Magdalena: Za parę dni podejmę pracę

Szczęść Boże W trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej wiele zmieniło się w moim życiu nowennę zakończyła 23.10.2017 odmówiałam w intencji znalezienia pracy.Za parę dni podejmę prace. Dziękuję Mateczko za wszystko.
Przeczytaj całość

Maria: odmiana losu

Odmawiam Nowennę Pompejańską od 12 maja 2015 r. Jest to moje drugie świadectwo. Moja rodzina właściwie synowie wpadli w bardzo poważne kłopoty finansowe, których wynikiem były duże straty łącznie z utratą domów. Szukałam ratunku wszędzie ale najbardziej pomocne było odmawianie NP i mocne zawierzenie i oddanie problemów Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Jan: Poczęcie dziecka

Bałem się, że po porodzie moja siostrzenica może być mocno upośledzona. Dzięki Bogu i Najsłodszej Panience, urodziła się Ona cała i zdrowa.
Przeczytaj całość

Ania: Matka Boża wysłuchała moich próśb o dobrego męża

Podejrzewam, że moja historia jest jakich wiele, ale obiecałam Matce Bożej powielać moją historię i opowiadać innym o jej miłosierdziu, dlatego też postanowiłam się nią podzielić. Od ponad czterech lat jestem z chłopakiem. Między nami bywało różnie - raz lepiej, raz gorzej. Moja sytuacja komplikowała się tym bardziej, że mój...
Przeczytaj całość

Anna: Dziekuje Pani Pompejanska

Jestem w trakcie odmawiania piatej NP ,ale chce napisac o trzeiej , ktora odmawialam za moja rodzina w intencji ,ktora byla nam najbardziej potrzebna. Nie mialam pojecia co otrzymam , I czy wogole zauwaze co otrzymalam.
Przeczytaj całość

Ilona: Nikt nie rozumie lepiej matki, 
która cierpi nad dzieckiem, niż Ty, Maryjo!

Jestem mamą ośmioletniego Kubusia, u którego zdiagnozowano perlaka ucha. Kubuś od urodzenia boryka się z chorymi uszami, ale ta diagnoza kompletnie nas załamała. Zasięgnęliśmy porady najlepszych lekarzy, ale wynik był jednoznaczny. Zostaliśmy zakwalifikowani do natychmiastowej operacji.
Załamałam się, bo po ośmiu latach ciągłych operacji było już tego za wiele. Wtedy to właśnie moja przyjaciółka poleciła mi nowennę pompejańską. Nie znałam jej wcześniej, mimo że przez dwa lata obrazek Matki Bożej Pompejańskiej wisiał u mnie na lodówce. Zaczęłam czytać, i im więcej czytałam, tym więcej miałam wątpliwości, czy dam radę.
Na trzy dni przed operacją poszłam do kościoła na ostatnie Gorzkie żale. Kiedy wyszłam z kościoła, zaczęłam płakać i powiedziałam głośno: „Nikt nie rozumie lepiej matki, która cierpi nad dzieckiem, niż Ty. Wiesz, co teraz czuję. Proszę pomóż mi, Matko Boża”. Nie zastanawiałam się dłużej, przyjechałam do domu, wyjęłam różaniec i zaczęłam nowennę. Kiedy po trzech dniach przyjechaliśmy na operację, powtórzono badania. Z nadzieją w głosie zapytałam, czy perlak znikł. Pani doktor powiedziała, że nie. Kiedy zabrali Kubusia na blok operacyjny, wyjęłam różaniec i zaczęłam odmawiać ostatnią część różańca. Oddałam wszystko w ręce Matki Bożej.
Po godzinie otworzyły się drzwi i pielęgniarka powiedziała, że pan profesor chce ze mną osobiście porozmawiać. Kiedy weszłam do gabinetu, pan profesor miał zaskoczoną minę. Powiedział: „Otworzyliśmy ucho, ale nic tam nie było”. A zatem perlak zniknął, choć jeszcze przed chwilą tam był. Moja radość była ogromna, obdzwoniłam wszystkich, aby przekazać im radosną wiadomość. Dokończyłam odmawianie nowenny, choć nie zawsze było to łatwe.
Jeśli zastanawiacie się, czy i Wam się uda, to spróbujcie! Na pewno dacie radę! Ufajcie, powierzajcie Matce Bożej Wasze troski, cierpienia. Ona jest kochającą Matką i nigdy nie zostawi swych dzieci bez pomocy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ilona: Nikt nie rozumie lepiej matki, 
która cierpi nad dzieckiem, niż Ty, Maryjo!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Piękne świadectwo podczas czytania popłynęły mi łzy.Kochamy Cie Królowo Różańca Świętego za Miłość jaką nas darzysz.

Justyna
Gość
Justyna

Coś pięknego. Przeczytałam, że perlak to przewlekłe zapalenie ucha środkowego w ciężkiej postaci. W przebiegu choroby dochodzi do rozwoju perlaka – guzowatego tworu, który prowadzi do uszkodzenia kosteczek słuchowych, a dalej nawet do całkowitej głuchoty.
Czyli to cud… Pięknie. Dlaczego ja nie mogę się doczekać pomocy? (Finanse)……

Teresa A
Gość
Teresa A

PRZEPIĘKNE !

Beata
Gość

Wspaniałe świadectwo! Matko Boża miej nas wszystkich w swojej łaskawej opiece. TOTUS TUUS!

Zadowolona
Gość
Zadowolona
RÓŻE RÓŻAŃCOWE. Zapraszam do odmówienia Nowenny w Różach Różańcowych: „Relacji Międzyludzkich” oraz „Osób szukających swojego powołania”. Czas trwania Nowenny – 12.kwietnia – 4.czerwca. 2016 ( część błagalną kończylibyśmy wtedy w dniu 8 maja – w dzień odpustu w Pompejach a w tym roku także w Uroczystość Wniebowstąpienia . Nowennę odmawialibyśmy przez cały maj – miesiąc tradycyjnie poświęcony NMP a także m.in 3 maja – MB Królowej Polski, 15 maja – Zesłanie Ducha Św, 16 maja – NMP Matki Kościoła, 26 maja – Boże Ciało ) I.W Róży „Relacji międzyludzkich ” pod patronatem Najświętszego Serca Jezusa modlimy się w następujących intencjach:… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!