K: Zmiany w rodzinie

Jestem żoną alkoholika.W tym momencie odmawiam jak narazie 5 dn nowennę mam nadzieję że wytrwam.Modle się w intencji mojej rodziny.Idzie mi trochę opornie ,demon się wscieka.Z początku modlitwy byłam nerwowa ,smutna ,pełna leku ,mylilam się, miałam wrazenie że klepie rozaniec.Teraz też nie jest lekko ale widzę że Matka mnie wycisza ,mąż narazie nie pije ,syn jest spokojniejszy.Prosze módlcie się za mną i za moja rodzinę zwłaszcza męża
Read More

B: dosłownie czułam jakąś boską obecność

Pewnego wieczoru, gdy usypiałam, miałam wrażenie, że ktoś mnie przytula, jak matka. To było wspaniałe wrażenie, wierzyłam z całych sił, że z pomocą Maryi wytrwam w Nowennie.
Read More

Iwona: Wysłuchana prośba

Jeszcze raz dziękuję Matce Bożej że wstawiła się za mną do Swojego Syna.
Read More

Elżbieta: praca dla córki

Moja córka skończyła studia ponad 2 i pół roku temu. Niestety, nie mogła znaleźć pracy w swoim zawodzie (logopeda). Przez 8 miesięcy pracowała w poradni jako wolontariuszka i choć dzięki temu miała przynajmniej kontakt z zawodem, to jednak marzyła o "normalnej" pracy - za wynagrodzeniem. Nowennę zaczęłam w lutym, skończyłam...
Read More

Marysia: Mąż bardzo się zmienił, na lepsze oczywiście

Wierzę, że to Matka Najświętsza tak " pokierowała" zdarzeniami, żebym modliła się właśnie za tę osobę. Modliłam się spokojnie i pomijając zwyczajne zmęczenie bez większych komplikacji.
Read More

Kamila: Maryja zawsze pomaga

Szczęść Boże,
odmówiłam trzecią nowennę pompejańską, która podobnie jak pierwsza i druga nowenna została wysłuchana przez Maryję. Maka Najświętsza tak ułożyła wszystkie sprawy, że pomimo, iż wydawały się beznadziejne, to udało się wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie. Maryja jest wielka. Codziennie wstawia się u swego Syna Jezusa za nami, wypraszając wszelkie łaski. Cały czas czekam na łaski, o które prosiłam w czwartej nowennie pompejańskiej.

Podczas odmawiania każdej z nowenn otrzymuję dodatkowe liczne łaski od Maryi, ale również jestem poddawana duchowym i fizycznym trudnościom, które mają przeszkodzić w odmawianiu nowenny.
Maryja, Jezus, Bóg – Oni są wielcy i chcą naszego dobra. Zwracajcie się do Maryi z każdym problemem. Matka Nasza działa nieustannie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kamila: Maryja zawsze pomaga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

dzis wieczorem na antenie TVP1 o godz. 22.15 zostanie premierowo wyemitowany wstrzasajacy dokument o bohaterstwie chrzescijan w Iraku i Syrii oraz ich oprawcach z ISIS.

Maria W
Gość
Maria W

KS A> SKWARCZYNSKI JEST OJOMIE POMODLMY SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!