie kiedy moje ludzkie możliwości wyczerpały się i jedyną nadzieją była pomoc z Nieba.
Przeczytaj całość

Agata: Ciągle odkładałam odmawianie nowenny o szczęśliwy poród

To moje kolejne świadectwo, nowenne odmawiam od kilku lat kończe jedna zaczynam druga, często odmawaim dwie na raz a czasami i trzy.
Przeczytaj całość

Karolina: miałam ogromnego doła…..

Właśnie skończyłam, odmawiać nowennę Pompejanska, prosiłam Matkę Bożą, o rozwiazanie, wszystkich problemów w szkole z matematyki, ostatnia klasa maturalna, a tu ciagle problemy, załamania podczas nowenny pojawiały się liczne problemy, odniosłam wrażenie jakby wszystko było przeciwko mnie, miałam ogromnego doła…..

byłam załamana, jednak nie przestawalam się modlić, trwalam do końca w swojej modlitwie, nie bez przyczyny jest Ona nowenna dla wytrwałych, zaufalam Matce Bożej, dzisiaj dowiedziałam się, ze wszystkie moje problemy zostały rozwiązane, Nowenna przyniosła mi wiele łask, nowenna zmienila mnie, stalam się silna psychicznie. Kochani módlcie się do Matki Bożej zaufajcie jej ! jest dla nas taka dobra, tak bardzo nas Kocha !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Karolina: miałam ogromnego doła….."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara
Pani Karolino.Nie warto sie niepokoić że nic nie wychodzi tak, jak sie chce i pragnie.Nikt na tej ziemi nie ma wszystkiego wedłuig swojej woli.. Trzeba niekiedy zwrócic uwage na dobra niebieskie a wówczas zobaczy sie, że te rzeczy doczesne sa marne, bardzoniepewne i uciażliwe.Nikt nie żyje bez utrapienia.Należy wszystko odnosić do Boga, jako ostatecznego celu.Do tej miłości prowadzi Maryja do swojego Syna. Ona wyprasza łaskiOgromna jest Jej dobroć. Wspaniale, że Pani doznała łaski i problemy ustapiły. Maj to miesic Maryi. Należy się Jej dziekczynienie za ;pomoc o którą sie Pani modliła .Życze dalszej opieki i wielu łask od Mateńki Pompejańskiej.
marta
Gość

Super świadectwo, bardzo podtrzymujące na duchu!!! Dziękuję 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!