Marcin: To wszystko dzieje się naprawdę!

Przez ponad dwa lata miałem problemy finansowe, nie mogłem znaleźć pracy, a interesy, które usiłowałem rozkręcić, okazywały się niewypałem. Straciłem też kilkanaście tysięcy złotych. Ta nieszczególna sytuacja trwała do momentu, kiedy podjąłem się odmawiania nowenny pompejańskiej. Zacząłem ją pierwszego października. Wtedy również i moja sytuacja zaczęła się powoli zmieniać.
Read More

Natalia: Dziękuję Ci Matko Boża

Szczęść Boże, Wczoraj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską.Na początku byłam pełna entuzjazmu i skupienia. Potem przyszły rozproszenia i zniechęcenie. Modlitwa różańcowa nie jest dla mnie łatwą modlitwą,ale starałam się być wytrwała. Dziękuję Ci Maryjo,że mnie wysłuchałaś.
Read More

Wojtek: Uwolnienie od grzechów nieczystości

Witam wszystkich czcicieli Najświętszej Maryi Panny! Obiecałem, że dam publiczne świadectwo, jak modlitwa różańcowa uratowała mnie od potępienia wiecznego. Po utracie bliskiej mi osoby, którą – niestety bez wzajemności – pokochałem, odmówiłem już pięć nowenn pompejańskich. Od 1 listopada rozpocząłem szóstą, w intencji zmarłej osoby, która zginęła nieszczęśliwie.Przeczytaj Wojtek: Uwolnienie od...
Read More

Ania: przeklinanie niesie z sobą ogromne zło

Jako osoba twardo stąpająca po ziemi czuję, że nadszedł czas, by napisać, jakie niewyobrażalne łaski spotkały mnie dzięki odmawianiu nowenn pompejańskich.
Read More

Nika: Łaski w trakcie nowenny

Składam swoje drugie świadectwo odkąd odmawiam nowenne od stycznia otrzymałam od Matki Boskiej dużo łask takich o które nie prosiłam i nie myślałam o nich. Dzięki modlitwie zaczęło się zmieniać moje życie i na każdym kroku odczuwałam obecność Matki Boskiej. Niespodziewanie otrzymałam od bliskiej osoby możliwość usamodzielnienia się, mieszkanie o które nie prosiłam.
Read More

Iwona: O miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja

Chciałabym napisać o miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja. Kilka razy w życiu modliłam się nowenną pompejańską – w różnych intencjach. Nareszcie przychodzi pora, aby dać świadectwo… Po lub w trakcie nowenny stał się jakby cud. Nie umiem tego wyjaśnić.
Co do pozostałych łask: Przez nowennę pompejańską Maryja otaczała mnie spokojem. Dzięki codziennemu rozważaniu tych samych tajemnic różańca mogłam poznać nowe, niedostrzegalne do tej pory rzeczy, jakby tajemnice w tajemnicach. Czuję się kochana przez Naszą Matkę. Nie umiem nazwać wszystkich łask, które mi udzieliła. Była dla mnie dobra, cierpliwa, kochająca. Różaniec jakby przybliża mnie do niej, choć bywa, że troski świata i to co z nim związane – oddala.
Na koniec chciałabym polecić KAŻDEMU modlitwę do Maryi – nowenną pompejańską, różańcem czy inaczej. Prawdziwe są słowa o Maryi z drugiej modlitwy końcowej: O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Monika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

JEZUS UZDRAWIA DZIŚ ! ALE POTRZEBUJE DO TEGO CIEBIE ! cz.1

https://www.youtube.com/watch?v=5cKTF3Fd46Q