Becia: modlitwa o uwolnienie

Otrzymałam natomiast łaskę wewnętrznego spokoju i zapewnienia, ze wszystko się ułoży. W obecnej chwili odmawiam kolejną nowenne , ale nie w intencji pracy a uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne oraz naprawę mojego życia.
Przeczytaj całość

Arleta: Niemożliwe staje się możliwe

Nowenną Pompejańską modlę się od dłuższego czasu w różnych intencjach. Otrzymałam wiele łask dla całej rodziny .Łaski otrzymujemy w odpowiednim czasie ,niekoniecznie oczekiwanym przez nas, Jestem spokojniejsza , bardziej uzdrowiona duchowo, nawrócona.
Przeczytaj całość

Gabrysia: Wymarzony kierunek studiów

Minęły już prawie 3 lata odkąd odmówiłam swoją pierwszą nowennę. Bardzo zależało mi aby dostać się na medycynę. Po pierwszej nieudanej próbie zdecydowałam się na nowennę. Jednak mimo jej odmówienia po raz drugi się nie udało.
Przeczytaj całość

Agata: łaska zdrowia

Chciałam podziękować przez to świadectwo Królowej Różańca Świętego za łaskę poprawy stanu mojej skóry. Od 10 lat bezskutecznie leczyłam się na dolegliwości skórne, tylko Bóg wie ile wycierpiałam. Nowennę pompejańską rozpoczęłam w intencji uzdrowienia z tego uporczywego schorzenia. Wkrótce trafiłam na dobrą lekarkę, która przepisała mi lek na te dolegliwości....
Przeczytaj całość

Jola: Spóźnione świadectwo.

Co sie zmieniło w moim życiu? Oddałam Jezusowi Miłosiernemu przyszłość mojej córki i mocno wierzę, że to co się jej przydarzyło było po coś.
Przeczytaj całość

Iwona: Pomoc w codziennych kłopotach

Obecnie jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwsza nowenna została przez Matkę Najświętszą wysłuchana. Druga i trzecia nowenna jest w tej samej intencji, chodzi o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych w jakich znaleźliśmy się z mężem. Spodziewałam się nagłego oczywistego znaku, cudu. Natomiast nic spektakularnego w realizacji moich próśb nie dzieje.

Dzieją się natomiast rzeczy nieoczekiwane, drobne, codzienne. Ta pomoc przychodzi w najdrobniejszych sprawach, pomoc materialna. Tak jakby ktoś podążał krok przed nami i ułatwiał życie na co dzień. Są to drobiazgi, ale jakże pomocne i jakże wyraźne, nie sposób się nie zorientować, że to pomoc Maryi na każdym kroku. Chwilami aż łzy radości i niedowierzania napływają do oczu. I zaczynam głęboko wierzyć, ze przetrwamy trudny okres, ze wyjdziemy na prostą i nie będziemy sami z problemami. Moja wdzięczność jest ogromna, i radość również. Dziękuję kochana Matko

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Iwona: Pomoc w codziennych kłopotach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MartaB
Gość
Mamy tak samo!! Nowenne odmawiam już prawie od 4- lat z przerwami. Modle się w różnych intencjach najczęściej za inne osoby, ale w sercu zawsze mam też pragnienie żeby w końcu wyjść z problemów finansowych raz na zawsze. Jest to dla naszej rodziny bardzo duży problem!! Ale z perspektywy czasu wiem że Matka Boża czuwa nad nami i codziennie obdarza nas łaskami tak jak właśnie Ty Iwonko piszesz. Są to różne, codzienne zdarzenia które nieraz powalają z nóg! Pokory i ufności tego nam potrzeba!! Dlatego codziennie dziękuje za to co mam, bo to wszystko od Boga pochodzi!! A Ojciec Niebieski… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!