Joanna: Sytuacja beznadziejna… rozbite małżeństwo z mojej winy

Witam wszystkich serdecznie. Moja sytuacja jest po ludzku beznadziejna. Tylko prawdziwy cud może mi pomóc. Jestem dwa lata po rozwodzie (razem z mężem mamy 4-letnie dziecko). Wstyd mi się do tego przyznać, ale chciałam rozwodu, ponieważ w naszym małżeństwie był problem przemocy.

Mąż prosił o szansę ratowania małżeństwa, ale niestety nie mu tej szansy nie dałam. Wtedy moim priorytetem było zatrzymanie przemocy. Jednak kilka miesięcy po rozwodzie, gdy emocje już opadły, przeanalizowałam przebieg naszego małżeństwa (3 lata) i stwierdziłam, że jednak ja też popełniłam bardzo wiele błędów. Bardzo żałuję rozwodu i tego, iż nie zrobiłam absolutnie wszystkiego, aby ratować małżeństwo. Pragnę pojednać się z mężem. Jednak on mieszka już z inną kobietą , w której jest „obłędnie zakochany” i oświadczył, że już mnie nie kocha.
Kiedy szłam do ślubu, małżeństwo powierzyłam Bogu, więc nie mogę zrozumieć, że tak się wszystko zakończyło.
Mimo niezmiernie trudnej sytuacji, chcę ratować sakramentalny związek. Prosiłam, aby wrócił do nas i abyśmy ratowali ten sakrament , oczywiście nie popełniające błędów z przeszłości. Jednak on nie chce o tym słyszeć.
Szukałam modlitwy o powrót męża do domu i odrodzenie małżeństwa. NP znalazłam przypadkiem w internecie. Od razu stwierdziłam, że to nie dla mnie. Jednak zaczęłam odmawiać.
Wiem, że w takiej sytuacji prośba o odrodzenie małżeństwa jest równoznaczna z prośba o cud i zastanawiam się, czy w ogóle ma sens…
Jeżeli ktoś przeczyta moje świadectwo, proszę o komentarz, czy znane są przepadki, aby mocą modlitwy doprowadzić do scalenia małżeństwa po rozwodzie…
Dla mnie nadal jesteśmy maleństwem (sakramentalnym) i czuje się odpowiedzialna za męża, także za jego związek pozamałżeński, którego by nie było, gdybym nie zgodziła się na rozwód. Z drugiej strony rozwód wydawał mi się jedynym rozwiązaniem, aby uwolnić się z tz. „kręgu przemocy”.
Błagam o modlitwę, aby mąż zrozumiał swoje błędy i chciał wrócić, aby ratować rodzinę.

- zawsze 

pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

108
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
43 Wątki komentarzy
65 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
38 Autorzy
WojtekMałgorzataAlicjaMariolaPatrycja Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Jestem w podobnej sytuacji.jesli chciałabys porozmawiać zapraszam

Joanna
Gość
Joanna

chętnie z Tobą porozmawiam. jakbyś mogla mi podac jakiś kontakt do siebie na pewno się odezwę.

Wojtek
Gość
Wojtek

I jak się skończyło Aga

Amanda
Gość
Amanda

Nowennę Pompejańską zawsze warto podjąć..ZAWSZE.. jednak wolą Bożą jest co otrzymamy – może to być rozwiązanie Pani sytuacji, bądź też spokój wewnętrzny, czy inne ,ale każde będzie sluszne. NP to nie życzenie, a nasza wolą powierzenia Matce i Bogu naszych spraw, co wymaga ogromnego zaufania, cierpliwości i wytrwałości w modlitwie. Zachęcam do podjęcia Nowenny i powierzenia się Bogu, nie pożałuje Pani, a tylko może zyskać,albowiem Nowenna otwiera człowiekowi oczy.

Anna
Gość
Anna

A może tego sakramentu wcale nie było, może jest nieważny ? Jeżeli mąż stosował przemoc (myślę, że bez względu na Pani winę nie powinien się do niej uciekać) być może jest osoba niezdolna do zawarcia ważnego sakramentu małżeństwa. Proszę się nad tym zastanowić. Proszę też nie żałować odejścia od męża – miała Pani obowiązek chronienia siebie i dziecka. Mam w rodzinie małżeństwo, w którym od zawsze był alkohol i przemoc. Ciotka i kuzyni już od dawna są wrakami ludzi zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Kuzyn z kuzynką chodzili do szkół specjalnych, nie ułożyli sobie życia, nie pracują ze… Czytaj więcej »

Michał
Gość
Michał

Ludzie zlitujcie się: stwierdzanie małżeństw za nieważne zostało wprowadzone przez ludzi i dla ludzi.
Nie było to zamysłem Bożym (Mk 10,1-12).
Kochani oo prostu nie potrafimy poradzić sobie z życiem i kłopotami jakie nas spotykają, nie rozmawiamy, i nie słuchamy, i dlatego po latach ‚walki’ pojawia się pokusa ucieczki.

