Karolina: Jakby wszystko i wszyscy byli przeciwko mnie

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus moi Kochani ! jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej części Blagalnej, odmawiam ja w swojej intencji o rozwiązanie moich problemów, jest ciężko, mam dni w których wątpię, czy Pan Bóg mnie słucha … czy ma sens dalsza modlitwa ? po co ? skoro i tak będzie źle … takie myśli nachodzą mnie często, poczucie beznadziei, lęku …

jakby wszystko i wszyscy byli przeciwko mnie, kłótnie w domu, problemh w szkole …jakby wszystko działało w drugą stronę… ale nie poddaje się ! wiem, ze jemu o to chodzi, żebym zrezygnowała, jest to silna modlitwa, szatan jej się bardzo boi i będzie próbował za wszelką cenę nas od niej odciągnąć, spadnie na nas wiele problemów, zmartwień ale owoce łaski jakie na na splyna sa tego warte ! zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny !Ja teraz przed każdą nowenna odmawiam modlitwę do SW.Michała Archanioła i proszę Maryję żeby mówiła ze mną ten różaniec.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
BeatiMarek (adm.)krystynaOlaJanek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Iwona
Gość
Iwona

To jest świadectwo? Nie ma w tej notce nic co budowałoby wiarę w to, że odmawianie tej nowenny ma sens. Może warto poczekać na wypełnienie się intencji?

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Na dole tekstu jest podpisane, że to jest list od czytelniczki. Jest podział pod tekstami, na świadectwa i listy.

Janek
Gość
Janek

Strach ma wielkie oczy. Ja też bałem się że nie dam rady. Zacząłem odmawiać 16 marca 2014 roku i do tej pory odmawiam. Otrzymałem mnóstwo Łask, nawet więcej niż prosiłem. Chyba będę odmawiał do końca życia. Znalazłem wspaniały wywiad z Ojcem Witko dotyczący Błogosławieństwa. Błogosławić można wszystko i wszystkich. I to to działa.
Błogosławię Wszystkich.

Ola
Gość
Ola

Karolina, nie poddawaj się, módl się, mimo wszystko, nawet jak ci się nie chce, resztkami sił, ale nie przestawaj. Maryja cię nie zostawi. Wiem coś o tym 😉

krystyna
Gość
krystyna

Mój syn rozwiódł się z żoną. Czy jest sens modlić się za nich żeby się zeszli z powrotem? czy Matka Boża może to sprawić ?Zaznaczam ,że nigdy nie modliłam się nowenną pompejańską.

Marek (adm.)
Admin
Zaangażowany
Marek (adm.)

TAK!

Beati
Gość
Beati

te obawy lęki beznadzieja to dzieło szatana, on chce żebyśmy się dali tak pogrążać a odmawianie różańca działa na niego jak płachta na byka, on nienawidzi różańca i zrobi wszystko by nam przeszkadzać dlatego modlitwa do sw. Michała Archanioła przed nowenna pompejańską jest wrecz koniecznoscią szczególnie że sama czujesz jak trudno jest czasem podołać tym różnym problemom, wątpliwościom… Jestes jednak na bardzo dobrej drodze, Matka Boża na pewno Cię wysłucha i oddali moc szatana od Ciebie! Tylko wytrwaj w modlitwie i nie rezygnuj z nowenny, tak troche na przekór szatanowi:)

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?