Magdalena: moja intencja została wysłuchana

Chciałabym złożyć świadectwo że dzięki Nowennie Pompejańskiej w końcu udało mi się znaleść pracę o której zawsze marzyłam. Poprzednie prace były ciężkie ,pracodawcy nie szanowali mnie i wszystko szło nie tak. Ludzie którzy mogli mi pomóc nie zrobili tego. Po odmówieniu nowenny wszystko się zmieniło,wiem że to zasługa Matki Bożej...
Przeczytaj całość

Evelina: Nadzieja

W ciągu tego czasu spotkaliśmy na swej wspólnej drodze wspaniałych ludzi do tej pory dziękuje Matce Najświętszej za ich zesłanie. Poznaje nowennę zaczynam ją odmawiać i to jest właśnie moja energia do życia. Nie mówię że od razu było tak różowo bo to ciężka modlitwa ale jak się czegoś bardzo pragnie i wierzy to nie zwraca się uwagi na przeszkody. Nowenna daje mi bardzo dużo spokój ducha cierpliwość ogładę i na pewno więcej pokory.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Gdy Chrystus żyje w twoich rękach

Skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę w Wielki Czwartek. Modliłam się za mojego wujka o to aby został uwolniony z nałogu alkoholowego. Jak zazwyczaj można przeczytać w Waszych świadectwach także i ja trafiłam na tą modlitwę poprzez Boży przypadek. I będę wdzięczna za to Maryi już zawsze. Przeczytaj Małgorzata: Gdy Chrystus...
Przeczytaj całość

Estera: Uwikłałam się w romans

Uwikłałam się w romans, który trwał bardzo długo, dopuściłam się w związku z nim nieczystości. Tak byłam nim pochłonięta i własnym egoizmem, iż nie widziałam jak z tego powodu cierpią moje dzieci. Trwało to kilkanaście lat a ja wciąż grzęzłam coraz bardziej w to „bagno”, i nie widziałam możliwości ani nie znajdywałam siły w sobie by z tym skończyć.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Lekcja pokory i cierpliwości !!!

Dlaczego warto się modlić Nowenną Pompejańską? Bo mamy obietnicę Matki Jezusa, że kto przyjdzie do Niej zostanie wysłuchany. Ona sama nas prosi aby modlić się na różańcu i wiem, że moja modlitwa nie pozostanie bez odpowiedzi.
Przeczytaj całość

Joanna: cudowna modlitwa

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Pierwszą w intencji znalezienia pracy. Po dwóch latach bezrobocia znalazłam wymarzaną pracę w swoim zawodzie. Drugą nowenną odmówiłam w intencji przedłużenia umowy. Kolejną nowennę odmówiłam w bardzo ważnej dla mnie intencji i czekam obecnie na jej spełnienie. Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb. Musimy uzbroić się w cierpliwość, i nigdy nie wątpić. Odmawiając tę wspaniałą nowennę mam wrażenie stałej opieki Matki Bożej w codziennym życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: cudowna modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!