Marek
Gość
Marek

Tutaj masz fajną historię uratowanego małżeństwa:

http://pompejanska.info/rodzina/item/126-uratowane-malzenstwo.html

apostoł różańca
Gość
apostoł różańca

Tak, znane są takie przypadki, gdy małżonkowie się zeszli po rozstaniu ( rozwodzie), jedna pani była nawet z mężem na pielgrzymce w Pompejach aby podziękować za uratowanie małżeństwa w podobnej równie wydawałoby się beznadziejnej sytuacji. Modliła się ona nowenną pompejańską. Warto trwać w tej modlitwie, ma ona WIELKĄ MOC. Niech się Pani modli, to jest możliwe abyśmy znów byli razem, bo w oczach Boga jesteście małżeństwem. Polecam też stronę:

http://sychar.org/

Najniższy
Gość
Najniższy

,,Dla Boga bowiem, nie ma nic niemożliwego” ( Łk 1 ;37 ). Nie mam takich problemów jak Pani i może się pani wydawać, iż nie wiem o czym piszę, ale trzeba wierzyć i ufać. Jak dziecko po prostu. Chętnie mogę się za pani małżeństwo pomodlić 🙂 Jeżeli pani może to proszę się postarać o codzienne uczestnictwo we mszy świętej i tam składać całą siebie, cały swój ból, całą swoją istotę: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a… Czytaj więcej »

wiola
Gość
wiola

przemoc uzależnia, żyłam w takim związku 15 lat z trojką dzieci, dzisiaj syn podobnie jaki kiedyś ojciec jest agresywny….modlę się o niego NP, kolejną …..udało mi się wyrwać z tego kręgu, szkoda że tak późno i żadna w tym moja zasługa, inni pokierowali naszymi losami – lekarze dzieci stwierdzili, że jeżeli nie odejdę od ojca dzieci, to odbiorą mi dzieci…… Dzisiaj, gdy dzieci są już dorosłe próbowałam sobie ułożyć życie, żeby nie być samą…i wiesz wyszłam za mąż, a mój mąż……jak myślisz co robił?????? znęcał się psychicznie (ale nie bił) i był na moim utrzymaniu, a ja się cieszyłam że… Czytaj więcej »

Maria W
Gość
Maria W

Najczesciej to ofiary przemocy obarczaja sie wina to wina psychozy w ktorej przyszlo im zyc

Joanna
Gość
Joanna

niestety sama weszlam w rolę ofiary. .. żałuję tego, ale wierzę głęboko że z pomocą Boga nawet takie malzenstwo mozna odrodzic i to bez przemocy

Kamila
Gość
Kamila

Joanna a widziałaś świadectwo Pani Małgorzaty? i uratowanie jej małżeństwa. warto zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g

Kamila
Gość
Kamila
Piotrek
Gość
Piotrek

Cóż teraz to możesz się modlić za niego i za siebie. „Nic na chama” jak się to mówi. Zrobiłaś dosyć strategiczny błąd bo po fakcie zaczęłaś szukać pomocy u Boga zamiast razem z mężem się modlić. Życzę wam pojednania, ale to nie będzie szybkie i łatwe, lecz z Bogiem wszystko można, krok po kroczku ustal sobie różne małe cele, aby mąż znowu cię zauważył, postaraj się abyś przykuła znowu jego wzrok, ale i módl się za niego, przede wszystkim nie odtrącaj go i nie bądź dla niego zła/niemiła. Żyj zasadą „surowa dla siebie, wyrozumiała dla innych”. Módl się i jeszcze… Czytaj więcej »

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski
Maria
Gość
Maria

Tak, czytałam o 3 takich przypadkach w czasopiśmie ewangelizacyjnym ,,Miłujcie się”, oglądałam również 1 świadectwo na internecie. W trzech z nich tak jak w Twoim przypadku dochodziła jeszcze relacja z inną kobietą,a w jednym z nich mąż z kochanką starali się już o dziecko… Wszystkie te kobiety poruszyły modlitwą niebo i ziemię, NP pomogła im zrozumieć błędy, które same popełniły, wytrwać w wierności i przebaczyć małżonkowi. Wszystkim im udało się też scalić małżeństwo ponownie… Chcę cię jednak ustrzec, że nie w każdym przypadku działo się to szybko. Jedna z nich, która najbardziej zapadła mi w pamięć odmówiła parę Nowenn Pompejańskich,… Czytaj więcej »

Anna/Ania
Gość
Anna/Ania

Nawet nie mysl, ze malzenstwo jest rozbite z twojej winy. To jego wina, uzywal przemocy, przemoc w rodzinie predzej czy pozniej zniszczy kazdy zwiazek. Wiem cos o tym, po 27 latach moje malzenstwo sie skonczylo bo byla przemoc psychiczna no moze czasem jakis talerz na scianie. Zawierz swoje zycie Maryji. Bedzie dobrze. Z Bogiem

Avis Filit
Gość
Avis Filit

Nie wolno Pani myśleć w ten sposób! Nie byłam nigdy w takiej sytuacji jak Pani, ale bardzo wiele znam takich sytuacji z praktyki w kancelarii adwokackiej i w prokuraturze. Pani się uwolniła! Niech się Pani modli do Boga o rozwiązanie tej sytuacji w taki sposób jaki on to uzna za stosowne. Dla Pani nadrzędną wartością jest małżeństwo; czy słusznie? Czy uważa Pani, że dom, w którym była Pani ofiarą przemocy byłby właściwym miejscem do wychowania dziecka? Tak, wiem, że jest Pani bardzo ciężko. Dziecko nie ma ojca – to coś strasznego. Ale czy czymś straszniejszym nie jest wychowywanie się wśród… Czytaj więcej »

Michał
Gość
Michał

Mój poziom relacji z żoną jest aktualnie podobny (prawie 4 miesiące) Żona jest za rozwodem – twierdząc, że musi sobie dać szanse. Ja już jestem totalnie zmęczony – odwiedzam dzieci (8 i 5) 2 razy w tygodniu ale powoli nie mam siły na żebranie o każde spotkanie z nimi. Staram się codziennie dzwonić ale mam wrażenie, że się narzucam:( a bardzo za nimi tęsknię Dziś zacząłem modlić się NP ps. Co do Pani Joanny, to sądzę, że nie ma znaczenia ile krzywdy Was spotkało. Z pewnością oboje siebie nakręcaliście i oboje wyszliście pokaleczeni. Rozpamiętywanie złego (z obu stron) nie przynosi… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Absolutnie nie bierzcie rozwodu, w najgorszym wypadku separacja. Ale najpierw polecam wizytę w Poradni Rodzinnej. Ja na takie spotkania chodziłam, jednak maz nie byl tym zbyt zainteresowany.
Ale nie zgodź się na rozwód! !! nigdy. Nawet jak żona złoży pozew. Lepiej stanąć przed sądem i powiedzieć ze ją nadal kochasz i uczynisz wszystko aby uratować małżeństwo. Wina za rozpad malzenstwa zawsze leży po obu stronach.

Maria W
Gość
Maria W

MODLCIE DO KRWI LUB RAN PANA JEZUSA ZANURZAJCIE SWOJE MOLOZENSTWA RODZINY W RANACH I KRWI PANA JEZUS ZOBYCZYCIE CO BOG ZDZIALA CUUDA

Maria W
Gość
Maria W

Przez rany i krew przyszlo zbawienie przez rany i krew Jezus wziol wtedy wszystko na siebie i co wiecej?!!!!O WITKO MOWI 100 razy nadzien mowcie PANIE JEZU DZIEKUJE CI ZE PRZEZ TWOJE SW RANY UZDROWILES NP> ASIE Przez takie slowa kobieta wkrotkim czasie uzdrowiona zostala z raka mozgu Witko kaze prosic za kogo chcemy i oco chcemy tymi slowami

Elżbieta Danuta Lis
Gość
Elżbieta Danuta Lis

czy można znaleźć tą wypowiedż ( O. Witko ) na internecie ? .Proszę o odpowiedź !

karola
Gość
karola

A ja znalazłam kiedyś na tej stronie obietnice Maryji za odprawienie nabożeństwa 9 Pierwszych Sobot Miesiąca. Jedną z nich było zapewnienie że małżeństwo pozostanie razem a ci małżonkowie, którzy się rozeszli wrócą do siebie. A znalazłam to w momencie kiedy moj mąż w kłótni zagroził, ze mnie zostawi.
Pamietaj, że masz przewagę, przed Bogiem nadal jesteście malzenstwem i jesteście przez niego poblogoslawieni.

Maria W
Gość
Maria W

w tamtym roku po 15 latach i rozwodzie znajomy wrocil do zony i 18 letniej corki

Anna/Ania
Gość
Anna/Ania

Maria powiedz, ze Bog mnie nie opuscil bo zaczynam watpic….

Maria W
Gość
Maria W

Nie tak ci mowi ci zly przeczytaj dzienniczki sw Faustyny ona tak samo myslala a wtedy byl najbarziej przyniej i tak z nami Trudo to pojac Ja od pocztku mialam pod gore W ciagu 3 lat zm 2 dzieci 2 tyg dziewczynka i 18 msc clopczyk w ciagu 5 godz Kacper zachorawal i zmarl a Natalka po 2 tyg RODZINY zjadly mnie psych i fizycznie w tamtym roku przeszlam pieklo przez meza rodzine bym sie rozwiodla maz sie odciol odnich po 26 latach dopiero zobaczylco oni zrobili mi i nam a tak oczy by wydrapal Modle sie prawie 2 lata… Czytaj więcej »

Krzysiek K.
Gość
Krzysiek K.

Pani Mario proszę mi powiedzieć, którą modlitwę odmówić za nawrócenie żony ia potem o jej uwolnienie

Elżbieta Danuta Lis
Gość
Elżbieta Danuta Lis

Pani Mario proszę do mnie napisać : gacus1@poczta.onet.pl .Czekam !

Maria W
Gość
Maria W

ania-podaj liczbe czlonkow twoje rodziny maz ty corka i kto jeszcze

Krzysiek K.
Gość
Krzysiek K.

Pani Mario, proszę serdecznie panią o modlitwę NOWENNĄ DO KRWI CHRYSTUSA AMORTHA , o pani wsparcie dla mojej żony Moniki, bardzo panią proszę, będę bardzo pani wdzięczny, Bóg zapłać z serca płynące

Krzysiek K.
Gość
Krzysiek K.

Pani Mario bardzo proszę o modlitwę za nawrócenie mojej żony, jeszcze raz serdecznie proszę

Anna/Ania
Gość
Anna/Ania

Nie wiem, czy posklejam swoje zycie….

