Maria II: Zakończenie toksycznego związku syna

Kilkakrotnie odmawiałam Nowennę Pompejańską o rozwiązanie problemu starszego Syna.Był w toksycznym,niesakramentalnym związku,który powodował kompletne niszczenie Syna.Dziewczyna miała osobowość borderline /wyjaśnienie w internecie/,Synowi było jej żal,próbował pomóc,chodziła na terapię,dobrocią,groźbą rozstania-nic nie pomagało ,chwilę było dobrze i znowu koszmar. Kilkakrotnie się rozchodzili,wracał,bo obiecywała terapię i poprawę.
Przeczytaj całość

Ewelina: Dostałam ogromny prezent od Boga!

Odmówiłam moja pierwsza NP w życiu. Modliłam się o nawrócenie byłego męża, nie zostałam jeszcze wysłuchana, ale wierzę, że wszystko musi przyjsc w swoim czasie. Najważniejsze to, że dostałam ogromny prezent od Boga. Zaczęłam się modlić, skupiać na potrzebach innych, zaczęłam odczuwać ból z każdego popełnionego grzechu,uczestnicze w Eucharystii i przystępuje do spowiedzi.
Przeczytaj całość

Izabela: Maryjo, Ty się tym zajmij!

Zawdzięczam ten cud Matce Najświętszej
Przeczytaj całość

E: w intencji mamy

Moja mama miała poważne problemy z tarczycą. Wyniki wskazywały guzki na tarczycy oraz pozostałe wyniki nie były zbyt optymistyczne. Dodatkowo lekarz pierwszego kontaktu zalecił wizytę u kardiologa, ponieważ z sercem też było coś nie tak.Przeczytaj E: w intencji mamy
Przeczytaj całość

Ewelina: i tak się stało!

Przez okres prawie 4 lat szukałam pracy. Straciłam już nadzieję, że mi się uda. Bezowocne rozmowy kwalifikacyjne, brak znajomości i ciągłe informacje, że zawsze był ktoś lepszy, całkowicie mnie zniechęcały. Dostałam od teściowej nowennę pompejańską. Na początku przeraziłam się – 3 różańce dzienne! Kiedy ja to odmówię? Mam dwoje dzieci, cały...
Przeczytaj całość

Janusz: Zawierzcie Maryi – Ona jest naszą Matką.

Odmawiałem Nowennę czterokrotnie w intencji usamodzielnienia się chorego syna, a także w intencjach zdrowia bliskich mi osób i wszystkie moje prośby zostały wysłuchane !!! Gorąco polecam – zawierzcie Maryi – Ona jest naszą Matką.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Janusz: Zawierzcie Maryi – Ona jest naszą Matką."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!