B: Dziękuję za spełnienie wszystkiego o co prosiłam

Prosiłam Maryję,o to aby moje dziecko,które w tym roku poszło do przedszkola,łatwo się w nim zaadaptowało,znalazło sobie jakieś bratnie dusze wśród kolegów i koleżanek i aby trafiło na fajną wychowawczynię.Dziękuję Maryjo za spełnienie wszystkiego,o co prosiłam.
Read More

Andrzej: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Blisko półtora roku temu maj 2016 wstrząsnęła mną i moją żoną zła wiadomość nowotwór złośliwy pęcherza moczowego, guz 3cm. W wieku 33 lat mając dwoje małych córeczek podjąłem walkę z chorobą. Trafiłem do szpitala w Warszawie na Pradze wycięto mi guza.
Read More

Wiesław: Opieka Maryi i łaska pokoju

Powierzyłem wszystko Maryi i Jezusowi.Odkąd zacząłem N.P.otrzymałem więcej pokoju a także innych łask.Zrozumiałem żę to jest mój krzyż,który muszę nosić z pokorą i dziękować Panu Jezusowi.
Read More

Magdalena: Dziekuję Mateńko za pracę

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam podziękować Mateńce o spełnieniu mojej intencji. A mianowicie dotyczyła znalezienie pracy w administracji.
Read More

Rodzice: Bezpieczny powrót syna

To jest moja 8 nowenna pompejanska.Razem z mężem zmawialismy nowenne w intencji syna o nawrócenie i powrót do domu.Chciałam z mężem podziękować za bezpieczny powrót syna do domu nnaszej Ukochanej Matce.To Ona jest światełkiem która prowadzi naszego syna do Jezusa.Ufamy,że pokaże jemu bezpieczną drogę a Pan Jezus przytuli go do serca i będzie Go prowadził zawsze.Tak jak w piosence chwalimy Pana dziś za jego łaskę i za moc.Matko Boża działaj dalej i pomagaj.Ufamy i wierzymy ,że wyprowadzisz ze wszystkich trudności dobro
Read More

Justyna: jeszcze nie wybaczylam mu zdrady

Treść świadectwa: Przed Świętami Wielkiejnocy skończyłam drugą nowennę. Pierwsza w intencji ratowania małżeństwa, druga o pogodzenie sie z Wola Bożą. Moje małżeństwo w sensie prawnym niestety juz nie istnieje.

Nie pogodzilam się tez z tym że mąż nie wrócił. Ale ostatnio dotarlo do mnie że ani ja ani tym bardziej maż nie jesteśmy tak naprawde gotowi do powrotu, bo ja jeszcze nie wybaczylam mu zdrady. Moja intencja jest też trudna bo ingeruje w wolność człowieka czyli męża. Być może jest tak że musze cierpliwie czekać na wypełnienie Bożego planu. Być może musze cos jeszcze zrozumniec zanim maz wróci. Wierze ze jeszcze będzie nam dane być razem. Łatwo nie jest bo Ci którzy wiedza ze nadal kocham męża twierdza,że jestem głupia ze chce jego powrotu. Ja sama miewam wątpliwości. Ale tego że kocham męża jestem pewna. Nowennę potraktowałam troche jak koncert życzeń i rozwód był dla mnie szokiem. Ale widocznie tak miało być. Właściwie tylko dzieki rozstaniu siegnelam po różaniec. I to juz chyba ogromna łaska. Boje się jeszcze tak po ludzku czy jeszcze kiedys powiem i poczuje że jestem szczęśliwa. Wszystko w mocy Boga

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Justyna: jeszcze nie wybaczylam mu zdrady"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna
Droga Justyno . Rozumiem Cie doskonale . Ja o moje małżeństwo walcze juz prawie rok a nowenną to juz 7-mą. Ja również dopiero po odejściu męża odnalazłam różaniec ,modlitwę po prostu drogę do Boga . I teraz ta droga krocze i ufam Jezusowi że nas uleczy ,uzdrowi nasze relacje ,odnowi się nasza miłość . Różaniec uzmysłowił mi moje błędy i to że przebaczenie jest najważniejsze . Przebaczenie z obu stron . Czekam na to z ufnością . Nie słuchaj ludzi którzy mówią ze jesteś głupia bo chcesz powrotu męża . Słuchaj tego co ma Ci do powiedzenia Bóg poprzez swoje… Czytaj więcej »
Aga
Gość

Czy masz kontakt z mężem? Macie dzieci? Czy mąż mieszka z kochanką? Pomodle sie za Was. I tez prosze o modlitwe. Ze mna mąż sie rozwiódł 2 miesiace temu. Nie mamy dzieci. Nie wiem czy ma kobiete bo nie mamy kontaktu. Prosze o modlitwe.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.