Joanna
Gość
Joanna

Anna/Ania Bóg nigdy nie opuszcza

Joanna
Gość
Joanna

Dziękuję za miłe słowa. Napisze świadectwo jak juz sytuacja się wyjaśni. Narazie zamierzam walczyc o meza modlitwą.

Mateusz
Gość
Mateusz

Podziękuj Bogu za swoją sytuację, za całą tą przemoc, rozwód. Oddaj się Jemu. Uwierz, że Bóg może stworzyć coś najlepszego dla Ciebie i Twojego męża.
„W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża względem w Jezusie Chrystusie względem Was” 1 Tes 5, 17,18

Anna/Ania
Gość
Anna/Ania

Maria jest nas 3 maz, syn I ja ,ale niestety meza nie ma z nami, jest w odosobnieniu za przemoc, wszystko sie pogorszylo w czasie, kiedy konczylam moja 1 Nowenne, 3 dni przed koncem maz zaczal szalec…modle sie za jego nawrocenie Nowenna Pompejanska i druga Nowenne odmawiam za jego powrot do domu…nie wiem, czy go kiedys zobacze, mam poczucie winy I wyrzuty, ze zawiadomolam policje, ale coz.. Czasu nie cofne, mialam dosc.nie jem, nie spie, w ciagu tygodnia zgubilam 5 kg, nie wiem co bedzie dalej, I te jego listy,,podpisaliscie na mnie wyrok smierci,,jak ja mam sie czuc?

Maria W
Gość
Maria W

OKY od czwartku pomodl sie o jego nawrocenie a potem o uwolnienie od wszelkiego zla i pomysl o nowennie Amorta do krwi pana jezusa ja odprawiam teraz 3 dlatego dopiero w czwartek a jest cudowna nowenna do mb rozw wezly lubnowenna do cudownego medalika oprzyj na pijo wszystki modlitwy on cie w snach nawet poprowadzi zaufaj mi zrob co mowie ja to przerabialam i zawierz rodzine JP2Jesli bedziesz chciala pozniej odm nowenne do mb rozw wezly pomoge ci bo rodzina jest swieta ja walcze nadal o wszystko ale to juz niebo a nie pieklo

Maria W
Gość
Maria W

ANIA ZNAM IDETYCZNY PRZYPADEK JAK TWOJ TEZ JEJ MAZ TAK POWIEDZIAL-swiat jest maly- GDY WROCIL PODZIEKOWAL JEJ NAWROCIL SIE I SA KOCHANYM MALOZENSTWEM ALE CALY CZAS SIE MODLILAODMOWILABYM NP ALE OD WTORKU ZACZYNAM ZA KOGOS INNEGO WIDOCZNI TAM JEST POTRZEBA WIEKSZA BO GDY MIALAM CI TO POWIEDZIEC KTOS ZAPUKAL DOMNI MOOODLL SIE NON STOP IM WIECEJ SIE MODLILAM BYLO GORZEJ GDY SIEGLAM DNA ZACZELY SIE CUDA KOCHAJ I WALCZ TO RITA ONA RATUJE I PIJO WSZYSTKO JUDA TEZ

Maria W
Gość
Maria W

ANIA MODLE SIE ZA SZWAGRA ALKOHOLIKA W WT KONCZE GDY ZACZELAM CZ DZIEKCZYNNA TO CHYBA #_% NOCY SPALA W DOMU TAK JEJ NIEWPUSZCZAL

Maria W
Gość
Maria W

ps 3-5 nocy nawet w dzien nieraz jej niewpuszczal po nowennie amorta 2 dni juz ja wpuszcz ta nowenna odcina czlowieka od zla niema prawa do niego ponoc zostawia takiego czlowieka w spokoju bo niema checi ale zobaczymy krew jezusa oczyscila nas na krzyzu

Ania
Gość
Ania

Mam prosbe czy ktos mogl by mi podac linka do nowenny ojca amorta bo znalazla jedna ale nie wiem jak ja odmawiac poniewaz podane jest siedem tekstow i niewiem czy codziennie po jednym odmawiac czy calosc z gory dziekuje za pomoc

Maria W
Gość
Maria W

ANIA WPISZ NOWENNA DO KRWI PANA JEZUSA AMORTA-OPOKA KAZDA NOWENNA TRWA ZA1 OSOBE 9 DN PIERWSZA MUSI BYC O ZBAWIENIE MEZA POTEM DRUGA MOZESZ ODMOWIC ZA NIEGO W JAKIEJKOLWIEK INTENCJI MUSISZ ODMOWIC ZA SIEBIE O ZBAWIENIE POTEM ZA SYNA O ZBAWIENIE

Maria W
Gość
Maria W

Ania codziennie calosc z tymi 7 wezwaniami u gory nad nowenna jest reklama dziela Amorta sw egzorcysty

Anna/Ania
Gość
Anna/Ania

Dziekuje za slowa wsparcia, dziekuje za kazda modlitwe, zostawilam intencje,jakiez bylo moje zdumienie gdy zobaczylam ilu ludzi sie modlilo, serdeczne Bog zaplac, bede sie nadal modlic, jest mi bardzo ciezko ale wierze, ze z pomoca Maryji I Jej Ukochanego Syna moje zycie sie zmieni.

Maria II
Gość
Maria II

Oprócz modlitwy ,która jest na pierwszym miejscu,musisz racjonalnie postępować,dobrze doradza Ci Avis Filit i ktoś jeszcze,że nie można dać sobą poniewierać.Zastanów się tak sama przed sobą i P.Bogiem czy tylko chodzi o to ,aby mąż wrócił do Was czy także o to,aby zburzyć jego związek i na ile to jest szczere.Piszesz,że Ty jesteś winna! zupełna niedorzeczność,jesteś współzależna od jego zachowań,tak jak rodzina alkoholika jest cała chora,broń swoje dziecko od nieszczęśliwego dzieciństwa,bo to zastawia traumę na całe życie.Są przy kuriach poradnie psychologiczne,tam specjaliści pomogą Ci spojrzeć racjonalnie na swoje życie.

Joanna
Gość
Joanna

nie chce burzyć jego związku. ..ale to tamta kobieta włożyła wklad w zniszczenie mojej rodziny. ..

Maria W
Gość
Maria W

POLECAM NP O JEJ NAWROCENIE I 9 DNI NOWENNE AMORTHA O JEJ ZBAWIENIE I MEZA TEZ 9 DN O JEGO ZBAWIENIE BEDA SIE DZIALY CUDA JOANNO

Ania
Gość
Ania
Kasia
Gość
Kasia

Ja 3 m-ce rozstałam się po ślubie ze swoim mężem poniewaz od początku mnie poniżał nic mu się nie podobało tak trwamy 7 lat mamy 6-tniego synka. Poskaarżyłam się mamie zamiast zacisnąć zęby i cierpieć nie miała wówczas siły bo zaraz po ślubie zaszłam w ciążę której poczatki źle znosiłam tez mi nie chcial uwiezyć. Cały czas miałam nadzieję że Bóg na nowo nas połączy. Myślałam, ze juz wspólnie zamieszkamy miał załatwioną pracę, ale czar prysł odmówił jej. Miałam ochotę złozyć o rozwód nawet w przypływie złości mu to powiedziałam, ale zaczęłam się modlić różańcem za współmałżonka, odbyłam szerą spowiedz,… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

dziękuję. skorzystam.

Maria W
Gość
Maria W

Zgadzam sie katoliccy psych sa super

Maria W
Gość
Maria W

Ania wejdz na str Lagiewnik i zloz intencje siostry beda sie w tej intencji przezmc modlic przed NAJSWIETRZYM SAKRAMETEM

m-g -m
Gość
m-g -m

Nie zgadzam się z przedmówczynią. Nie wszyscy katoliccy psych… są super.

Maria W
Gość
Maria W

W TRUDNYCH SYTUACJACH ORAZ PROBLEMACH W MODLITWIE LUB JAK WAS STRASZY POLECAM MODLITWE SW BENEDYKTA KRZYZ SW NIECHAJ MI BEDZIE SWIATLEM SMOK PRZEKLETY NIECH NIEBEDZIE MI PRZEWODNIKIEM IDZ PRECZ SZATANIE NIEKUS MNIE DO PROZNOSCI ZLE JEST TO CO PODSOWASZ SAM PIJ TRUCIZNE 3 RAZY JEST DOBRA NA ZLE LUB NATARCZYWE MYSLI LUB OTO KRZYZ NASZEGO PANA UCIEKAJCIE NIEPRZYJACIELSKI MOCE ZWYCIEZYL LEW Z POKOLENIA JUDY POTOMEK DAWIDA -TJ BREWE SW ANTONIEGO

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Pani Mario, jeśli mogłaby pani odpisać, to proszę o odpowiedź, czy modli się pani bezpośrednio do Boga swoimi słowami?
Widzę, że często pani wymienia różne modlitwy, wypowiadane w przeróżny sposób.
Proszę się nie obrażać, ale czasem mam wrażenie, że to jakieś zaklęcia.
Tu na to nowenna do tego świętego, do innego na inne ‚schorzenia’.
Ciekawi mnie, czy korzysta pani z czegoś poza gotowymi formułami.
Bo ja głównie tak się modlę, jak na razie bezskutecznie, to może powinnam zmienić sposób i też poszukać odpowiednich świętych.

Maria W
Gość
Maria W

AgnieszkoC ja bardzo duzo modle sie ale jeszcze wiecej slowami prosze i takim westchnieniem proszeMB czy swietych o rade o pomoc nieraz westchnienie ma wieksza wage niz 3 godz modlitwa to wynika z serca i naszej szczerosci ,gdy moj maz byl 2 nogami napluca na tamtym swiecie prosilam slowami i jak ordynator kliniki i szpitala wojew powiedzieli…P. MARKU GRABARZOWI PAN UCIEKL Z POD LOPATY i to jest p.Agnieszko odp ze znam duzo modlitw to oky ale nie ilosc tylko to co z serca w niebie ma wartosc bo mozna pol zycia prosic i nic nieosiogniemy liczy sie tzw MODLITWA SERCA

Maria W
Gość
Maria W

niema lepszych i lub gorszych swietych niewolno zadnogo faworyzowac jesli ktos mowi o jakiejs modlitwie czy i jakims swietym to tylko z swojego doswiadcznia lub przezyc Faworyzowac mozna jedynie ducha sw lub trojce ziemska a jesli ktos inaczej mysli to juz niemuj problem to nie rytualy tylko wolanie do Boga za posrednictwem MARYI i swietych CHYBA WYCZERPALAM ODPOWIEDZ

Mariola
Gość
Mariola

P.Agnieszko . Zgadzam

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Mario, sama przeczytaj te z bzdury o smoku przeklętym jako przewodniku dla modlącego, które napisałaś. Jak Ty się czymś takim modlisz i namawiasz innych, to na skutki nie trzeba będzie długo czekać. Ta instancja przybiega szybciej niż Dżin z butelki.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

„Modlitwa” kryje frazę: NIECHAJ MI BEDZIE SWIATLEM SMOK PRZEKLETY.

Maria W
Gość
Maria W

prosto z ksiazki amorta spisane bezblednie

Teresa A
Gość
Teresa A

Przeczytaj jeszcze raz komentarz Marii …nie zmieniaj

Maria W
Gość
Maria W

ACHA POLECAM KSIAZKE KTORE ROZPROWADZA PAN WOS MARYJA I EGZORCYZMY KS.F.BAMONTE SUPER SWIADECTWO EGZORCYSTY – MILEJ LEKTORY GABRYIELO I INNYM ZYCZE

Alicja
Gość
Alicja

Brak znaków przestankowych ale to chyba logiczne ze należy czytac: niech krzyż święty będzie mi światłem, niech smok przeklęty nie bedzie mi przewodnikiem.

Maria W
Gość
Maria W

GABRYIELO TO JEST EGZORCYZM SW BENDYKTA

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Nie , Mario, to nie jest Modlitwa św. Benedykta. Ona brzmi tak:
Światłem niech będzie mi Krzyż Święty,
a nigdy wodzem smok przeklęty.
Idź precz, szatanie, duchu złości,
nigdy mnie nie kuś do marności.
Złe to, co proponujesz mi.
Sam swoją truciznę pij!

Twoja wersja brzmi tak:
KRZYZ SW NIECHAJ MI BEDZIE SWIATLEM SMOK PRZEKLETY NIECH NIEBEDZIE MI PRZEWODNIKIEM IDZ PRECZ SZATANIE NIEKUS MNIE DO PROZNOSCI ZLE JEST TO CO PODSOWASZ SAM PIJ TRUCIZNE

To, co niestarannie napisałaś ma charakter zaklęcia magicznego odczytywalnego w dwie strony. Takich modlitw się nie przekręca i nie bawi nimi na forum.

Maria W
Gość
Maria W

JA DOKLADNIE NAPISALAM MAM MODLITEWNIK I KSIAZKE UWOLNIENIE Z MOCY ZLEGO I SPISALA SLOWO W SLOWO BO JESZCZE NIEPAMIETAM TEJ MODLITWY CALEJ i tj wydanie AMORTCHA

Maria W
Gość
Maria W

A TO DRUGIE Z KSIAZKI KS.TOURNYOL duCLOS polecam zakup 100 modlitw Amortha i ksiazke UWOLNIENIE Z MOCY ZLEGO autorCLOS

Maria W
Gość
Maria W

Gabryielo co cie tak wscieka w tych modlitwach kazdy sie modli jak chce i jak chce i czym chce wazne ze modlitwy sa polecane przez kosciol To w czym problem masz dzis nierozumie ze niektore modlitwy koncza sie egzorcyzmami czy ze ktos wielbi KREW I RANY CHRYSTUSOWE

Maria W
Gość
Maria W

PS NIEMAM ZAMIARU NADAL PROWADZIC TEJ FARSY W TEJ KWESTI Z TOBA ANI NIKIM SA SWIADECTWA OGROMNE JA TEZ ICH DOZNAJE DZIEKI TAKIM MODLITWA I NIEROZUMIE ZE ZLO MA SPASC NAMNIE I SIE ZLE DOMNIE SKONCZYC BO MODLE SIE DO KRWI RAN PANA JEZUSA LUB MODLITWAMI CLOSA LUB AMORTA ZANIM COS KOMUS NAPISZESZ LUB DORADZISZ POMYSL ZANIM TO ZROBISZ BO NEGUJESZ POL DNIA MOC CHRYSTUSOWEJ KRWI I EGZORCYZMY ZALECANE PRZEZ KOSCIL DO PRYWATNEGO ODMAWIANIA LUB W WALCE DUCHOWE I ONE MAJA NAM POMAGAC ,MOGE CI PRZESLAC TEZ EGZORCYZMY MARIANINA Z LICHENIA W WALCE DUCHOWEJ DAJA ZADARMO NA YOTUBIE SA ZALECANE… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Bardzo mi zależy aby mąż się nawrócił. Wierzę że on może się zmienić. A co do jego aktualnego związku. .. to raczej nie chce się wypowiadać. ..jednak raz na jakiś czas słyszę od męża, że tam nie układa mu się az tak bardzo różowo… Wiec nie tracę nadziei. zburzyć związek pozamalzemski. .. ja nie mam takiej mocy. ..

