Ilona: Małżeństwo

Witam. Chciałabym podzielić się swoim pierwszym świadectwem. W tej chwili odmawiam drugą Nowennę Pompejańska. Wierzę że Matka Boska wysłuchała moich próśb. Teraz potrzeba tylko czasu i cierpliwości. Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy. Dziękuję Ci Matko za opiekę nad naszą rodziną.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
SunnyHenio27Maria WAgnieszkaCBessi Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bessi
Gość
Bessi

Nie wysluchuje kazdej.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Wiadomo, że nie wysłuchuje każdej. Naiwnością jest wierzenie, że każda intencja/modlitwa się spełni, ale każdy ma nadzieję jak się modli bo działa, coś robi by się mu ‚powiodło’.
Podobno modlitwa ma nas zmieniać. Jak się nasza intencja nie spełnia to w końcu dostosowujemy się do tego co mamy w życiu i modlimy się o coś innego. Brutalnie pisząc takie małe pranie mózgu nam się robi.

Maria W
Gość
Maria W

Bessi poczytaj wjelu sw niema modlitwy niewysluchanej tylko niemusi byc wysluchana jak my chcemy SW LUCJA- NIEMA ZECZY KTOREJ MARYJA BY NIEWYSLUCHALA PRZEZ ROZANIEC WYPROSIMY WSZYSTKOAAAAMMMMENNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Henio27
Gość
Henio27
Maria W
Gość
Maria W

HENIO dzieki SUUUUUPERRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Henio27
Gość
Henio27

teraz w koncu trzebaby przejsc do konkretow i zaproponowac jakas modlitwe za naszych braci przesladowanych. sa jacys ludzie ochoczego serca by pomoc modlitwa???

Maria W
Gość
Maria W

JA NIEUMIE HENIO -UKLADAJ ROZE W TEJ INTENCJI JA JESTEM PIERWSZA CHETNA MASZ ZADANIE ZADOWOLONA WYCIAGLISMY DO TABLICY PAPUGUJ I DO ROBOTY POZDRAWIAM I CZEKAM NA TWOJA INTENCJE ZA PRZESLADOWANYM KOSCIOLEM I CHRZESCIJANINANAMI W WALCE Z SILAMI CIEMNOSCI

Sunny
Gość
Sunny

To moze Henio otworz Roze i napewno wiele osob dolaczy do Ciebie.

Henio27
Gość
Henio27

54 dni, jedna intencja
W duchu zawierzenia Maryi, naszej zwycieskiej krolowej, prosimy o wszelkie potrzebne laski dla przesladowanych chrzescijan

Kto przyjmuje wyzwanie????

Maria W
Gość
Maria W

JA NAWIEDZENIE SW ELZBIETY i HENIO i doloz laski dlacalego kosciola ale sie nie wtracam ty decydujesz

Sunny
Gość
Sunny

Ja moge wziac Zwiastowanie.

Henio27
Gość
Henio27

Lista dzielnych wstawiennikow
1 zwiastowanie – Sunny
2 nawiedzenie – Maria W

Henio27
Gość
Henio27

Przypominam ze nasza intecja jest Intencja Maryjna, czyli taka Na ktorej Maryi szczegolnie zalezy aby ludzie sie modlili, wedlug SW Ludwika De Montfort – jesli ktos modli sie w intencjach Maryjnych, sama Maryja wstawia sie u Boga w osobistych intencjach i potrzebach modlacego.

Zapraszam serdecznie

Henio27
Gość
Henio27

Pelne brzmienie intencji moze jeszcze ukec drobnej modyfikacji, generalnie chodzi o to by wesprzec jak najlepiej tych ktorzy teraz cierpia najcezsze przesladowania

Maria W
Gość
Maria W

oky

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką