Monika: Nowenna za księdza

Witam wszystkich czytających świadectwa na stronie! Przede wszystkim dziękuję prowadzącym stronę www. bo większość z nas nie trafiłaby na modlitwę różańcową gdyby nie ta strona i świadectwa ludzi! Odmówiłam czwartą nowennę za mojego Księdza, który mnie wyspowiadał ( spowiedź generalna po wielu latach). Modliłam się o łaski potrzebne mu na drodze kapłana i w życiu. Muszę przyznać, że była to trudna nowenna, pełna emocji negatywnych, braku skupienia, ogólny czas skupiania się na materialnych sprawach, problemach w pracy, które mnie totalnie rozpraszały itd.
Przeczytaj całość

Gabriela: Pan Bóg jest doskonały!

Nadszedł czas kiedy i ja powinnam podzielić się swoim świadectwem. Mam 29 lat, pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać rok temu 1 kwietnia, w intencji nawrócenia mojego męża. Byl to dla naszego małżeństwa trudny czas ale dzięki Matce Bożej otrzymaliśmy wiele łask. Juz na drugi dzień mój mąż przystąpił do spowiedzi, 3 kwietnia w niedziele Bożego Miłosierdzia pojechaliśmy do Łagiewnik.
Przeczytaj całość

Celina: Modlitwa w sparwie pracy

Do tej pory odmówiłam kilkanaście nowenn jednak zostały one bez odpowiedzi. Aż do czasu. Mialam niezłą pracę, gdzie bylam chwalona ale od kilku lat czułam, ze popadłam w marazm.
Przeczytaj całość

Krystyna: W moim domu działo się wiele złego

Co się zmieniło? Moje dziecko nie czuje się na pewno gorzej, myślę, że lepiej i mam nadzieję, że będzie w ogóle zdrowy.
Przeczytaj całość

Nowenna w intencji taty… działa każdego dnia

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w bardzo trudnym momencie życia. w tym dniu, mój tato, miał trzy zawały. Trzeci z nich doprowadził do obrzęku płuc, który z kolei doprowadził do zatrzymania akcji serca, później ją przywrócono, ale tato nie odzyskał wtedy przytomności. w bardzo ciężkim stanie został przewieziony na OIOM. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Jolanta: Nie ma efektu łał. Zaliczyłam dno

Pierwszą nowennę odmówiłam końcem 2012 roku.Potem były następne. W ciągu roku odmówiłam cztery.W następnych latach następne.W sumie chyba jestem przy dziewiątej.

Nie ma efektu łał. Zaliczyłam dno i chyba nadal na nim jestem.Moje intencje nie zostały wysłuchane,ale zauważam efekty poboczne.Rodzice nie pałają już do siebie taka nienawiścią.Z siostra się pogodziłam,ale nadal cierpię. Może tak ma być,może na więcej nie zasłużyłam.Podobno Maryja wie co jest dla mnie najlepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Jolanta: Nie ma efektu łał. Zaliczyłam dno"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Maryja wie co dla nas najlepsze. Jolu, nie załamuj się. Twoje negatywne odczucia są dowodem, że ZŁY cały czas o Ciebie walczy.Jemu chodzi o to żebyś utraciła wiarę w Maryję i Jezusa Chrystusa! NIE OPUSZCZAJ RÓŻAŃCA, NOWENNY. Polecam Ci słuchaj i oglądaj na YT rekolekcje ks. Piotra Glasa, modlitwę uwolnienia. Miałam tak samo. Też zaliczam „doły”, ZŁY mnie kopie non stop. Maryja już raz dosłownie uratowała mi życie, dlatego choćby mi się walił świat zawszę będę do Maryji wołać: bądź przy mnie Maryjo i daj mi siłę + RÓŻANIEC. Nie trać wiary M.

W
Gość

Moja droga musisz sama wiesz po co Bog daje na cierpienie żebyśmy nauczyli się pokory miłości cierpliwosci … zauważasz poboczne laski wiec Twoja modlitwa nie idzie na marne powinniśmy cieszyć się każda chwila w naszym życiu …odmówiłam wiele i tez mogę powiedzieć że prawie żadna nie została wysłuchania ale widzę ile łask daje Maryja zmiany muszą zacząć się od nas samych pamietaj naucz się w ielbic Boga za wszystko

matka
Gość

Mam tak samo nowenny odmawiam od 2014 i nie są wysłuchane ,ale rzuciłam palenie bez większych problemów .Nadal czekam na wysłuchanie szczególnie jedne prośby o uzdrowienie syna z choroby skóry.

Joanna
Gość
Joanna
Jezus mówi do duszy: Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij. Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola… Czytaj więcej »
Renata
Gość
Renata

Ej Jolu,głowa do góry.Co to za stwierdzenie,że nie zasłużyłaś? Cierpliwości kochana,Matka Boża na pewno o Tobie pamięta i ma Ciebie w opiece.

Dorota
Gość
Dorota

Dostaniesz to od MB ale nie od razu, tak myślę, pewnie tak będzie lepiej bo człowiek zawsze czegoś się przez to uczy. Nie załamuj się, u wielu z nas tak się dzieje. Cierpliwość to trudna rzecz, dla mnie także.

Martyna
Gość
Martyna

Z jakiego powodu cierpisz? Co takiego strasznego się stało?

marta
Gość
Droga Jolanto nie łam się! Czytałam tu gdzieś świadectwo,gdzie ktoś dostał wymarzoną pracę dokładnie rok po ukończeniu nowenny. Słyszysz? Rok!!!! To bardzo długo czekania. Ta osoba nie miała przez ten rok pracy, ale nie była pozostawiona bezo opieki, bo rodzina ją utrzymywała. Niemniej rok czekania na wysłuchanie prośby to bardzo długo. Historia była wręcz nieprawdopodobna, bo ta konkretna praca była niemal nie do dostania, a jednak! Osoba modląca się nowenna dostała ją po roku. Nie trać wiary, Matka Boża NIGDY cię nie zostawi samej w potrzebie. Jeżeli cię to pocieszy, to ja odmówiłam już 2 nowenny w pewnej jednej intencji… Czytaj więcej »
Nadzieja
Gość
Nadzieja

Nie mów hop. Na wszystko jest czas i miejsce.

Obrazki z nowenną pompejańską?