Maria W
Gość
Maria W

NIEMOZNA ZBUDOWAC SOBIE ZYCIA NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE KOSZTEM RODZINY CZY LOZKA TO SIE W KONCU MSCI DOBRZE ZE SIE MODLA LUDZIE ZA TAKICH I JEST ISKIERKA NA ICH OPAMIETANIE

Krzysiek K,
Gość
Krzysiek K,

Dzień dobry Pani Mario, przepraszam że zajmuję pani czas, mam gorącą prośbę, jestem po 6 dniu odmawiania nowenny do Najdroższej Krwi Pana Jezusa o zbawienie duszy mojej żony, w trakcie NP i Nowenny do MB uwalniającej od węzłów. obejrzałem świadectwo o NP w internecie o uratowanym małżeństwie przez Matkę Bożą przez NP i to wszystko co widziałem i usłyszałem od tej szczęśliwej kobiety przytrafiło się właśnie mi, widziałem TO w oczach mojej kochanej żony (która tylko z wyglądu była moją żoną a w oczach inna osoba) i cały ten ciąg zdarzeń, to co widziałem, nie mieszkam z żoną od 3… Czytaj więcej »

Teresa A
Gość
Teresa A
MariaW
Gość
MariaW

Krzysiek K pomogę ci

MariaW
Gość
MariaW

KrzysiekK od dziś cały maj będę sie modlić za was

Krzysiek K,
Gość
Krzysiek K,

Pani Mario, dziękuję Pani z całego serca, Bóg zapłać. Jest Pani kochana!

Maria W
Gość
Maria W

KRZYSIEK DAJ NA MSZE SW ZA DUSZE W CZYSCCU CIERPIACE I OFIARUJ MSZE SW I SPOWIEDZ SW

Krzysiek K,
Gość
Krzysiek K,

Tak uczynię, dziękuję pięknie. Bóg zapłać

Teresa A
Gość
Teresa A

Krzysiek jesteś autentyczny ? czy ściema …ktoś się bawi

Krzysiek K,
Gość
Krzysiek K,

Dla mnie małżeństwo i przysięga przed Panem Bogiem to rzecz święta, górale tak mają

Krzysiek K,
Gość
Krzysiek K,

Ps; u mnie były konkretne przejścia niż u tej szczęśliwej kobiety od świadectwa NP o uratowanym małżeństwie, chyba że oszczędziła szczegółów z szacunku dla męża

Maria W
Gość
Maria W

ZABAWA TERESKO A MODLITWA KONCZY SIE ZLE ALBO MA OWOCE TAK JAK U GABRYIELI Z JEJ ROZAMI NIECNOSC BOG ZAMIENIA NA BLOGOSLAWIENSTWO BO TYLKO KUDLATY ROBI ZARTY Z MODLITW SPRAWIEDLIWOSC BOZA PREDZEJ CZY POZNIEJ I SCIEMA PRZYNIESIE OWOCE ZOSTAWMY TO MARYI BO JESLI KTOS ROBI ZARTY Z SAKRUM ITD TO JAKI JEGO KONIEC NIECH PLYNIE TUTAJ BLOGOSLAWIENSTWO BOZE NA WSZYSTKICH NAWET TYCH Z ZCIEMA PODWUJNE

Teresa A
Gość
Teresa A

Krzysiek zainteresuj się Modlitwą Uniżenia

Bety
Gość
Bety

Znajdź wspólnotę „Trudnych małżeństw SYCHAR”- i interecie znajdziesz gdzie jest najbliższe ognisko. Znajdziesz tam pomoc dla siebie.
Pozdrawiam

B
Gość
B

Ja też jestem w podobnej sytuacji. Mojego męża wyrzucilam z domu w styczniu podczas odmawiania NP w intencji o uratowanie mojego małżeństwa. Myślałam że się opamięta a to przyniosło odwrotny skutek. Wyrzucilam go bo miałam dosyć kłótni alkoholu kłamstwa niewracania do domu na noc i innych złych rzeczy które robił. Przemyślałam wszystko. Dostrzegłam swoje winy i grzechy ,swoje zaniedbania wobec męża. Chcę ratować to małżeństwo ale mąż powiedział że już mnie nie kocha i nigdy nie wróci do domu. Ja go błagam, płacze,proszę o ostatnia szansę. Wzięlam cała winę na siebie. Niestety on jest twardy jak skała. Mówi że jest… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Życie nigdy nie jest przegrane jeżeli powierzymy go Bogu… nigdy… Ja wierzę, że mój mąż wróci i wierzę, że moje małżeństwo zawierzyłam Bogu w momencie składania przysięgi małżeńskiej. Myślę że Bóg nie dopuści do całkowitego rozpadu czegoś co należy do niego.

Joanna
Gość
Joanna

Może i jestem naiwna ale ufam bezgranicznie Bogu, że nasz sakrament zostanie odrodzony dzięki wstawiennictwu Maryi.

Gosia M
Gość
Gosia M

Jezeli naprawde ufasz Bogu bezgranicznie to powinnas byc spokojna. On sie tym zajmie. Polecam Ci rowniez: http://gosc.pl/doc/2258479.Jezu-Ty-sie-tym-zajmij

Joanna
Gość
Joanna

Jezu Ty się tym zajmij

Maria W
Gość
Maria W

PS JOANNO NOWENNA DO KRWI CHRYSTUSA AMORTHA JEST W NECIE TEZ SIE MODLE NIA W NECIE POLECAM

Krzysiek K,
Gość
Krzysiek K,

Pani Mario mogę do pani napisać

Joanna
Gość
Joanna

Bóg działa cuda w miom życiu ..

Maria W
Gość
Maria W

PANIE KRZYSZTOFIE ODP PANU NAWSZYSTKO NA FORUM

Krzysiek k,
Gość
Krzysiek k,

Pani Mario byłem dziś na Mszy Św Nowenna do NSM pierwszych sobót i nie odmówiłem po przyjęciu Naświętszego Sakramentu modlitwy ofiarowania Św.Hostii przez Niep.Serce.Maryi Panu Jezusowi, a jadąc na Msze Św. poznałem kto przeklnął moją żonę

Krzysiek k,
Gość
Krzysiek k,

Witam Pani Mario, mam do Pani pytanie, czy na 10 dni przed końcem NP części dziękczynnej mogę zmienić moją intencję do Mamy

Teresa A
Gość
Teresa A

Krzysiek jest taka książka „Uwolnienie z mocy złego ducha” ,w niej sa modlitwy i na uwolnienie od przekleństw , . Ks.Amorth też w swoich książkach zamieszcza takie modlitwy . A swoją drogą ciekawi mnie jak poznałes kto przeklął twoją żonę ? /żarty nie robisz na tym forum/
Ze spowiednikiem sobie porozmawiaj

Krzysiek k,
Gość
Krzysiek k,

jestem po spowiedzi, nie robie sobie żartów z małżeństwa, modlę się nieustannie i taka myśl mi przyszła niespodziewanie. Co pani ma z tymi żartami,proszę mi powiedzieć?

Teresa A
Gość
Teresa A

bo od kilku miesięcy na forum wariatkowo od kiedy kilka osób nowych weszło i kto kim nie wiadomo . I boksowania na „ringu” lecą kto komu bardziej dołoży

Krzysiek k,
Gość
Krzysiek k,

pani Tereso ja odmawiam drugą NP, to co się działo i dzieje obecnie, to nie jest przypadek, sploty wszystkich wydarzeń od lutego są nieprawdopodobne, w moim małżeństwie pojawił się „kolega” z pracy nie osądzam nikogo, zwłaszcza własnej żony, juz nigdy, nie moja to rzecz, bo mogę się mylić, co to za mąż, który nie broni żony?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

W moim otoczeniu jest małżeństwo, które zeszło się 8 lat po rozwodzie cywilnym. Z tym, że w sprawę nie były zaangażowane żadne osoby trzecie a rozwód nastąpił z powodów nieporozumień na tle finansowym. Matka małżonki przez cały ten czas odmawiała Różaniec w intencji powtórnego scalenia małżeństwa.
Modlitwa taka jest niezwykle trudne bo w grę wchodzi wolna wola drugiego człowieka a wiadomo, że Bóg ją szanuje.

Patrycja
Gość
Patrycja

Bóg jest wszechmogący i dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych :-). Nie przestawajcie modlić się za swoje małżeństwa – przecież Bóg chce jedności rodziny. A jeśli coś leży w Jego planach, to i tak wyjdzie na Jego :-). Popatrzcie na proroków Starego Testamentu- większość mówiła Bogu „nie”, po czym i tak robili to, co zaplanował :-). Jak powiedział ks. Pawlukiewicz, gdy ktoś w swojej wolności błędnie mówi „nie”, to Bóg to szanuje, po czym… nastawia GPS od nowa, żeby człowiek, choć okrętną drogą, i tak dojechał do zamierzonego przez Boga celu. Stawiajcie więc w centrum przykazania Boga, Jego wszechmoc i… Czytaj więcej »

Agucha
Gość
Agucha

Proszę wpisać sobie w google ‚świadectwo Mirki i Jarka’ tam tez byłą przemoc i ucieczka przed nią w formie rozwodu, był drugi związek męża i powrót pojednanie po kilku latach od rozwodu 🙂

Krzysiek k,
Gość
Krzysiek k,

Pani Mario W. dziękuję pani serdecznie za majową modlitwę za nasze małżeństwo, Moniki i Krzysztofa, jestem bardzo wdzięczny. Bóg zapłać

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, czytam to świadectwo i jestem w dokładnie takiej samej sytuacji (oprócz tego, że nie nie mam dziecka). Po tym jak mąż znęcał się nade mną psychicznie i fizycznie wystąpiłam o rozwód. Mąż w pewnym momencie chciał ratować małżeństwo, ale ja chciałam rozwodu. Byłam zbyt zraniona aby ponownie mu zaufać. Teraz bardzo tego żałuje. Ostatnio się spotkaliśmy. Wiem, że nasze uczucie nie wygasło. Ani z mojej strony (mimo tego co się wydarzyło) i ze strony mojego męża, jednak mój mąż nie chce podjąć kroków ratowania małżeństwa sakramentalnego, mówi, że nie uznaje tego sakramentu. W związku z… Czytaj więcej »

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące