Maciej: nowenna pompejańska – powrót do zdrowia

Chciałem przedstawić swoje świadectwo skutku odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Powiem, może w skrócie, miałem problemy natury psychologicznej, nerwica, lęki które gromadziłem latami. Przez cały ten czas religię traktowałem raczej jako dodatek do życia, ale kierowałem się tylko jej niektórymi zasadami, które mi pasowały. Ograniczała się ona w zasadzie tylko do pacierza...
Read More

luiza: Nieoczekiwane uzdrowienie z raka

Moja historia z nowenna pompejańska zaczęła się dość zwyczajnie.Moje wołanie o pomoc, gdy już nikt nie może nic zrobić. Diagnoza taty nieoperracyjny guz trzustki. Rak złośliwy - stadium IV. Kilka miesięcy życia. Zaczyna się koszmar...Godziny spędzone w sieci, telefony do szpitali do lekarzy, konsultacje, kłótnie w rodzinie, co jest najlepsze...Podejmowanie...
Read More

Wdzięczna córka: Dziękuje Mamo!

Operacja synka udała się. Dwa razy miał przybliżany termin operacji, ku zdziwieniu wielu osób. Dziękuje Najwspanialsza Matko!!!!
Read More

Weronika: To dało mi nadzieję, że może jednak On będzie moim mężem

Zaczęły spływać na mnie łaski. Wiele łask! I one ciągle się nie kończą. To dało mi nadzieję, że może jednak On będzie moim mężem, że może w końcu uda mi się z chłopakiem, którego tak bardzo kocham..
Read More

Ilona: Małżeństwo

Witam. Chciałabym podzielić się swoim pierwszym świadectwem. W tej chwili odmawiam drugą Nowennę Pompejańska. Wierzę że Matka Boska wysłuchała moich próśb. Teraz potrzeba tylko czasu i cierpliwości. Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy. Dziękuję Ci Matko za opiekę nad naszą rodziną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Ilona: Małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bessi
Gość

Nie wysluchuje kazdej.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Wiadomo, że nie wysłuchuje każdej. Naiwnością jest wierzenie, że każda intencja/modlitwa się spełni, ale każdy ma nadzieję jak się modli bo działa, coś robi by się mu ‚powiodło’.
Podobno modlitwa ma nas zmieniać. Jak się nasza intencja nie spełnia to w końcu dostosowujemy się do tego co mamy w życiu i modlimy się o coś innego. Brutalnie pisząc takie małe pranie mózgu nam się robi.

Maria W
Gość
Maria W

Bessi poczytaj wjelu sw niema modlitwy niewysluchanej tylko niemusi byc wysluchana jak my chcemy SW LUCJA- NIEMA ZECZY KTOREJ MARYJA BY NIEWYSLUCHALA PRZEZ ROZANIEC WYPROSIMY WSZYSTKOAAAAMMMMENNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Henio27
Gość
Henio27
Maria W
Gość
Maria W

HENIO dzieki SUUUUUPERRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Henio27
Gość
Henio27

teraz w koncu trzebaby przejsc do konkretow i zaproponowac jakas modlitwe za naszych braci przesladowanych. sa jacys ludzie ochoczego serca by pomoc modlitwa???

Maria W
Gość
Maria W

JA NIEUMIE HENIO -UKLADAJ ROZE W TEJ INTENCJI JA JESTEM PIERWSZA CHETNA MASZ ZADANIE ZADOWOLONA WYCIAGLISMY DO TABLICY PAPUGUJ I DO ROBOTY POZDRAWIAM I CZEKAM NA TWOJA INTENCJE ZA PRZESLADOWANYM KOSCIOLEM I CHRZESCIJANINANAMI W WALCE Z SILAMI CIEMNOSCI

Sunny
Gość

To moze Henio otworz Roze i napewno wiele osob dolaczy do Ciebie.

Henio27
Gość
Henio27

54 dni, jedna intencja
W duchu zawierzenia Maryi, naszej zwycieskiej krolowej, prosimy o wszelkie potrzebne laski dla przesladowanych chrzescijan

Kto przyjmuje wyzwanie????

Maria W
Gość
Maria W

JA NAWIEDZENIE SW ELZBIETY i HENIO i doloz laski dlacalego kosciola ale sie nie wtracam ty decydujesz

Sunny
Gość

Ja moge wziac Zwiastowanie.

Henio27
Gość
Henio27

Lista dzielnych wstawiennikow
1 zwiastowanie – Sunny
2 nawiedzenie – Maria W

Henio27
Gość
Henio27

Przypominam ze nasza intecja jest Intencja Maryjna, czyli taka Na ktorej Maryi szczegolnie zalezy aby ludzie sie modlili, wedlug SW Ludwika De Montfort – jesli ktos modli sie w intencjach Maryjnych, sama Maryja wstawia sie u Boga w osobistych intencjach i potrzebach modlacego.

Zapraszam serdecznie

Henio27
Gość
Henio27

Pelne brzmienie intencji moze jeszcze ukec drobnej modyfikacji, generalnie chodzi o to by wesprzec jak najlepiej tych ktorzy teraz cierpia najcezsze przesladowania

Maria W
Gość
Maria W

oky

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!