Ewelina: Zbyt dużo łask, aby nie wierzyć

Odmawianie Nowenny Pompejańskiej działa cuda. Mogę to zaświadczyć na podstawie własnych doświadczeń. Kiedy byłam w trudnej sytuacji w pracy, zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską. W trakcie modlitwy sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej, aż do tego stopnia, że sama złożyłam wypowiedzenie.
Read More

Wiktoria: Promyk nadziei

Od roku zmagam się z uciążliwą i trudną do wyleczenia chorobą . Modliłam się o powrót do zdrowia i dobry wynik badania [3 wcześniejsze były złe ] Nowennę skończyłam odmawiać 15.12.2017 r. Po tym okresie powtórzyłam badanie i 19. 12. 2017 okazało się , że minimalnie wynik się poprawił . Wiem ,że jeszcze długa droga do pełnego wyzdrowienia , ale wierzę , że tak się stanie mimo moich wahań nastroju . Matko Przenajświętsza bardzo Tobie dziękuję i proszę o opiekę w tej chorobie.
Read More

Barbara: Prośba o łaskę zdrowia

Sama nie wiem dlaczego , tak długo nie napisałam świadectwa nowenny , chyba tak jakoś wyszło . Wiem , że jestem to Matce Bożej winna . O nowennie dowiedziałam się jadąc na pielgrzymkę do Częstochowy . Na początku byłam przerażona czy dam radę. I tak od 25 . 06 ....
Read More

G.: Modlitwa o potrzebne łaski

Witajcie po raz drugi składam świadectwo otrzymanych łask w nowennie pompejańskiej. Parę dni temu zakończyłam odmawianie mojej trzeciej nowenny. W moim życiu nagromadziło się tak wiele spraw, że nie wiedziałam, w której prosić Matkę Boską o wysłuchanie mnie. Dlatego też w końcu postanowiłam modlić się o " potrzebne łaski "...
Read More

Beata: Dziękuje Ci Boże za wszystko

Jezu ufam Tobie Proszę Cie dodaj mi siły
Read More

Joanna: Cud poczęcia

Pragnę złożyć moje pierwsze świadectwo. Mianowicie o dziecko staramy się ponad dwa lata, zrobiliśmy z mężem podstawowe badania u mnie wyszły dobre ale u mojego męża bardzo kiepskie. Bylam bardzo załamana widząc takie wyniki, ciągle czytałam tylko na internecie różne komentarze par, które cierpią z powodu niepłodności zalamujac się. W zeszlym roku dokładnie w dzień Matki zaczęłam odmawiac nowenne.

W intencji rodzicielstwa odmowilam trzy i po trzech miesiącach stal się cud na teście zobaczyłam dwie kreski, jednak radość trwała bardzo krótko bo tylko tydzień lekarz nie wykryl ciąży, a po kilku dniach dostałam okres, bylam bardzo zalamana i ciagle płakałam nie mogłam pogodzic się z tym co się stało, ale w głębi serca jest ta nadzieja ze kiedyś ten cud donoszę do końca, bo Bóg wie co dla nas najlepsze. Widocznie to nie był jeszcze nasz czas i wiem że mimo tak słabych plemników mamy szansę na naturalne poczęcie. Dodam jeszcze że modlę się o to by Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TeresaDanusiaJadwiga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Jadwiga
Gość
Jadwiga

Jesteśmy z mężem w bardzo podobnej sytuacji, staramy się ok 2 lat o dziecko. U mojego męża jest bardzo kiepsko, u mnie zresztą nie lepiej. Już cztery razy odmawiałam Nowennę, mąż raz. Czekamy… Ja z coraz mniejszą wiarą, z coraz większym zgorzknieniem…
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Danusia
Gość
Danusia

Mam podobnie czekamy już 12 lat…

Teresa
Gość
Teresa

U męża stwierdzono bardzo małą ilość plemników. Lekarz zasugerował rzucenie palenia. Po rzuceniu wzrosły 4x i są w normie 🙂 Tylko tyle. Powodzenia.