Paulina: Ogromna radość napełniła moje serce!

Moje świadectwo nie będzie szczególne, choć dla mnie ma naprawdę dużą wartość i jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za tyle cudownych chwil, które doświadczyłam podczas odmawiania mojej pierwszej w życiu nowenny pompejańskiej.Przeczytaj Paulina: Ogromna radość napełniła moje serce!
Przeczytaj całość

Franciszek: sprawa o przyznanie renty

Chciałbym opisać jak owocne okazało się odmawianie Nowenny Pompejańskiej w sprawie przyznania renty. Po wypadku w pracy ZUS nie przyznał mi renty, chociaż zdrowie nie pozwala mi wykonywać pracy fizycznej, co dla mnie oznaczało pozostanie bez środków do życia. Przeczytaj Franciszek: sprawa o przyznanie renty
Przeczytaj całość

Magda: W podziękowaniu za cuda

Zaczęłam odmawiać Nowennę w trudnym momencie mojego życia- kiedy byłam bezradna z powodu relacji z człowiekiem, który miał na mnie duży wpływ, niekoniecznie dobry i nie umiałam się z tego uwolnić o własnych siłach. Dzięki Matce Bożej bardzo dojrzałam przez czas odmawiania Nowenny. Zaczęłam akceptować rzeczywistość taką jaka jest, Maryja...
Przeczytaj całość

Luiza: niewłaściwy związek

Obiecałam Matce Bożej dość dawno złożyć świadectwo otrzymanych łask (odmówiłam 3 nowenny rok i dwa lata temu). Zwlekałam długo, bo mimo, że pewne łaski pojawiły się w moim życiu, nie wszystko układa się właściwie i tak jak tego oczekiwałam. Chciałabym w tym miejscu prosić o modlitwę w intencji poukładania moich...
Przeczytaj całość

Mariusz: Świadectwo o Nowennie

W dniu 8 maja rozpocząłem odmawiać Nowennę Pompejską, a dzisiaj dnia 30 czerwca skończyłem odmawiać trzecią w swoim życiu Nowennę Pompejską.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Szczęść Boże. O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się dużo wcześniej nim zacząłem ją odmawiać.Pierwszy raz dowiedziałem się od kolegi którego teściowa modliła się o łaskę mowy dla wnuczka.Na początku nie wiedziałem że to jest nowenna tylko że modlitwa rózańcowa którą się codziennie odmawia. Po mimo trudności z mową wnuczek teściowej kolego zaczą mówić. Po pewnym czsie u mnie w rodzinie stało się bardzi żle.

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej. W środę popielcową bieżącego roku wraz z mamą zaczeliśmy odmawiać nowenne w intencji taty. Na początku było trudno ale dałem radę.Były chwile zwątpienia i zawachania ale dałem radę.Dziś ze stanem stanem zdrowia taty z tym co było jest dużo lepiej i chyba powoli się poprawia. Wierzę w modlitwe moja i mojej mamy w związku z tatą ze bedzie wysłuchana i będzie lepiej bo wiadomo ze zmiana nie nastąpi z dnia na dzień o 180 * i bedzie tylko lepiej a tata wyjdzie na prostą. Dodam że mama zaczęła następną nowenne w intencji taty. W miedzy czsie udało się kilka moich spraw i wiem że to napewno za stawiennictewm Maryii. Polecam każdemu nowenne i zawierzanie spraw Matce Bożej. Napewno będę jeszcze odmawiał nowennę. Polecajmy się i nasze sprawy Maryii zawsze pomoże.
Króluj nam na zawsze Matko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!