Karolina: Matka Boża wie, co dla nas jest najlepsze

Nie dość, że nie grzeszę współżyciem przedmałżeńskim, nie niszczę sobie zdrowia przez tabletki antykoncepcyjne, zrobiłam coś dobrego dla innych, to jeszcze mam przy sobie wspaniałego człowieka, który dba o moje prawdziwe dobro i prowadzi mnie do Boga. Chwała Panu!
Read More

Anna: Koniec kłótni

W końcu mąż chciał się pogodzić, gdy widział jak to niszczy całą rodzinę. Maryja sama pokazała mi nowennę pompejańską, podsunęła mi ją jak koło ratunkowe. Zaczęłam się modlić.
Read More

Agata: Przez 54 dni modliłam się Nowenną, jest to cudem samym w sobie.

Przez 54 dni modliłam się Nowenną, jest to cudem samym w sobie. Całe 3 części różańca były dla mnie wyzwaniem nie do pokonania. Jednak 30 grudnia po prostu wstałam od stołu i poszłam się modlić. I tak aż do wczoraj. Intencją było uzdrowienie mojej seksualności, jestem kobietą.
Read More

Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze.
Read More

Grażyna: Wyciszenie

Stałam się spokojna, zdecydowanie mniej nerwowa, bardziej cierpliwa w stosunku do mojej rodziny oraz innych osób. Oprócz pokoju w sercu otrzymałam także łaskę skruchy i żalu za swoje grzechy, w trakcie odmawiania nowenny otwierały mi się oczy na sprawy z przeszłości.
Read More

Joanna: Jestem szczęśliwa

Szczęść Boże, O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi przyjaciółka. Przedstawiła tę modlitwę jako „ostani ratunek” w sprawach naprawdę trudnych i opowiedziała mi w jaki sposób Matka Boża jej pomogła za pośrednictwem Nowenny. Modlitwa wydawała się dla mnie bardzo trudna do zrealizowania (54 dni, trzy różańce dziennie…), ale bardzo pragnęłam, aby mój ówczesny związek poukładał się. To była moja intencja – kochałam bardzo mojego chłopaka i chciałam, żeby mimo nieporozumień między nami – ułożyło się. Zaczynałam Nowennę kilka razy, ale nie udawało mi się. Odpuściłam.

Prawdziwą próbę przeszłam, gdy w mojej rodzinie nieomal doszło do tragedii. Wraz z siostrą postanowiłyśmy modlić się do Matko Boże o pomyślne rozwiązanie skomplikowanej sytuacji rodzinnej. Obie z siostrą odmówiłyśmy całą Nowennę i Maryja nas wysłuchała. Wszystko w rodzinie jest dobrze, a nawet lepiej niż było. Bardzo bałam się, czy wszystko będzie dobrze, ale udało się. Moc modlitwy jest ogromna. Kolejne Nowenny odmówiłam za zdrowie swoje i naszej rodziny oraz za szczęśliwy poród siostry. Wszystkie prośby zostały wysłuchane. Próbowałam także zmówić raz jeszcze Nowennę za mój związek – abym była w nim szczęśliwa…ale kolejna próba nie udała się. Rozstaliśmy się.. Po rozstaniu w końcu całą Nowennę odmówiłam w intencji naszego zejścia się i powrotu.. Niestety tak się nie stało..Mimo że minęło już sporo czasu od rozstania i emocje opadły, w głębi serca na samym dnie, mam nadzieję, że Matka Boża czeka na właściwy moment, abyśmy mogli znowu być razem..
O mocy tej modlitwy przekonałam się także w inny sposób, kiedy to moja Mama także zaczęła Nowennę odmawiać i poświęciła ją w mojej intencji.. Ciężko to namacalnie określić, ale myślę, że prośba mojej Mamy została wysłuchana przez Maryję… Bo kto lepiej zrozumie Matkę, jak inna Matka.. Chcę powiedzieć Wam, że w moim życiu wszystko zaczęło się lepiej układać. Bardzo zbliżyłam się do Boga, poszłam do spowiedzi, skończyły się smutne dni (a były takie, że codziennie płakałam). W moim życiu pojawiła się radość, uśmiech, szczęście i wdzięczność za wszystko co mam. Jestem naprawdę szczęśliwa. Dziękuję moim obu Mamom – tej na ziemi i tej najwspanialszej w Niebie.
Proszę Maryjo, troszcz się o moją rodzinę i bądź zawsze z nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Henio27Aurelia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aurelia
Gość
Aurelia

Chwała Panu! Dziękuję za Twoje świadectwo, może Maryja przygotowała dla Ciebie kogoś lepszego? Ona juz to wie!

Henio27
Gość
Henio27