Anna: Nowenna pomogła mi wydostać się z toksycznego i niebezpiecznego związku

Przez ponad 3 lata tkwiłam w toksycznym związku, pełnym przemocy psychicznej i fizycznej. Żyłam z mężczyzną, którego bałam się tak bardzo, że nie potrafiłam od niego odejść. Każda próba zakończenia tego związku kończyła się niepowodzeniem, ponieważ byłam zastraszana i szantażowana. Mężczyzna ten groził, że jeśli od niego odejdę to zniszczy...
Przeczytaj całość

Magdalena: całe to zło nawarstwiało się, taka śnieżna rosnąca kula.

Poprzez nowenne zbliżyłam się do Pana Boga, staram się pogłębiać moją wiarę, wiedzę o wierze, więcej się modlę. Wiem, że drugi raz nie chciałabym już tak zyć w związku niesakramentalnym. Widzę ogrom cierpienia, narastajacego zła w które człowiek coraz bardziej się zatapia...
Przeczytaj całość

Maysia: Mama

Pozdrawiam Was wszystkich, modlcie sie NP bo ona daje sily!!!
Przeczytaj całość

Ula: Pogłębienie wiary

Dzisiaj zakończyłam moją pierwszą nowennę. Zaczęłam odmawiać ją na prośbę mojej córki, o jej uzdrowienie. Wierzę, że owocem tej mojej modlitwy będzie całkowite uzdrowienie mojego dziecka. Wydawało mi się, że nie będę w stanie podołać temu zadaniu w nawale obowiązków.
Przeczytaj całość

Wysłuchana prośba

Tak się na szczęście nie stało, a ja mam pewność, że jest to zasługą Matki Bożej, której za wszystkie otrzymane łaski, wiarę i mój wewnętrzny spokój ogromnie dziękuję.
Przeczytaj całość

Justyna: Wiele dobrych rzeczy…

Składam już kolejne świadectwo. Od roku z niewielkimi przerwami odmawiam NP w podobnych intencjach. Jeszcze niestety nie otrzymałam łaski, o którą prosiłam, ale wiele innych dobrych rzeczy się wydarzyło. Wiem, że gdyby nie Matka Najświętsza nie byłoby to możliwie. Cudem uniknęłam poważnego wypadku, zmieniłam pracę i naprawiam właśnie relację z mężczyzną, na którym mi bardzo zależy. Wiem, że NP to nie koncert życzeń, ale wierzę, że wkrótce moja główna intencja się spełni. Zaufajmy Matce Najświętszej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Justyna: Wiele dobrych rzeczy…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
D.
Gość

Piękne świadectwo i piękne słowa, aby zaufać Matce Najświętszej! Należy wierzyć, z wiarą się modlić i czekać! 🙂

Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!