Irena: Ulga w cierpieniu

Witam, w ubiegłym roku odmawiałam nowennę prosząc o zdrowie dla męża-(70l) W tym roku modliłam się o zdrowie dla mnie-(68l) . Prawdę mówiąc nie modliłam się o jakiś spektakularny cud. Chodziło mi o to, żeby lekarze, do których się zwracamy zajęli się nami, odpowiednio pokierowali leczeniem, przynieśli ulgę w cierpieniu.

Trudno w naszym wieku wymagać, że oto opuszczą nas wszelkie choroby…. Świadectwo o tym, jak lekarze zajęli się mężem zamieściłam jakiś czas temu. W tym roku modliłam się w lutym i w marcu. Mie musiałam się zmuszć, czas, który na to przeznaczałam był dla mnie czasem ukojenia, wyciszenia i kontemplacji. Nie modliłam się o cud, modliłam się , bym sama znalazła, lub, żeby lekarze wreszcie pomogli mi uśmierzyć (uśmierzać) ból kręgosłupa – mam zdiagnozowaną dyskopatię, kręgozmyk w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Mój problem polegał natym, że w dzień funkcjonowałam nieźle, trochę mi bolało, ale niezbyt mocno. Ale każda noc przepełniona była ogromnym cierpieniem. Noce były straszne, a co za tym idzie – tabletki przeciwbólowe, kolejne serie zastrzyków, jeżdżenie na rehabilitacje, szukanie fizjoterapeutów, którzy nie pomagali. Podczas odmawienia tegorocznej nowenny, bóle nocne ustąpiły, prawie każdą noc przesypiam bez tabletek. Zdarza się, że boli w dzień. W internecie znalazłam przepis na maść na bazie chlorku magnezowego, którą mogę zrobić, sama, do tego zrobiłam macerat z dziurawca. Specyfiki powyższe przynoszą mi ulgę niesamowitą. Znalazłam też przepis na maść ziołową przeciwbólową, którą sama wykonuję. Przed świętami odwiedziłam kilku lekarzy, bo mi ciągle coś bolało, źle się czułam. Wyniki badan krwi okazały się bardzo dobre, no dosłownie – bez zastrzeżeń. Wyniki prześwietleń zatok i płuc też okazały się wręcz rewelacyjne. Moje złe samopoczucie jest więc zwykłym wiosennym przemęczeniem. Jestem niezmiernie wdzięczna Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski. Pozdrawiam i zachęcam do odmawiania nowenny. Wcale nie było ciężko. W tym roku kupiłam książeczkę z dokładną instrukcją, z kórej dowiedziałam się, że odmawianie posczególnych części różańca można rozłożyć na cały dzień. Wstawałam więc o 7.30 – odmawiałam dwie części – oczywiście z czytaniem rozważań, wieczorem zaś, odmawiałm pozostałe dwie części. . Polecam gorąco taki sposób . Zostańcie z Bogiem – Irena

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Irena: Ulga w cierpieniu"

Powiadom o
avatar
żwirko maria
Gość
żwirko maria

Witam – mam do Pani prośbę, czy można otrzymać ten przepis na maść na bazie chlorku magnezu i macerat z dziurawa. Zmagam się też z bólami kręgosłupa.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij