Anna: świadectwo

MODLITWĄ RÓŻAŃCOWĄ DO MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ UPROSIŁAM ŁASKĘ SZCZĘŚLIWEGO BADANIA LEKARSKIEGO. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI.JUŻ DRUGI RAZ ODMAWIAM TĘ NOWENNĘ W INNEJ INTENCJI I WIERZĘ ŻE MATKA BOŻA RÓWNIEŻ MNIE WYSŁUCHA.
Read More

Anna: świadectwo nadziei

Przyjaciółka powiedziała żebym nie liczyła na cud ale przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, staram się w to wierzyć mimo że mam ogromne wątpliwości czy wszystko ma sens ale potem czytam tu świadectwa i znów wraca mi wiara.
Read More

Jolanta: Uzdrowienie siostry

Wieść spadła na nas nagle, jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Podczas zwykłej wizyty mojej siostry u okulisty padła diagnoza - podejrzenie czerniaka tęczówki. Kolejne badania potwierdzały, że coś w oku jest i nie wygląda to dobrze. Jak zwykle zaczęłam szukać pomocy u Matki Bożej - przyszła myśl o nowennie...
Read More

Anna: Nowenna- lekarstwo na wszystkie dolegliwości

Modle sie juz w kolei 8 nowenne. Ale to nieważne.Co ważne to łaski, którymi Bóg obdarza nas za wstawiennictwem Matki Najświetszej. Kjedy modliłam sie 1 nowenne, z meżem podjeliśmy decyzje mieć jeszcze jedno dziecko.Do tej pory Bóg obdarzył nas 3 dziewczynkami a my pragneliśmy jeszcze chłopca. Przeczytaj Anna: Nowenna- lekarstwo...
Read More

Agnieszka: Wiara czyni cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej 3 i 4 nowenny.Do nowenny zachęciłam też moją mame - tez odmawia 3 i 4 nowenne . O tej wspaniałej modlitwie dowiedziałam się dzięki księdzu Piotrowi Glasowi.
Read More

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Szczęść Boże. O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się dużo wcześniej nim zacząłem ją odmawiać.Pierwszy raz dowiedziałem się od kolegi którego teściowa modliła się o łaskę mowy dla wnuczka.Na początku nie wiedziałem że to jest nowenna tylko że modlitwa rózańcowa którą się codziennie odmawia. Po mimo trudności z mową wnuczek teściowej kolego zaczą mówić. Po pewnym czsie u mnie w rodzinie stało się bardzi żle.

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej. W środę popielcową bieżącego roku wraz z mamą zaczeliśmy odmawiać nowenne w intencji taty. Na początku było trudno ale dałem radę.Były chwile zwątpienia i zawachania ale dałem radę.Dziś ze stanem stanem zdrowia taty z tym co było jest dużo lepiej i chyba powoli się poprawia. Wierzę w modlitwe moja i mojej mamy w związku z tatą ze bedzie wysłuchana i będzie lepiej bo wiadomo ze zmiana nie nastąpi z dnia na dzień o 180 * i bedzie tylko lepiej a tata wyjdzie na prostą. Dodam że mama zaczęła następną nowenne w intencji taty. W miedzy czsie udało się kilka moich spraw i wiem że to napewno za stawiennictewm Maryii. Polecam każdemu nowenne i zawierzanie spraw Matce Bożej. Napewno będę jeszcze odmawiał nowennę. Polecajmy się i nasze sprawy Maryii zawsze pomoże.
Króluj nam na zawsze Matko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!