Agnieszka: Maryja dała mi szansę na dziecko – operacja się udała

Szczęść Boże, chciałabym na chwałę Maryi dać świadectwo o skuteczności Nowenny Pompejańskiej w trudnych sprawach. Mam 36 lat i od ponad roku jestem mężatką, a od kilku miesięcy staramy się z mężem o nasze pierwsze dziecko. Niestety nie udawało się, poszłam więc do lekarza, gdzie usłyszałam diagnozę- mięśniak ogromny macicy, zmiana była tak wielka, że nie było szans na zagnieżdżenie zarodka. Na szczęście szybko zostałam skierowana do wspaniałego specjalisty, który dowiedziawszy się o moim problemie i o tym, że pragnę mieć dziecko przyjął mnie za dwa dni od diagnozy u innego lekarza.
Read More

Joanna: Łaski od Matki Boskiej

Chciałabym bardzo podziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za ogrom łask jaki spłynął na mnie i moją rodzinę, od kiedy odmawiam Nowennę Pompejańską. Odmówiłam już kilkanaście nowenn od 2014 roku. Intencje dotyczyły mnie, wtedy Matka Boska wysłuchiwała moich intencji i udzielała łask, które okazywały się najlepszym rozwiązaniem. W jednej z nowenn prosiłam o łaski potrzebne dla 2 letniego syna, aby dobrze rozwijał się i zaczął mówić.
Read More

Małgorzata: Pojednanie dzięki Różańcowi

Odmawiam Nowennę Pompejańską już od roku, pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymane łaski: pojednanie w rodzinie, ukojenie bólu po ciężkich przeżyciach, spokoju wewnętrznego, powodzenia w pracy awans syna, uniknięcie 3 wypadków samochodowych i wiele innych łask.
Read More

Olga: wybaczylam swojemu zmarłemu ojcu !

Szczęść Boże! Chciałabym zachęcić wszystkich czytelników do odmawiania nowenny pompejanskiej. Zaczelam odmawiać nowennę 11 lipca prosząc o łaskę zdania prawa jazdy.
Read More

Dominik: Modlitwa o pracę i bycie razem

każdym dniem zagłębiałem się coraz bardziej w modlitwę i sprawiało mi to ogromną radość, czułem się bliżej Boga. Podjąłem modlitwę w intencji pracy dla mnie i mojej żony w państwie, w którym przebywałem. Po dwóch tygodniach odmawiania modlitwy przyjechała do mnie żona w odwiedziny na 3 tygodnie
Read More

Justyna: Wiele dobrych rzeczy…

Składam już kolejne świadectwo. Od roku z niewielkimi przerwami odmawiam NP w podobnych intencjach. Jeszcze niestety nie otrzymałam łaski, o którą prosiłam, ale wiele innych dobrych rzeczy się wydarzyło. Wiem, że gdyby nie Matka Najświętsza nie byłoby to możliwie. Cudem uniknęłam poważnego wypadku, zmieniłam pracę i naprawiam właśnie relację z mężczyzną, na którym mi bardzo zależy. Wiem, że NP to nie koncert życzeń, ale wierzę, że wkrótce moja główna intencja się spełni. Zaufajmy Matce Najświętszej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Henio27D. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
D.
Gość
D.

Piękne świadectwo i piękne słowa, aby zaufać Matce Najświętszej! Należy wierzyć, z wiarą się modlić i czekać! 🙂

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!