Elżbieta: Zostałam wysłuchana!

Nigdy nie myślałam, że zdołam odmówić 3 różańce w ciągu dnia, a jednak się udało. Miałam intencję o uzdrowienie relacji między członkami mojej rodziny, które były fatalne. Maryja mnie wysłuchała i uzdrowiła naszą rodzinę. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać ja, tato, siostra. Nic nie stało się od razu. Mam wrażenie, że sytuacja cały czas się rozwija.
Read More

Martyna: Czas na miłość

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki,od której bym się tego nie spodziewała.To już było dla mnie znakiem, że może też jest dla mnie i powinnam spróbować. Miałam 22 lata i nigdy nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny,który by podzielał moje wartości,a przy tym podobał mi się jako partner.Traciłam wiare ze w tych czasach w ogole mogę spotkać takiego.
Read More

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Read More

Anna: Wiem ze to Matka Boska wysłuchała mojej prośby

Pragnę podziękować Matce Bożej za znalezienie pracy dla mojego męża. Od roku czasu szukał wysyłał C.V ale nikt nigdy z nim się nie skontaktował. W ostatnim tygodniu odmawiania części Dziękczynnej został wezwany na rozmowę i po 2 dniach już pracował .Wiem ze to Matka Boska wysłuchała mojej prośby.
Read More

Beata: Najświętsza Panienka wysłuchała mej prośby

Półtora roku temu odszedł ode mnie mąż,mimo wielu prób pojednania,rekolekcji dla małżeństw,również pomocy specjalistów, księży, terapeutów itd. nie udało się nam pojednać.
Read More

Iwona: Pomoc w codziennych kłopotach

Obecnie jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwsza nowenna została przez Matkę Najświętszą wysłuchana. Druga i trzecia nowenna jest w tej samej intencji, chodzi o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych w jakich znaleźliśmy się z mężem. Spodziewałam się nagłego oczywistego znaku, cudu. Natomiast nic spektakularnego w realizacji moich próśb nie dzieje.

Dzieją się natomiast rzeczy nieoczekiwane, drobne, codzienne. Ta pomoc przychodzi w najdrobniejszych sprawach, pomoc materialna. Tak jakby ktoś podążał krok przed nami i ułatwiał życie na co dzień. Są to drobiazgi, ale jakże pomocne i jakże wyraźne, nie sposób się nie zorientować, że to pomoc Maryi na każdym kroku. Chwilami aż łzy radości i niedowierzania napływają do oczu. I zaczynam głęboko wierzyć, ze przetrwamy trudny okres, ze wyjdziemy na prostą i nie będziemy sami z problemami. Moja wdzięczność jest ogromna, i radość również. Dziękuję kochana Matko

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
MartaB Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
MartaB
Gość

Mamy tak samo!! Nowenne odmawiam już prawie od 4- lat z przerwami. Modle się w różnych intencjach najczęściej za inne osoby, ale w sercu zawsze mam też pragnienie żeby w końcu wyjść z problemów finansowych raz na zawsze. Jest to dla naszej rodziny bardzo duży problem!! Ale z perspektywy czasu wiem że Matka Boża czuwa nad nami i codziennie obdarza nas łaskami tak jak właśnie Ty Iwonko piszesz. Są to różne, codzienne zdarzenia które nieraz powalają z nóg! Pokory i ufności tego nam potrzeba!! Dlatego codziennie dziękuje za to co mam, bo to wszystko od Boga pochodzi!! A Ojciec Niebieski… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!