Kaśka: Nim skończyłam Nowennę małżonek za moją zgodą wprowadził się ponownie do domu

Myślę że gdyby nie łaski, które otrzymałam od Jezusa nie zeszlibyśmy się.
Przeczytaj całość

Barbara: uratowanie rodziny dzięki Maryi

Matka Boża wyprosiła nam łaskę powrotu do domu i do rodziny Dziękujemy za to Maryi że wstawiła się za nami Czcicielka Matki Bożej Pompejańskiej
Przeczytaj całość

Sabina: Zdrowy SYNEK

Zdecydowaliśmy z mężem o nie wykonaniu badana a zaufaniu Bożej opatrzności
Przeczytaj całość

Kamila: Skoro ja tak kocham to Dzieciątko, to pomyśl jak Pan Bóg kocha Ciebie i uwierz w tą miłość.

Jest mi trudno o tym pisać i mówić. Czuje wielkie wzruszenie, bo dostaję od Pana Boga to o czym zawsze myślałam, że jest poza mną. Moje życie do 2009 roku było czymś co przegrałam. Nie znałam Boga takiego jakim jest. Czasami uczestniczyłam w Mszach Świętych, ale przykazania sobie wybierałam. I...
Przeczytaj całość

Ania: Zdrowie i uzdrowienie sytuacji finansowej

Nowenna przynosi cudowne uzdrowienie tylko musimy chcieć je dostrzegać i szukać rozwiązań, dziękować Bogu, Maryji za ich miłosierdzie i powierzać im swoje sprawy, zapewniać o swojej miłości i uwierzyć w cuda jakie Bóg dam daje Chwała Panu i Maryi.
Przeczytaj całość

Karolina: Jakby wszystko i wszyscy byli przeciwko mnie

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus moi Kochani ! jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej części Blagalnej, odmawiam ja w swojej intencji o rozwiązanie moich problemów, jest ciężko, mam dni w których wątpię, czy Pan Bóg mnie słucha … czy ma sens dalsza modlitwa ? po co ? skoro i tak będzie źle … takie myśli nachodzą mnie często, poczucie beznadziei, lęku …

jakby wszystko i wszyscy byli przeciwko mnie, kłótnie w domu, problemh w szkole …jakby wszystko działało w drugą stronę… ale nie poddaje się ! wiem, ze jemu o to chodzi, żebym zrezygnowała, jest to silna modlitwa, szatan jej się bardzo boi i będzie próbował za wszelką cenę nas od niej odciągnąć, spadnie na nas wiele problemów, zmartwień ale owoce łaski jakie na na splyna sa tego warte ! zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny !Ja teraz przed każdą nowenna odmawiam modlitwę do SW.Michała Archanioła i proszę Maryję żeby mówiła ze mną ten różaniec.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Karolina: Jakby wszystko i wszyscy byli przeciwko mnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iwona
Gość

To jest świadectwo? Nie ma w tej notce nic co budowałoby wiarę w to, że odmawianie tej nowenny ma sens. Może warto poczekać na wypełnienie się intencji?

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Na dole tekstu jest podpisane, że to jest list od czytelniczki. Jest podział pod tekstami, na świadectwa i listy.

Janek
Gość

Strach ma wielkie oczy. Ja też bałem się że nie dam rady. Zacząłem odmawiać 16 marca 2014 roku i do tej pory odmawiam. Otrzymałem mnóstwo Łask, nawet więcej niż prosiłem. Chyba będę odmawiał do końca życia. Znalazłem wspaniały wywiad z Ojcem Witko dotyczący Błogosławieństwa. Błogosławić można wszystko i wszystkich. I to to działa.
Błogosławię Wszystkich.

Ola
Gość

Karolina, nie poddawaj się, módl się, mimo wszystko, nawet jak ci się nie chce, resztkami sił, ale nie przestawaj. Maryja cię nie zostawi. Wiem coś o tym 😉

krystyna
Gość
krystyna

Mój syn rozwiódł się z żoną. Czy jest sens modlić się za nich żeby się zeszli z powrotem? czy Matka Boża może to sprawić ?Zaznaczam ,że nigdy nie modliłam się nowenną pompejańską.

Marek (adm.)
Admin

TAK!

Beati
Gość

te obawy lęki beznadzieja to dzieło szatana, on chce żebyśmy się dali tak pogrążać a odmawianie różańca działa na niego jak płachta na byka, on nienawidzi różańca i zrobi wszystko by nam przeszkadzać dlatego modlitwa do sw. Michała Archanioła przed nowenna pompejańską jest wrecz koniecznoscią szczególnie że sama czujesz jak trudno jest czasem podołać tym różnym problemom, wątpliwościom… Jestes jednak na bardzo dobrej drodze, Matka Boża na pewno Cię wysłucha i oddali moc szatana od Ciebie! Tylko wytrwaj w modlitwie i nie rezygnuj z nowenny, tak troche na przekór szatanowi:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!