S: Bijące serduszko

Kochani to moje kolejne świadectwo. Poprzednie dotyczyło cudu poczęcia dziecka. Pomimo, że proponowano Nam in vitro udało się począć dzieciątko w sposób naturalny. Cały czas odmawiam Nowennę Pompejańską tym razem o prawidłowy rozwój Naszego Maleństwa. I właśnie dziś byłam na wizycie kontrolnej.
Read More

Monika: Szczęśliwe rozwiązanie

Urodziłam zdrowego ślicznego synka! 😊 Maryjo dziękuję Ci z całego serca! 😍
Read More

Małgorzata: Spokój w małżeństwie

Szczesc Boze. Pragne zostawic swoje swiadectwo aby podzielic sie tym co Najswietsza Panienka mi podarowala a mianowicie wyprowadzila moje malzenstwo z duzego kryzysu ktory pewnie doprowadzilby do najgorszego a mianowicie myslalam o rozstaniu z mezem. Przez wiele miesiecy bylismy dla siebie jak dwoje obcych ludzi a zaczelo sie dosc banalnie od zwyklych malych nieporozumien konflikty sie nasilaly z tygodnia na tydz i zadne z nas nie chcialo ustapic.
Read More

Balbina: Zawierzyłam bezgranicznie i prosiłam o cud

Pierwszą Nowennę rozpoczęłam 13.10.2014 r. Byłam wówczas w bardzo złej kondycji psychicznej do tego stopnia, że nie opuszczały mnie myśli o samobójstwie. Od lat ciągnące się długi, awantury z mężem i dzieląca nas nienawiść odbierały chęć do dalszej egzystencji, a wokół nie było żadnej pomocy. Przeczytaj Balbina: Zawierzyłam bezgranicznie i...
Read More

Lilianna: Praca która daje radość

Nowennę odmawiam nie piewszy raz. W sumie przestałam już je liczyć,bo jakie to ma znaczenie czy jest to 2 czy 10 nowenna. Intencje były różne,ale zazwyczaj dotyczyły miłości. Co prawda nie zostały spełnione,widocznie nie było to wolą Boga,nie było mi to dane. Natomiast mogę dać świadectwo na wysłuchanie 1 nowenny,mianowicie w sprawie pracy.
Read More

Jola: Modlitwa o Dar Macierzyństwa

Szczęść Boże! Chciałabym dać świadectwo potęgi modlitwy, potęgi Nowenny Pompejańskiej. Nowenne odmówiłam drugi raz w życiu. Pierwszy w intencji otrzymania pracy, wydarzyło się wówczas wiele cudów i moja droga się ułożyła.

Obecna intencją jest Dar Macierzyństwa. Gdy poczułam, że powinnam się podjąć odmówienia nowenny , wówczas myślałam, że nie mogę zajść w ciążę, miałam wcześniej duże problemy dwie operacje. Od pierwszych dni, kiedy zaczęłam się modlić, byłam już w ciąży, choć jeszcze nie wiedziałam. Teraz zaczynam 4 miesiąc. Podczas odmawiania nowenny, bardzo dużo łask Bożych splynelo na mnie w czasie modlitwy, świat mi sprzyjał. Poczułam co najważniejsze, ogromną dobroć i miłość Matki Bożej, pierwszy raz w życiu poczułam ogrom mocy o miłości, opiekę, wsparcie, zawsze modliłam się do Boga, do Jezusa, ale mało do Maryi. Bardzo dziękuję osobom, które wskazały mi tę modlitwę, bardzo dziękuję osobom które dają swoje świadectwa, bo to dzięki Wam zostane mamą, a pragnęłam tego najbardziej na świecie. Niedługo zacznę kolejny raz nowenne, ponieważ modlitwa jest bardzo ważna i potrzebna i to nie tyko nam w naszych intencjach, potrzebna jest też Bogu, on chce żebyśmy się modlili. Ufajcie, Zawierzcie Wszystko Matce Bożej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!