P: Dziękuję ci matko najświętsza za łaski jakie mi udzieliłaś

1 nowennę odmówiłem za zdrowie mojego ojca który walczy z rakiem wiele jej zawdzięczam i dziękuję matce boskiej za łaskę której mi udzieliła bo tata ma dobre wyniki odbiera chemię wierzę że dalsze leczenie będzie przebiegało pomyślnie dzięki nowennę popejaskiej jestem innym człowiekiem mam siłę której nigdy nie miałem i jestem innym człowiekiem chce podziękować za osobe które Maryja postawiła mi na drodze ktora mnie wspiera i jest ze mną na dobre i na złe myślę że ta osoba nie pojawiła się przypadkowo w moim życiu to wszystko sprawiła matka boska .
Przeczytaj całość

Alicja: Serdecznie zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy

Nowennę Pompejańską odmówiłam po raz pierwszy wiosną tego roku w intencji nawrócenia mojej mamy, która żyje z dala od Boga. Postanowiłam odmówić nowennę po kłótni telefonicznej z mamą, po której nie odzywała się do mnie przez parę miesięcy.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuje że Jesteś.

Trzecią nowennę odmawiałam za mojego brata i jego rodziną o łaski najbardziej dla nich potrzebne. Zauważyłam że ruszyły u nich sprawy które od lat stały w miejscu. Obecnie jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny ponownie za duszę w czyśćcu ale tym razem nie wskazałam konkretnej.
Przeczytaj całość

Adam: Być dobrym

Noweny Pompejańske odmawiam od października 2016. Największym widzialnym cudem jest to , ze od pierwszego dnia nowenny jestem w stanie odmówić 3 lub 4 części różańca, co wcześniej było nie realne. Intencję miałem różne: np. 1) o zgodę w rodzinie , 2) o spokój serca , 3) za dusze w czyśćcu cierpiące , 4) o uzdrowienie relacji w rodzinie , 5) w intencji pokuty za grzechy młodości 6) za zdrowie w rodzine. Nie zawsze wszystko wyglądało idealnie.
Przeczytaj całość

T-N: modlitwa za narzeczonego a teraz już męża który nadużywał alkoholu

Modlitwa jest pełna mocy uwierzcie bo Matka Boże zawsze pomaga.
Przeczytaj całość

Grazyna: Pomoc Matki Bożej

Treść świadectwa: Szczęść Boże chciałabym się podzielić moim świadectwem i podziękować Matce Bożej iPanu Jezusowi za łaski które prosiłam i dużo otrzymalam O NP dowiedziałam się przez przypadek z internetu w okresie gdzie byłam po wypadku i wszystko zaczynało się walić Zaznaczam że od 35 lat mieszkam poza granicami kraju i życie nie było dla mnie nigdy łaskawe Były lata że byłam odsunieta od Pana Boga gdyż nie mogłam zrozumieć dlaczego muszę z moimi dziećmi tak cierpieć zdawałam sobie pytanie czy Pan Bóg tego nie widzi dlaczego małe dzieci muszą cierpieć. ? Często mówiłam Boże pomóż nam Z perspektywy czasu powiem wam że jednak zawsze coś nad nami czuwało Mąż mój a ojciec dzieci stworzył nam piekło na ziemi W końcu go zostawiłam i zaczęłam sama budować spokojny dom dla dzieci było ciężko ala dałam radę (było to 20 lat temu )

Pierwszą NP zaczęłam odmawiać 15 sierpnia 2015 roku i doznalam ostrzeżenia że do dzisiaj nie mogę aż w to uwierzyć mimo to zrobilam błąd i poniosłam stratę finansowa;
Do tej pory odmówiłam 3 NP i jutro zaczynam następną
Dostałam pomoc od Matki Bożej wraz z moją córką
Modlilam się o pomoc dla córki gdyż była w krytycznej sytuacji finansowej i tak się wszystko dobrze ułożyło że może teraz córka spokojnie pracować i się już tak nie zamartwiac
Co u syna się dzieje nie wiem gdyż nie mamy kontaktu (przez jego żonę,)ale mam nadzieje że kiedyś będzie dobrze
Ja zawierzylam Panu Bogu moje życie jestem spokojniejsza cierpliwa i modlę się między czasie nowenna do Św Józefa Św Walentynà_teraz mówię Nowenne do Miłosierdzia Bożego
Nawet prosiłam o uzdrowienie naszego pieska i dzisiaj się okazało że terapia była skuteczna i nie ma piesek Raka
Ale ja wiem że to wszystko to jestem za wstawiennictwem Kochanej Matki Bożej i Pana Boga
Kochana Matko i Panie Boże dziękuję za laski jakie otrzymaliśmy do tej pory i przyrzekam że NP będzie mi towarzyszyć do końca moich dni
Proszę o modlitwy o pomoc w zaliczeniu ostatnich ważnych egzaminów dla mojej Córki

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Grazyna: Pomoc Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!