Ilona: Nikt nie rozumie lepiej matki, 
która cierpi nad dzieckiem, niż Ty, Maryjo!

Jestem mamą ośmioletniego Kubusia, u którego zdiagnozowano perlaka ucha. Kubuś od urodzenia boryka się z chorymi uszami, ale ta diagnoza kompletnie nas załamała. Zasięgnęliśmy porady najlepszych lekarzy, ale wynik był jednoznaczny. Zostaliśmy zakwalifikowani do natychmiastowej operacji.
Załamałam się, bo po ośmiu latach ciągłych operacji było już tego za wiele. Wtedy to właśnie moja przyjaciółka poleciła mi nowennę pompejańską. Nie znałam jej wcześniej, mimo że przez dwa lata obrazek Matki Bożej Pompejańskiej wisiał u mnie na lodówce. Zaczęłam czytać, i im więcej czytałam, tym więcej miałam wątpliwości, czy dam radę.
Na trzy dni przed operacją poszłam do kościoła na ostatnie Gorzkie żale. Kiedy wyszłam z kościoła, zaczęłam płakać i powiedziałam głośno: „Nikt nie rozumie lepiej matki, która cierpi nad dzieckiem, niż Ty. Wiesz, co teraz czuję. Proszę pomóż mi, Matko Boża”. Nie zastanawiałam się dłużej, przyjechałam do domu, wyjęłam różaniec i zaczęłam nowennę. Kiedy po trzech dniach przyjechaliśmy na operację, powtórzono badania. Z nadzieją w głosie zapytałam, czy perlak znikł. Pani doktor powiedziała, że nie. Kiedy zabrali Kubusia na blok operacyjny, wyjęłam różaniec i zaczęłam odmawiać ostatnią część różańca. Oddałam wszystko w ręce Matki Bożej.
Po godzinie otworzyły się drzwi i pielęgniarka powiedziała, że pan profesor chce ze mną osobiście porozmawiać. Kiedy weszłam do gabinetu, pan profesor miał zaskoczoną minę. Powiedział: „Otworzyliśmy ucho, ale nic tam nie było”. A zatem perlak zniknął, choć jeszcze przed chwilą tam był. Moja radość była ogromna, obdzwoniłam wszystkich, aby przekazać im radosną wiadomość. Dokończyłam odmawianie nowenny, choć nie zawsze było to łatwe.
Jeśli zastanawiacie się, czy i Wam się uda, to spróbujcie! Na pewno dacie radę! Ufajcie, powierzajcie Matce Bożej Wasze troski, cierpienia. Ona jest kochającą Matką i nigdy nie zostawi swych dzieci bez pomocy.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ZadowolonaBeataTeresa AJustynaBeata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

Piękne świadectwo podczas czytania popłynęły mi łzy.Kochamy Cie Królowo Różańca Świętego za Miłość jaką nas darzysz.

Justyna
Gość
Justyna

Coś pięknego. Przeczytałam, że perlak to przewlekłe zapalenie ucha środkowego w ciężkiej postaci. W przebiegu choroby dochodzi do rozwoju perlaka – guzowatego tworu, który prowadzi do uszkodzenia kosteczek słuchowych, a dalej nawet do całkowitej głuchoty.
Czyli to cud… Pięknie. Dlaczego ja nie mogę się doczekać pomocy? (Finanse)……

Teresa A
Gość
Teresa A

PRZEPIĘKNE !

Beata
Gość
Beata

Wspaniałe świadectwo! Matko Boża miej nas wszystkich w swojej łaskawej opiece. TOTUS TUUS!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką