Mateusz: różaniec tak wiele razy uratował mnie od wielu kłopotów

Hej!!! Na początku pozdroofki dla Wszystkich. Zaczynając to o czym chce powiedziec to na co dzień jestem rolnikiem. Jako, że praca na roli jest róznie opłacalna, rok rokowi nie równy, to musiałem również mieć drugie zródło pracy. I tak po skończonych studiach zacząłem poszukiwac pracy. Nie powiem, ze pracy wtedy...
Read More

…: Nowenna wyciągnęła mnie z załamania nerwowego

Dziękuje za przeczytanie świadectwa i proszę Was jeżeli możecie to pomódlcie się w mojej sprawie z góry dziękuje !
Read More

Monika: Nowenna o miłość, kolejny już raz

Jest to moje trzecie już świadectwo. Łącznie odmówiłam już 6 Nowenn Pompejańskich i na pewno będę odmawiać kolejne. W moim ostatnim świadectwie pisałam o tym, że poznałam pewnego chłopaka, na którym zaczęło mi bardzo zależeć, zaczęłam więc w tej intencji Nowennę. Nowennę ukończyłam, znajomość nie przetrwała jednak.
Read More

Anonimowa: Znaleźć MIłOŚC

Mimo że jestem po 40 tce moim największym marzeniem jest mieć dom, dzieci , rodzinę. Niestety trafiamy na facetów którzy są zakochani w pasjach i pieniądzach tylko nie w Rodzinie i dzieciach.
Read More

Aga: Kochani nie ustawajcie w modlitwie i bądźcie cierpliwi

Szczęść Boże! Chciałabym złożyć świadectwo Nowenny, którą odmawiałam 6 razy w intencji uzdrowienia mojego dziecka z bardzo ciężkiej choroby.
Read More

Joanna: cudowna modlitwa

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Pierwszą w intencji znalezienia pracy. Po dwóch latach bezrobocia znalazłam wymarzaną pracę w swoim zawodzie. Drugą nowenną odmówiłam w intencji przedłużenia umowy. Kolejną nowennę odmówiłam w bardzo ważnej dla mnie intencji i czekam obecnie na jej spełnienie. Wierzę, że Matka Boska wysłuchuje wszystkich naszych próśb. Musimy uzbroić się w cierpliwość, i nigdy nie wątpić. Odmawiając tę wspaniałą nowennę mam wrażenie stałej opieki Matki Bożej w codziennym życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: cudowna modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!