Joanna: Cud poczęcia

Pragnę złożyć moje pierwsze świadectwo. Mianowicie o dziecko staramy się ponad dwa lata, zrobiliśmy z mężem podstawowe badania u mnie wyszły dobre ale u mojego męża bardzo kiepskie. Bylam bardzo załamana widząc takie wyniki, ciągle czytałam tylko na internecie różne komentarze par, które cierpią z powodu niepłodności zalamujac się. W zeszlym roku dokładnie w dzień Matki zaczęłam odmawiac nowenne.

W intencji rodzicielstwa odmowilam trzy i po trzech miesiącach stal się cud na teście zobaczyłam dwie kreski, jednak radość trwała bardzo krótko bo tylko tydzień lekarz nie wykryl ciąży, a po kilku dniach dostałam okres, bylam bardzo zalamana i ciagle płakałam nie mogłam pogodzic się z tym co się stało, ale w głębi serca jest ta nadzieja ze kiedyś ten cud donoszę do końca, bo Bóg wie co dla nas najlepsze. Widocznie to nie był jeszcze nasz czas i wiem że mimo tak słabych plemników mamy szansę na naturalne poczęcie. Dodam jeszcze że modlę się o to by Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
TeresaDanusiaJadwiga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jadwiga
Gość
Jadwiga

Jesteśmy z mężem w bardzo podobnej sytuacji, staramy się ok 2 lat o dziecko. U mojego męża jest bardzo kiepsko, u mnie zresztą nie lepiej. Już cztery razy odmawiałam Nowennę, mąż raz. Czekamy… Ja z coraz mniejszą wiarą, z coraz większym zgorzknieniem…
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Danusia
Gość
Danusia

Mam podobnie czekamy już 12 lat…

Teresa
Gość
Teresa

U męża stwierdzono bardzo małą ilość plemników. Lekarz zasugerował rzucenie palenia. Po rzuceniu wzrosły 4x i są w normie 🙂 Tylko tyle. Powodzenia.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?