Aaaazonka: List: Modlitwa za alkoholika

Wierze w moc rozanca i mysle ze to szatan ten rozaniec ze zlosci przerywal.Mam nadzieje ze wytrwam do konca w tej nowennie i nie spoczne tylko na tej jednej.
Read More

Małgorzata: Z Matką Najświętszą obrałam w życiu właściwy kurs

Chciałam się podzielić z Wami moim świadectwem po odmówieniu tej cudownej modlitwy, jaką jest Nowenna Pompejańska. We wrześniu ubiegłego roku ukończyłam odnawianie już trzeciej Nowenny w życiu i właśnie o niej chcę napisać.
Read More

Aneta: ratowanie małżeństwa

Źródłem mojego cierpienia, a zarazem największą łaską, stał się kryzys w małżeństwie - agresywny i psychicznie maltretujący mnie i dzieci mąż. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z konferencji księdza egzorcysty Piotra Glasa i postanowiłam się modlić w ten sposób o uratowanie naszego małżeńtwa. Wstawałam o czwartej nad ranem, żeby odmawiać...
Read More

Elżbieta: Moja droga

Od tej pory czuję obecność Matki Bożej, Wiem, że jest przy mnie i mnie prowadzi Nie planowałam tego ze względu na odległość, ale 9 maja 2015 roku w ostatnim dniu nowenny byłam w Częstochowie na mszy o uzdrowienie i zawierzyłam moją rodzinę Matce Bożej i Panu Jezusowi.
Read More

Marianna: Będę odmawiać różaniec do końca życia

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo, szukając czegoś w internecie. Do tej pory nie odmawiałam w ogóle różańca, chyba że przy okazji czyjegoś pogrzebu, ale na pewno nie była to modlitwa „od serca”, a raczej „klepanie zdrowasiek”.Przeczytaj Marianna: Będę odmawiać różaniec do końca życia
Read More

Ilona: Nikt nie rozumie lepiej matki, 
która cierpi nad dzieckiem, niż Ty, Maryjo!

Jestem mamą ośmioletniego Kubusia, u którego zdiagnozowano perlaka ucha. Kubuś od urodzenia boryka się z chorymi uszami, ale ta diagnoza kompletnie nas załamała. Zasięgnęliśmy porady najlepszych lekarzy, ale wynik był jednoznaczny. Zostaliśmy zakwalifikowani do natychmiastowej operacji.
Załamałam się, bo po ośmiu latach ciągłych operacji było już tego za wiele. Wtedy to właśnie moja przyjaciółka poleciła mi nowennę pompejańską. Nie znałam jej wcześniej, mimo że przez dwa lata obrazek Matki Bożej Pompejańskiej wisiał u mnie na lodówce. Zaczęłam czytać, i im więcej czytałam, tym więcej miałam wątpliwości, czy dam radę.
Na trzy dni przed operacją poszłam do kościoła na ostatnie Gorzkie żale. Kiedy wyszłam z kościoła, zaczęłam płakać i powiedziałam głośno: „Nikt nie rozumie lepiej matki, która cierpi nad dzieckiem, niż Ty. Wiesz, co teraz czuję. Proszę pomóż mi, Matko Boża”. Nie zastanawiałam się dłużej, przyjechałam do domu, wyjęłam różaniec i zaczęłam nowennę. Kiedy po trzech dniach przyjechaliśmy na operację, powtórzono badania. Z nadzieją w głosie zapytałam, czy perlak znikł. Pani doktor powiedziała, że nie. Kiedy zabrali Kubusia na blok operacyjny, wyjęłam różaniec i zaczęłam odmawiać ostatnią część różańca. Oddałam wszystko w ręce Matki Bożej.
Po godzinie otworzyły się drzwi i pielęgniarka powiedziała, że pan profesor chce ze mną osobiście porozmawiać. Kiedy weszłam do gabinetu, pan profesor miał zaskoczoną minę. Powiedział: „Otworzyliśmy ucho, ale nic tam nie było”. A zatem perlak zniknął, choć jeszcze przed chwilą tam był. Moja radość była ogromna, obdzwoniłam wszystkich, aby przekazać im radosną wiadomość. Dokończyłam odmawianie nowenny, choć nie zawsze było to łatwe.
Jeśli zastanawiacie się, czy i Wam się uda, to spróbujcie! Na pewno dacie radę! Ufajcie, powierzajcie Matce Bożej Wasze troski, cierpienia. Ona jest kochającą Matką i nigdy nie zostawi swych dzieci bez pomocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZadowolonaBeataTeresa AJustynaBeata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Piękne świadectwo podczas czytania popłynęły mi łzy.Kochamy Cie Królowo Różańca Świętego za Miłość jaką nas darzysz.

Justyna
Gość
Justyna

Coś pięknego. Przeczytałam, że perlak to przewlekłe zapalenie ucha środkowego w ciężkiej postaci. W przebiegu choroby dochodzi do rozwoju perlaka – guzowatego tworu, który prowadzi do uszkodzenia kosteczek słuchowych, a dalej nawet do całkowitej głuchoty.
Czyli to cud… Pięknie. Dlaczego ja nie mogę się doczekać pomocy? (Finanse)……

Teresa A
Gość
Teresa A

PRZEPIĘKNE !

Beata
Gość
Beata

Wspaniałe świadectwo! Matko Boża miej nas wszystkich w swojej łaskawej opiece. TOTUS TUUS!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!