Katarzyna: Pan Bóg ma swój czas i sposób na rozwiązanie naszych błagań

Nowenna do Matki Bożej Pompejańskiej jest skuteczna,jednak Pan Bóg ma swój czas i sposób na rozwiązanie naszych błagań. Modliliśmy się o pracę dla męża, po kilku miesiącach mąż znalazł pracę na kilka godzin. Po kolejnych miesiącach Pan Bóg postawił kilka osób, dzięki którym mąż znalazł cały etat. Chwała Panu
Przeczytaj całość

Karolina: CUD Matura z matematyki zdana !

Moją 3 nowennę odmówiłam w intencji zdania matury z matematyki. Zdawałam maturę w maju 2015r. Nie zdałam wtedy tylko matematyki.
Przeczytaj całość

Ewelina: Zaufanie i upragnione dzieciątko

Podjęłam leczenie ale mimo tego, że skończyłam odmawiać nowennę sytuacja się nie poprawiała. Odmówiłam ją drugi i trzeci raz i nawet zaczęłam czwartą. Ale pewnego dnia pomyślałam sobie, że Matka Boska tak mnie kocha, że na pewno już mnie wysłuchała i powinnam raczej Jej dziękować niż prosić w kółko o to samo.
Przeczytaj całość

Gosia: Wierzę, ufam, kocham…

Dokładnie 11 miesięcy temu trafiłam na tę stronę i po raz pierwszy spotkałam się z Nowenną Pompejańską. Miałam wiele problemów, z którymi nie potrafiłam się uporać. Jednym z nich była choroba mojego taty. Straszna choroba, trwająca 25 lat, pogłębiająca się z każdym dniem, męcząca nie tylko jego samego, ale i...
Przeczytaj całość

L: Aktualnie jestem najszczęśliwsza na świecie!

Najważniejsze jest to zeby uwierzyc i zaufać Maryji. Aktualnie jestem najszczęśliwsza na świecie i wiem ze to nie jest moja ostatnia nowenna <3
Przeczytaj całość

Iwona: O miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja

Chciałabym napisać o miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja. Kilka razy w życiu modliłam się nowenną pompejańską – w różnych intencjach. Nareszcie przychodzi pora, aby dać świadectwo… Po lub w trakcie nowenny stał się jakby cud. Nie umiem tego wyjaśnić.
Co do pozostałych łask: Przez nowennę pompejańską Maryja otaczała mnie spokojem. Dzięki codziennemu rozważaniu tych samych tajemnic różańca mogłam poznać nowe, niedostrzegalne do tej pory rzeczy, jakby tajemnice w tajemnicach. Czuję się kochana przez Naszą Matkę. Nie umiem nazwać wszystkich łask, które mi udzieliła. Była dla mnie dobra, cierpliwa, kochająca. Różaniec jakby przybliża mnie do niej, choć bywa, że troski świata i to co z nim związane – oddala.
Na koniec chciałabym polecić KAŻDEMU modlitwę do Maryi – nowenną pompejańską, różańcem czy inaczej. Prawdziwe są słowa o Maryi z drugiej modlitwy końcowej: O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Iwona: O miłosierdziu, które wyświadczyła mi Maryja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

JEZUS UZDRAWIA DZIŚ ! ALE POTRZEBUJE DO TEGO CIEBIE ! cz.1

https://www.youtube.com/watch?v=5cKTF3Fd46Q

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!